Forest
Juriidiline teave

Küpsised

Veebileht võib kasutada tehnoloogiat nimega „küpsised“. Küpsised on väiksed teavet sisaldavad tekstifailid, mis salvestatakse külastatava veebilehe poolt teie arvutisse. Neid kasutatakse veebilehel täiendava funktsionaalsuse pakkumiseks ning abivahendina lehekasutuse analüüsimisel.

Olemas on kaht tüüpi küpsiseid.

  • Püsiküpsis Seda tüüpi küpsist kasutatakse teabe, seadete, eelistuste või sisselogimisandmete „mäletamiseks“ seansside vahel. Selle eesmärk on luua mugavam ja kiirem kasutajakogemus veebilehel. Sellistel küpsistel on veebiserveri poolt väljastatud aegumiskuupäev.
  • Seansiküpsis Seda tüüpi küpsist kasutatakse näiteks selleks, et jälgida, mis keele sa veebilehe jaoks valisid. Veebilehe külastamise ajal salvestatakse need küpsised ajutiselt arvuti mällu. Seansiküpsis kaob tavaliselt siis, kui sulgete oma veebibrauseri.

Teil on võimalik oma küpsiste eelistusi ajakohastada, klõpsates järgmist nuppu:

Husqvarna kasutab ka Google Analyticsi küpsiseid, et võimaldada neil tuvastada turunduseesmärgil teatud demograafilist teavet. Kasutajad jäävad anonüümseks, Husqvarna saab pakkujalt valitud teavet, et aidata neil turundustegevusi tõhusamalt suunata. Kliendi ID tuvastab anonüümselt külastajad mitme seansi ajaks ja need andmed salvestatakse 26 kuuks.


Kui te ei soovi HUSQVARNA küpsiste kasutamisega nõustuda, saab enamiku brauseritest küpsistest keelduma seadistada. Siiski võib see piirata veebilehe funktsionaalsust ja eeliseid teie jaoks.

Seda teksti ajakohastati viimati 28. mail 2021.