450X by castle
Märkimisväärsed võimed
Meie robotniidukid suudavad hallata suuri alasid ning mitut ala korraga, keerulisi murukujundusi ja takistusi ning kuni 70% kaldega kallakuid ja märga muru. Ideaalne näiteks parkide, väljakute, golfiväljakute ja rajatiste läheduses ning paljudes muudes kohtades.
CEORA
Muutke iga tööpäev paremaks
Suurendage oma tootlikkust, vabastage töötunde kvalifitseeritumaks tööks, saavutage parem murukvaliteet, vähendage iga töö puhul oma süsiniku jalajälge ja mürataset.
Automower 550 EPOS
Globaalselt juhtiv jõud robotniidukite alal
Alates 1995. aastast on Husqvarna robotitehnoloogia arendus pakkunud üle maailma suurepäraste tulemustega ülitõhusate robotniidukite parki.

CEORA™ robotniidukite sari suurte murualade hoolduseks

CEORA™ robotniidukisüsteem suudab katta kuni 75 000 m² suuruseid alasid päevas olenevalt teie soovitud muru kvaliteedist. Tänu uuenduslikule GPS-tehnoloogiale (EPOS) pole piirdekaableid vaja. Ainulaadne süstemaatiline niitmismeetod tagab täiusliku rohukvaliteedi igas olukorras ning kaugjuhtimise ja -haldusega saate nautida täielikku kontrolli kõikjal. CEORA™ liisingul on kaasas vargusvastane kaitse ja kahjukaitse.

  • Saadaval liisinguvõimalused
  • Tasuta 30-päevane prooviperiood raha tagasi garantiiga
  • Kaasas 30-päevane HyperCare

Automower®-i robotniidukite sari keeruka ja järskude kallakutega muru hooldamiseks

Automower®-i robotniidukid katavad väiksemaid alasid kui CEORA™, saavad hakkama kuni 70% kaldega kallakutel ja on ideaalne valik aladele kuni 6000 m² päevas olenevalt sellest, millist murukvaliteeti soovite. Niidukid kasutavad nutikat tehnoloogiat: see lõikab korraga automaatselt vähe rohtu, väetades samal ajal muru loomulikult. Nii tagatakse parem murukvaliteet traditsiooniliste niidukite kasutamisega võrreldes. Kaasas ka kaugjuhtimine ja -haldus. Liisimisel on kaasas vargusvastane kaitse ja kahjukaitse.

  • Saadaval liisinguvõimalused
  • Tasuta 30-päevane prooviperiood raha tagasi garantiiga

Kaugjuhtimine ja -haldus

Investeerides meie professionaalsetesse robotniidukitesse, saate juurdepääsu ka teenusele Husqvarna Fleet Services™. Digitaalne lihtsalt kasutatav tööriist robotniidukite haldamiseks ja juhtimiseks.

  • Jälgige niidukite täpset asukohta
  • Ülevaate saamiseks vaadake üle igapäevased toimivusandmed
  • Saate teavitusi, kui midagi ei tööta
  • Määrake piirid, väljajäävad piirkonnad ja palju muud