LF 50 L

Kauakestva tulemusega maastikukujundusprojektid – Husqvarna pinnasetihendusseadmetega

Iga rohelise ala staarid on selle taimed. Siiski on sageli pildi taga rajad, sillutatud saared, kanalid ja muud maastikuelemendid. Selliste mullatööde professionaalsel teostamisel saab loota Husqvarna esmaklassilistele seadmetele ja oskustele.

LT 6005

Suure löögijõuga tampijad

Savi ja möll on kõige karmimad pinnased, mille emake loodus on loonud. Nende tihendamiseks on vaja suurt löögijõudu ja kiirust ning seda Husqvarna tampijad pakuvadki.

Husqvarna tampijaid saab suurepäraselt kasutada süvendus- ja kanalisatsioonitöödel, aianduses ja maastikukujunduses, tagasitäite tihendamisel, vundamentide kaevamisel ning paikamisel ja remontimisel. Kuigi seade ei kaalu palju, tihendab see sügavalt tänu tugeva tsentrifugaaljõu ja kiiruse kombinatsioonile. Neid on hõlbus transportida tänu juhtraua rullikutele ja tambi tõstekäepidemele. Valikvarustuses olevad transpordirattad muudavad transportimise veelgi hõlpsamaks ning hoiavad ära amortisaatori liigse kulumise.

LF 80 L

Kiirjuhtimisega ühesuunalised plaatvibraatorid

Meie ühesuunalistel plaatvibraatoritel on üks ühine omadus - nendega saab katkestusteta tööd teha. Need masinad on spetsialiseerunud teralisele pinnasele ja mõeldud õhukeste või keskmise suurusega kihtide tihendamiseks. Möll ja kruus vajavad korralikku ronimisvõimsust, suurt tsentrifugaaljõudu ja suurt kiirust. Husqvarna LF 80 on kiire ja see on turul kõige võimsam seade, mis kaalub vähem kui 100 kg.

Kõik LF-tihendusseadmed on tehases ette valmistatud sillutamiskomplekti paigaldamiseks, mis kaitseb sillutuskive pragunemise eest. Patenteeritud madala vibratsioonitasemega käepide on standardne ning vähendab pingeid kätel ja käsivartel ning muudab tööpäeva tööviljakamaks ja nauditavamaks.