Jõudlus, mille peale võid loota

Husqvarna V500 seeria niiduk ühendab endas vastupidava töö ja tööstusliku jõuajamisüsteemi, et tagada pikaajaline tööd ja suurendada tootlikkust kõigis ärirakendustes. Äärmiselt hea manööverdamisvõime, mugav ja ergonoomiline käsitsemine, suurepärane lõikekvaliteet ja töökiirus muudavad kõige raskemate murualade haldamise lapsemänguks.

V554

Tee rohkemvähema ajaga

V500 on loodud pakkuma teile silmapaistvat jõudlust, mis säästab aega ja parandab teie efektiivsust. Rasketööde süsteem võimaldab teil niita nii kiiremini kui ka pikema aja jooksul – hämmastava lõikekvaliteediga, isegi nõlvadel ning kõrge või kareda muruga. Tänu kompaktsele suurusele saab sama haagisega vedada rohkem esemeid, mis võimaldab kasutajal tuua kohale rohkem seadmeid.

V554

Loodud vastu pidama

V500 tagaastmega niiduk on kindel investeeringu – iga osa ja detaili on põhjalikult katsetatud, et tagada selle vastupidavus ja tõhusus. See on ehitatud kasutades kõige kõvemaid materjale, mis on saadaval toote pikaks ja produktiivseks elueaks. Keevitatud torujas terasraam, malmvõllvõllid ja kõrgendatud tugevusega lõikekorpus on kõik valmistatud vastupidavaks pikaajaliseks kaubanduslikuks kasutamiseks. Täiendava meelerahu saavutamiseks on selle taga helde garantii.

V554

Loodud pikaajaliseks töötamiseks

Ergonoomiline kasutajaliides muudab V500 väga manööverdatavaks ja täpseks ning nõuab kogu pika tööpäeva jooksul vähem pingutust. Hoolikalt mõõdetud kaalujaotus võimaldab ideaalset manööverdusvõimet ja veojõudu, samal ajal kui kerge platvormi tõstja muudab 1" kuni 5" kõrguse muutmise kiireks ja lihtsaks. Ergonoomiline korpuse padi ja niisutatud hüdraulika juhtnupud tagavad mugava tööasendi, samal ajal kui ainulaadne ülestõstetav platvorm võimaldab kasutajal vajadusel seadme taga kõndida.

Stand-On Mower V548/V554 S

Kergesti ligipääsetavad hoolduspunktid

Maksimaalse tootlikkuse saavutamiseks on V500 loodud lihtsaks hoolduseks. Kõikidele hoolduspunktidele on lihtne ligi pääseda minimaalsete tööriistadega. Hooldatavust parandatakse veelgi tänu lihtsale juurdepääsule integreeritud paakidele ja pumpadele, välistele möödavoolu hoobadele, allapööratavale niitmisplokile ja tööriistavabale jälgimisele. See tähendab kiiret ja lihtsat hooldust, vabastades niitmiseks vajaliku aja ja suurendades üldist tootlikkust.