Fookus on tootlikkusel ja niitmiskvaliteedil

Z500 on loodud sinu produktiivsust suuremate tööülesannete juures suurendama, olles loodud uusima disainiga, et tagada veelgi parem jõudlus, vastupidavus ja lõikekvaliteet. Tänu erakordsele mugavusele, kiirele teekonnakiirusele, suurepärasele veojõule võtab suurte tööülesannete täitmine vähem aega. Sellel on nutikas disaini ja hooldusfunktsioonid, mis säästavad sinu aega ja vaeva, tänu millele koged produktiivsuse märkimisväärset kasvu. Tööstustasemel tugevus tagab kommertskasutusel niiduki vastupidavuse ja pika tööea.

Z 560X

Ehitatud aastatepikkuseks kommertskasutuseks

Z500 seeria tagab kindla investeeringutasuvuse. Iga masinaosa ja detail on põhjalikult testitud, et vastu pidada kõigele, mis teile pika tööpäeva jooksul ette tuleb. Selle ehituses kasutades kõige kõvemaid materjale, mis on saadaval toote pikaks ja produktiivseks elueaks. Keevitatud torujas terasraam, malmvõllvõllid ja kõrgendatud tugevusega lõikekorpus on kõik valmistatud vastupidavaks pikaajaliseks kommertskasutuseks. Lisaks sellele on kaetud laialdase kommertskasutuse garantiiga.

Z 560X

Lihtne hooldada ja korras hoida

Paljusid nullpöördega niidukeid võib olla keeruline hooldada. Z500 aga mitte. Täpse konstruktsiooni tõttu on selle hooldus enneolematult lihtne. Selle avatud disain võimaldab sul pääseda ligi ülekandemehhanismidele, lõikekorpusele ja kõigile teistele hooldust vajavatele osadele. Nutikad funktsioonid, nagu tööriistadeta kinnitused, kaetud kaitsmekarbid ja transporditavad akud, muudavad hoolduse mugavamaks. Teise sõnaga tähendab see seda, et sul kulub vähem aega muruniiduki haldamisele ja muru on kauem aega korras.

Z 500X

Konkurentsitult parim niitmistulemus

Lõikekorpuse sügavuse, selle optimeeritud deflektorite ja suure jõudlusega labade kombinatsioon võimaldab erakordselt ühtlast lõikust ja suurepärast niiduse laialipaiskamist. Te saate niita nii kiiremini kui ka pikema aja jooksul – hämmastavate tulemustega. Z500 tegeleb karmi maastiku, kallakutega, kõrge muruga - iga muruga, millega silmitsi olete.

Z560X (60'' Fab dec)

Loodud pikaajaliseks töötamiseks

Juhi mugavus on pikkade ja tootlike tööpäevade võti. Seetõttu oleme loonud Z500 seeria mitmete funktsioonidega, mis hoiavad ära väsimuse ja ebamugavustunde. Hoobade taga istute mugavalt tänu tugevdatud patjadele ja kvaliteetsele vedrustusega istmele, mis vähendab vibratsiooni, samal ajal parandab tõhus ja ergonoomiline käsitsemine töökogemust veelgi.