Robotniidukid igale aiatüübile

Husqvarna robotniiduki Automower® abil võidad kümneid tunde vaba aega. Muruniitmise asemel võid veeta aega pere ja sõpradega ning tegeleda sellega, mida tõeliselt naudid. Kõike seda ajal, kui robotniiduk hoiab sinu muru täiuslikuna. Vaikselt ja sujuvalt, nii vihmas kui ka päikesepaistes.

Iga aed on ainulaadne. Automower® robotniidukite tootesarja kuulub nii selliseid mudeleid, mis on mõeldud linnakodu väikese muruplatsi niitmiseks, kui ka neid, mis suudavad ilusana hoida keerukat, kuni 5000 m2 suurust muruplatsi. Husqvarna Automower® on tuntud selle poolest, et suudab täiuslikult niita ka nõudlikku, kitsaste läbikäikude ja eraldatud aiaosadega muruplatsi.

Toote omadused, mis tagavad suurepärase muru

Juhtkaabel aitab Automower® robotniidukil jõuda ka kõige kaugemasse aianurka. Samuti võimaldab see kaabel niidukil leida lühima tagasitee laadimisjaama juurde ning aitab säästa energiat ja vältida nähtavaid sõidujälgi.

Husqvarna Automower® tunnetab kitsaid läbikäike ja leiab tee ka kõige kitsamate radade kaudu.

Husqvarna Automower® niidab suurepäraselt iga ilmaga. Olulised komponendid on kaitstud nii vihma, tolmu kui ka niidetud muru eest.

Aia kohandatud virtuaalne kaardistamine võimaldab teil määratleda eri tööalad ja anda neile nimed, kohandada ajakavasid, reguleerida lõikekõrgusi ning luua väljajäävad piirkonnad, et oma aiaprojekte kaitsta. Uuenduslik muruhooldus, mis integreerub sujuvalt teie aia ja eluga.

Kui aku hakkab tühjaks saama, suundub Automower® automaatselt ise laadimisjaama. Niiduk laeb akusid umbes 60 minutit ja alustab siis uuesti tööd, ilma et Sina midagi tegema peaksid.

Imestad isegi, kui kiiresti oma Husqvarna Automower® niidukiga harjud. Ta liigub aias märkamatult ning teeb oma tööd kiiresti, vaikselt ja tõhusalt.

Uuenduslik tootearendus ja nutikus tagavad Husqvarna robotniiduki Automower® 435X AWD võimekuse niita kuni 70% (35°) kallakul. Meie teised mudelid saavad probleemideta hakkama kuni 45% kallakul.

Robotniiduk katkestab jäistes oludes niitmise automaatselt, aidates muru kaitsta.

Robotniidukit võib alt ja väljas pesta aiavoolikuga. Kinnitatud hooldustööriistaga saab katte kõikjal kergesti eemaldada lihtsamaks puhastamiseks ja laadimiseks.

Nutikaim valik

Kõik robotniiduki Automower® osad on hoolikalt konstrueeritud, et toode oleks võimalikult nutikas ja kasutajasõbralik. Husqvarna pärandile kohaselt tugineb Automower® robotniiduk Rootsi inseneride töökindlale tulemusele ja uusimale tehnoloogiale.

GPS-i toel töötav navigatsioonisüsteem ja sisseehitatud sensorid võimaldavad robotniidukil Automower® arvestada töös eri faktoritega (nt muru kasvu kiirus, ilm, raskesti ligipääsetavad kohad). Sõltumata sellest, kui keerulise kujuga on aed, hoiab robotniiduk muru alati kauni ja hooldatuna ning sambla hulga väiksena või üldse puuduvana. Peale selle kuulub Husqvarna Automower®-i varustusse täiustatud takistuste tuvastamistehnoloogia. See tagab ohutu kasutamise ja on oluline osa Husqvarna bioloogilise mitmekesisuse algatusest, mille eesmärk on välistada igasugused kokkupõrked väikeloomade ja meie toodete vahel.

Rakendusega Automower® Connect saad niidukit nutitelefonist kaugjuhtida ja jälgida niiduki tegevusi reaalajas. Niidukit Automower® saab ka häälkäsklustega juhtida rakenduste Amazon Alexa või Google Home abil, mis on lisatud IFTTT-toimingutele ja integreeritud Gardena niisutussüsteemiga


Toote omadused nutikamaks igapäevakasutuseks

Tänu GPS-jälgimise funktsioonile ja kõigi süsteemi komponentide omavahelisele ühendatusele saad Automower® robotniiduki tööd jälgida ning sätteid muuta just seal, kus parasjagu viibid. Automower® Connect on standardvarustuses kõigil X-Line mudelitel. Connect@ Home rakendusega (Bluetooth-ühendusega) Automower mudelite jaoks on rakenduse Automower ühenduskomplekt saadaval lisatarvikuna.

* Automower® Connect hõlmab 10-aastast mobiilandmesidelepingut. See kehtib vaid juhul, kui kolmas osapool pakub piirkonnas piisavalt head mobiilandmeside katvust.

Sisseehitatud GPS-süsteem loob aia kaardi, mis hõlmab ka paigaldatud piirde- ja juhtkaableid. Seejärel salvestab Husqvarna Automower® need aia osad, mis on tihedamalt niidetud, ja reguleerib vastavalt sellele niitmismustrit. Nii on tagatud muru optimaalne niitmine ja suurepärane niitmistulemus.

Optimeerib töökoormust nii, et Husqvarna Automower® töötab intensiivsemalt muru tugeval kasvuperioodil ning kuiva ja päikeselise ilmaga vähem.

Kui Automower® satub kohta, kus on tavalisest pikem rohi, siis erinevuste tasandamiseks liigub niiduk süstemaatiliselt spiraalikujuliselt.

Automower® 450X ja 435X AWD tuvastavad niitmisteekonnale jääva objekti ultrahelitehnoloogia abil. Niiduk aeglustab liikumist, põrkub aeglaselt vastu takistust, pöörab ja jätkab oma tööd.

Kõik Husqvarna Automower® mudelid suudavad liikuda läbi kitsa vahekäigu (min 60 cm). Läbikäigu automaattuvastamine hõlbustab ka niiduki paigaldamist ja vähendab rattajälgede teket.

Nüüd saad aias luua veelgi arukama süsteemi, kui ühendad niiduki Husqvarna Automower®-i suure jõudlusega süsteemiga Gardena Smart System. Automower® hoiab muru ideaalselt niidetuna ja elujõulisena ning süsteem Gardena Smart System, mis tuvastab mulla niiskuse, välistemperatuuri ja valguse intensiivsuse ning kastab vastavalt, hoiab muru rohelise ja värskena. Süsteem Gardena Smart System töötab kõigi toodetega, millele on paigaldatud rakendus Automower® Connect, mis tagab tööalas 2G-/3G-mobiilsideteenuse.

Rakenduse Automower® Connect toel on Sinu robotniiduk valmis saama nutika kodu osaks. Oma niidukit võid Amazon Alexa või Google Home’i abil hääljuhtida ning soovi korral teda ka IFTTT-rakendustes programmeerida. Võib-olla soovid, et robotniiduk pargiks, kui ootad lapsi koolist koju või kui ilm pole niitmiseks kõige sobivam?

Loodud ohutuse tagamiseks

Kõik Automower®-id pakuvad kõrget ohutustaset ja neid on põhjalikult testitud, et niidukid vastaksid nõuetele, mis tagavad niiduki, kasutaja ja loomade ohutuse. Kõik algab vastupidavast konstruktsioonist, kus kummist kaitseraud, töökindlad kuullaagrid ja harjadeta mootor mängivad niiduki kaitsmisel väga olulist rolli.

Automower®-il on ka mitmed disainiomadused, mis vähendavad vigastusohtu. Lõiketerade ketta keskne paigutus on õnnetuste vähendamiseks tehtud teadlik disainivalik, mis loob lõiketerade ja niiduki väliskorpuse vahel laia vahemiku. Peale selle on Automower®-il mitu andurit, mis tuvastavad niitmisteekonnal olevad takistused, et vältida kahjustusi. Andurid sunnivad niidukit takistuse tuvastamise korral peatuma, tagurdama ja suunda muutma. Mudelid 450X ja 435X AWD kasutavad isegi ultraheliandureid, et tuvastada väikseid takistusi. Peale selle ei ole Automower®-i lõiketerad fikseeritud, vaid pöörlevad, liikudes objekti puudutamisel kohe lõiketerade ketta sisse tagasi.

2018. aastal seadsime endale eesmärgiks vältida täielikult õnnetusi oma toodete ja väikeloomade või inimeste vahel. Sellest lähtuvalt oleme teinud koostööd siilide uurijaga ja kasutanud neid teadmisi, et oma robotsüsteeme veelgi paremaks muuta. Lisaks saavad kasutajad meie rakenduse Automower® Connect loomadega arvestamise funktsiooni abil tagada, et nende robotniiduk ei tööta ajal, mil siilid ja muud öise eluviisiga väikeloomad on kõige aktiivsemad – ehast koiduni.

Automower® pakub ka mitmeid turvafunktsioone. Näiteks on võimalik vältida vargust tänu häirele, mis käivitub niiduki maast ülestõstmisel. Häire saab välja lülitada ainult toote unikaalse PIN-koodi sisestamisega. Valitud mudelitel on saadaval ka GPS-jälgimine, et saaksite jälgida oma niiduki asukohta kõikjal maailmas.

Turuliider maailmas robotniidukite valdkonnas alates 1995. aastast.

Alates esimese robotniiduki Automower® tutvustamisest aastal 1995 on Husqvarna olnud maailmas robotniidukite valdkonnas turuliider. Oleme uhked meie alustatud robotirevolutsiooni üle ja see jätkub nii kaua, kuni leidub muruplatse, mis vajavad hooldust.

Praegu toimetavad Husqvarna robotniidukid rohkem kui kahes miljonis aias kõikjal maailmas. Robotniidukit Automower® on välikatsetes ja -uuringutes korduvalt hinnatud parimat tulemust pakkuvaks tooteks.

Robotniiduk Automower® on tuntud oma suure töökindluse poolest minimaalse arvu ettenägematu seisakutega. Ennastsalgavalt töötavale niidukile saab kindel olla päeval ja ööl, vihmas kui ka päikesepaistes.

Ei mingit müra, ei aure, ei mingeid muresid

Automower® on hea sõber nii teie aia kui ka naabritega. See hoiab muru vormis, kasutades minimaalset energiahulka, ei vaja bensiini ega õli ning ei tekita heitgaase ega aure. Automower® on turul ka kõige madalama tajutava müratasemega.

Teravate lõiketerade värske lõige parandab muru loomulikku kasvu ja kvaliteeti. Niidetud murujääb maapinnale väetisena, nii et mida kauem teie niiduk töötab, seda tervislikumaks teie muru muutub.

Kuna Automower® on vähese energiakuluga ning kütuse või heitkoguste pärast ei ole vaja muretseda, on see keskkonnasäästlik valik. See on loomulik viis muru niitmiseks nii täna kui ka homme.