Battery trimmer 115iL

Võimsad, lihtsasti kasutatavad ja erinevaid vajadusi rahuldavad

Husqvarna akuseerias on valik tooteid, mille seast leiab lahenduse iga aiaülesande täitmiseks. Neil kõigil on intuitiivselt töötavad klahvistikud, mis muudavad nende käsitsemise alati lihtsaks. Meie akutoitega seadmeid kasutades hakkad lisaks erakordselt madalale vibratsioonitasemele, otseste heitmete puudumisele ja minimaalsele hooldusvajadusele hindama ka seda, et saad töötada peaaegu et hääletute mootoritega. Müratase on kuni 13 dB (A) madalam kui bensiinimasinatel.

Battery Bli20

Husqvarna akulahendus

Suure jõudlusega ja nutikalt ehitatud 36-voldine Husqvarna akusüsteem võimaldab optimeerida erinevaid töövahendeid, pidades silmas ülesannet ja kasutajat. Meie vastupidavaid akusid saab kiiresti laadida ning paindliku süsteemiga saab sujuvalt lülituda ühelt tööriistalt ümber teisele, pakkudes alati täpselt sobivat toidet, et töö saaks tehtud.

Husqvarna Connect

Digilahendused, mis annavad ohjad sinu kätte

Vali oma uueks aiatööriistaks Husqvarna Connect. Meie akutoodetega ühendatud mobiilirakendus võimaldab sul hetkega juurde pääseda kõigele, mida vajad asjade nutikamaks tegemiseks. Sinu käsutuses on digitaalsed käsiraamatud ja juhendid, saad käitusstatistikat, reaalajateatisi ja palju muud.

136LiHD45 / 115iHD45
CONVENIENT – 100i/200i-tooted
Need on mõeldud juhu- või argikasutuseks, lihtsamateks kodusteks aiatöödeks. Kiirete ja lihtsate tööde puhul maksimaalse mugavuse tagamiseks soovitame kasutada Husqvarna sarja Convenient akutooteid. Need kasutajasõbralikud tooted on loodud lihtsasti käsitsetavaks, kuid tõhususes või töösoorituses pole samas järeleandmisi tehtud.
Battery combitrimmer 325iLK
ADVANCED – 300i-tooted
Sagedaseks kasutamiseks suurtes aedades või tööaladel. Mahukamateks või keerukamateks ülesanneteks, näiteks suuremate aedade niitmiseks või tugevamate okste kärpimiseks soovitame kasutada Husqvarna sarja Advanced akutooteid. Need on tehniliste lahenduste ja eelistega, mis lihtsustavad sinu tööd igal kasutuskorral.
Backpack battery with 536LiHD60X hedgetrimmer
PROFESSIONAL – 500i-tooted
Tagavad võimsuse ja tõhususe pidevaks raskeks tööks oma ala spetsialistile. Husqvarna® akuseeria kõrgeima taseme akutooted on loodud pikkadeks ja kõige nõudlikumateks tööpäevadeks. Tooted on tugevad ja vastupidavad ning mõeldud oma ala spetsialistile raskete tööülesannete täitmiseks. Need tagavad sama või isegi suurema võimsuse kui sarnased bensiiniga töötavad seadmed.
Husqvarna professionaalse aku pakkumine