PW 360 Cleaning stones, driveway

Esitleme Husqvarna survepesureid

Meie survepesurid pakuvad kvaliteeti ja intuitiivset kasutuskogemust, mida te Husqvarnalt ootate. Kõik mudelid on optimeeritud maksimaalse puhastustõhususe jaoks ja loodud pakkuma suurepärast kasutuskogemust. Nutikad pöörlevad funktsioonid, kiirühendused, vastupidavad metallpumbad, suure veojõuga rattad ja pikad voolikud on mõned paljudest omadustest, mis aitavad teil saavutada täiusliku tulemuse.

Täpne ja tõhus veejõud

Värskendage oma sõiduki, aiamööbli, seinte, kivipaigaldiste või terrassi välimust – teie Husqvarna survepesur on valmis puhastama õues peaaegu kõike, mis on must või tolmune.

Kasutage ka erinevaid tarvikuid ja teil on alati oma tööde üle täielik kontroll. Kui tunnete meid, siis teate, et vähemaga me ei lepi, ning oleme üsna kindlad, et sama kehtib ka teie puhul.

Pressure Washer PW 360 Product hero

Täielik tootevalik

Kõik Husqvarna survepesurid on loodud maksimaalse puhastustõhususe ja vastupidavuse jaoks. Kasutuskogemus on hoolikalt ja sihipäraselt läbi mõeldud, pakkudes suuri vooliku pikkusi, kiirühendusi ja pöörlevaid funktsioone, mis takistavad vooliku sõlmeminekut.

PW 360 Cleaning patio SC 400

Kasutage veejõudu maksimaalselt ära

Lisa mitmekülgsust ja rohkem puhastusvõimsust, võttes kasutusele mõned teie Husqvarna survepesuri jaoks saadaolevad suurepärased tarvikud.

PW 360 Cleaning MTB

Hoiame kõik puhtana, sh oma südametunnistuse

Looduse endal puhastusvedelikul on ootamatud võimed, mille te uute Husqvarna survepesurite kasutamisel avastate. Vee puhastustõhusust on raske ületada, kui seda kasutatakse koos tipptehnoloogia ja esmaklassiliste seadmetega. Kuna paljudes kohtades on juurdepääs veele piiratud, tuleks selle raiskamist igal tingimusel vältida. Husqvarna survepesur kasutab töö jaoks tegelikult umbes 80% vähem vett kui tavaline voolik.

KKK

Milline survepesuri mudel on minu jaoks õige?

Puhastustõhususe määrab see, kuidas veerõhku ja vee vooluhulka koos kasutatakse. Mida suurem on puhastatav ala või tehtavate tööde arv, seda suurem on töö tõhusaks tegemiseks soovitatav puhastustõhusus.

 • 100-seeria Loodud lihtsamate puhastusülesannete jaoks, nagu terrassid ja aiavarustus.
 • 200-seeria Vastupidava ja eesmärgipärase konstruktsiooniga universaalsed survepesurid, mis sobivad ideaalselt enamiku puhastusüleseannete jaoks majas ja aias.
 • 300-seeria Suure tõhususega, vastupidavad, pika kasutuskestusega eesmärgipärase konstruktsiooniga survepesurid suurepäraste tulemuste saavutamiseks nõudlike tööde korral, nagu sõidukid ja kiviseinad.
 • 400-seeria Eriti suurte täisfunktsioonidega survepesurite tooteseeria, millel on parim tõhusus ja kasutuskestus. Need on loodud kõige keerulisemate puhastusülesannete jaoks, nagu haagiselamud ja muud suured sõidukid, fassaadid ja kinnisvaraobjektid.

Uurige kohalikult edasimüüjalt, milline mudel teie vajaduste jaoks sobib. Kontrollige ka oma elektrisüsteemi ja veenduge, et toiteparameetrid oleksid piisavad.

Millist otsikut tuleks kasutada?

Kõigil Husqvarna survepesuritel on kahte tüüpi otsikud. Üks reguleeritava survega lehvikjoaga otsik ja üks pöörlev otsik. Lehvikjoaga otsik on mitmeotstarbeline otsik, mida kasutatakse sellisteks töödeks nagu sõiduki, aiaseadmete ja sillutise puhastamine. Pöörlev otsik on suure intensiivsusega otsik, mida saab kasutada tugeva mustuse ja tahma eemaldamiseks. Katsetage seda esmalt alati väikse varjatud ala peal, sest pöörleva otsiku puhastustõhusus on väga suur ja see võib mõnda pinda kahjustada.

Kas survepesuri veevarustuse jaoks saab kasutada teisaldatavat veemahutit?

Kõigil Husqvarna survepesuritel on eeltäitefunktsioon, mis võimaldab kasutada survepesuri veevarustuse jaoks alternatiivseid allikaid, nagu vihmaveepaake või veetünne. Selleks on vaja imivoolikut (valikuline tarvik, toote number 590 65 97-01).

Kui palju vett survepesur tarbib?

Olenevalt mudelist on survepesuri vooluhulk 320 l/h ja 650 l/h. Husqvarna survepesurid kasutavad tavalise aiavoolikuga samaväärse puhastustulemuse saavutamiseks kuni 80% vähem vett. Automaatne käivitus-/seiskamissüsteem peatab päästiku vabastamisel seadme töö, mis säästab energiat.

Mida teha, kui mootor ei käivitu?

 • Kontrollige toiteallikat ja elektrisüsteemi kaitset.
 • Kontrollige seadme toitelülitit.
 • Kui kasutate pikendusjuhet, siis veenduge, et selle spetsifikatsioonid vastaksid seadme toiteallika nõuetele ja see oleks täielikult lahti keritud.
 • Kui kaitsmed rakenduvad käivitamise ja kasutamise ajal, veenduge, et kaitse vastaks kasutusjuhendis ettenähtud nimivoolutugevusele ja kaitse oleks „aeglaselt rakenduvat“ tüüpi (klass C või K). 

Mida teha, kui seadmes ei teki survet?

 • Kontrollige, et veevarustus oleks korralikult ühendatud ja veevool oleks piisav.
 • Eemaldage vee sisselaskeavast filter ja puhastage see.
 • Vajutage päästikut, kui otsik ei ole ühendatud ja toitelüliti on väljalülitatud asendis. See väljastab süsteemist kogu õhu.
 • Veenduge, et kasutaksite õigeid tarvikuid.