Tere tulemast kommertskasutuses olevate muruplatside hoolduse tulevikku

Husqvarna autonoomne niitmislahendus muudab äriliselt muruplatside hooldusmaailma. Oma tohutu pindala võimega on CEORA™ robotniiduk suurepärane uudis kõigile rohealade professionaalidele. Süstemaatiline lõikamine ja virtuaalsed piirid annavad suurepäraseid tulemusi ning lihtsamat muru haldamist suurematel pindadel kui kunagi varem. Veelgi enam, see madala müratasemega ja heitevaba* lahendus pakub põnevat tulevikupotentsiaali. On aeg avardada oma silmaringi ja võtta omaks tulevikulahendused.

*kasutamise ajal

CEORA

CEORA™ hõlmab suuremat muruala kui kunagi varem

Meie Husqvarnas näeme, kui vajalik on pakkuda professionaalidele pinnasehoolduseks laia valikut paindlikke lahendusi. Ja kui asi puudutab suuremaid alasid, nägime võimalust midagi uut välja töötada. Midagi, mis võiks hõlmata palju laiemat ala kui meie olemasolev tootevalik, kuid tagada siiski Husqvarna robotlahenduselt oodatud niitmistulemused. Sisestage Husqvarna CEORA™. See võimaldab teha suuri jõupingutusi, et vastata aja, muru kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse kasvavatele vajadustele.

CEORA

Süstemaatiline niitmine annab võidu

Paralleelsete radadega süstemaatiline niitmine tähendab, et CEORA™ on võrdselt tõhus nii jalgpalliväljaku kui ka muu suure roheala haldamisel. Samuti saate määratleda tööalad ja seada ajakava, kus on määratud erinevad ajad ja erinevad murukõrgused vahemikus 20–70 mm. Planeerige üks samm hommikuseks niitmiseks ja teine erineva niitmiskõrgusega pärastlõunaseks niitmiseks. Sage süstemaatiline väga täpne niitmine tagab täiusliku tulemuse, kui niidate iga kord vaid väikese koguse.

Paindlik ja probleemideta tsoonide haldamine

CEORA™ on moodne autonoomne niitmislahendus, mida juhib Husqvarna EPOS-tehnoloogia. Täpne virtuaalsete piiridega satelliitnavigatsioon kõrvaldab füüsiliste juhtmetega seotud probleemid. Tööalade ja väljajätmisalade kiire määratlemine võimaldab muru optimaalset kasutamist, samas kui õhutamine on lihtsam ilma juhtmete kahjustamise ohuta. Robotniiduk liigub määratletud liikumisteedel ühest töökohast teise, samas kui on võimalik luua ajutised alad, et muuta muru haldamine paindlikumaks.

Fleet Services CEORA in app

Suuremahuline täpne muruhooldus. Nüüd teile kättesaadav.

Mobiiltehnoloogia kasutamine ühenduses püsimiseks on tänapäeval teisejärguline. CEORA™-ga on teil täielik kontroll otse oma nutitelefonist. Niitmispiirkondade juhtimine ja määratlemine või muru hoolduskava muutmine on kiire ning lihtne. Husqvarna Fleet Services™ võimaldab jälgida ja kaardistada täielikku kontrolli ning varguskaitset.

CEORA
Vähene müra, heitevaba niitmine
Husqvarna kujundab suurepäraseid kogemusi, võimaldades kõigil ohutult nautida suuremaid rohealasid ilma masinamüra või saasteta. CEORA™ teeb selles mitu sammu edasi. See on kergekaaluline ja akupõhine, vähendades CO2-jalajälge võrreldes mootorniidukitega tänu oma väikesele elektrienergia kulule ja ilma otseste emissioonideta kasutamise ajal.
Uuendatud puhastusmasin
CEORA™ on tänu FTA (püsivara üle õhu) tarkvarale pidevalt värskendatud, samas kui lõikekorpuse ergonoomiline hooldusasend võimaldab lihtsat hooldust ja käsitsemist. Lõikekorpust saab kallutada, et lõikepindadele oleks lihtne ligi pääseda ja neid oleks lihtne puhastada.
CEORA
Liikuge tulevikku
CEORA™ on eelkõige robotniiduk. Aga see on täpselt see koht, kust lugu algab. Meie eesmärk on aidata kaasa pikaajalisele jätkusuutlikule muruhooldusele. Seega disainisime vahetatava esipaneeli, mis võimaldab tulevikus paigaldada selliseid lisaseadmeid nagu faarvaatritekk või joonejoonistaja.
CEORA
Kattes vähemaga suurema ala
Igapäevase niitmisega võimaldab CEORA™ parimat kvaliteetset muru kuni 25 000 m2 aladel. Niitmissagedus väheneb, kui pindala suureneb. Suuremate piirkondade edasine areng tähendab kulutõhusamat niitmist ja märkimisväärset jätkusuutlikku eelist igat liiki keskkonnasäästliku ala professionaalidele.

Sign up here for CEORA™ live demo event!

Experience CEORA™ in action up close! Demo Days are hosted by Husqvarna dealers around the world, and the format will vary depending on each country. You will see our new large-scale robotic solution display its full range of talents and find out more about the difference it can make to your operations.

CEORA™ – ekspertide ootused

CEORA™ – suurte rohealade hooldamine

Moodne spordirajatis on CEORA™ jaoks ideaalne areen oma mitmekülgsete oskuste näitamiseks. Kui niidab umbes 25 000 m2 ala päevas, saab sellega kulutõhusalt ja professionaalselt hallata mitut jalgpalliväljakut. Igapäevane hooldus toob kaasa lopsaka ja tiheda muru, mis sobib hästi spordiks ja golfiks, kus muru niitmine on tundlik. CEORA™-ga on kõigil töötajatel kaugjuhtimise teel lihtne töötada ja hooldada ning samal ajal keskenduda muudele ülesannetele, et muru kvaliteeti veelgi parandada. Lõpptulemus on jätkusuutlik võit kogu klubi jaoks.

CEORA™ võib niita päevad ja ööd suurematel aladel, töötades kindlaks määratud aladel vaikselt, ilma et ta segaks mängijaid. Tipptasemel kvaliteet saavutatakse pooltöötlemata ja spordimurudel, kasutades aktiivseid rattaharju, mis laotavad lõigatud muru tõhusalt laiali, luues sileda konarusteta tulemuse. Optimaalse murupikkuse saavutamiseks suurematel aladel võib CEORA™ töötamise planeerida umbes 50 000 m2 suurusel alal kolm korda nädalas. Samuti on tänu tulevastele tarkvarauuendustele pikaajaline vara igale spordi- või golfiklubile.

Selle võimekus toime tulla suure pindalaga ja jätkusuutlikkus tähendab, et CEORA™ on ideaalne investeering asutustele ja omavalitsustele, kes soovivad saavutada heitme- ja mürataseme kohta seatud eesmärke. Lisaks pakub käsitsi niitmise robotlahendusega asendamine, mis suudab katta kuni 75 000 m2 pinna kaks korda nädalas, võimaldades tööjõu ja seademe kulude suurt kokkuhoida. Võimalik on ka uus paindlikkuse ja tulemuslikkuse tase, kus muru eest hoolitsetakse virtuaalsete piiridega.

CEORA Next Web Crop

CEORA™ – süsteem

Modulaarne kahe ajamiüksusega süsteem

Uus CEORA™ robotniiduk on moodulsüsteem, mille abil saate valida oma toimingutele kõige paremini sobiva ajamikombinatsiooni. Uuenduslik jagatud konstruktsioon hõlmab nii ajamit kui ka esipaneeli. 546 ajami puhul saavutatakse suurim niitmisjõudlus ja suurim koguvõimsus, mis on umbes 50 000 m2 kahe päeva jooksul. 544 ajamil on võimsust kahe päeva jooksul umbes 40 000 m2-ks.

CEORA Razor 43M
CEORA™ Razor 43M
CEORA™-l on lõikekorpus, millel on viisteist kiirlõiketera, mis on paigaldatud kolmele lõikeplaadile. Hõlbus hooldus ja käsitsemine on võimalik lõikekorpuse ergonoomilise hooldusasendi abil. Seda saab lihtsaks juurdepääsuks lõikeplaatidele lihtsalt kallutada.
CEORA and CS4
Laadimisjaam CS4
CEORA™ toiteks on vajalik aku laadimisjaam. Laadimisjaam on varustatud transformaatoriga.
CEORA Active wheel brushes
Aktiivsed rattaharjad
Üks paljudest praktilistest tarvikutest, mis on saadaval CEORA™-le, on aktiivsete rattaharjade komplekt. Nende töötamine vähendab pidevalt muru ratastele kogunemist ning aitab luua optimaalse kõrgendusteta roheala.
EPOS Reference Station
EPSA-jaama uuesti paigaldamine
Vajalik on Husqvarna EPOS-i (täpne asukoha määramise operatsioonisüsteem) kasutamiseks mõeldud tugijaam. See käsitleb signaale toote ja satelliitsüsteemi vahel. EPOS-tugijaam ühildub teiste Husqvarna EPOS-robotniidukitega.

CEORA™ taustalugu

Laiendage oma roheala horisonte

CEORA™ tootejuht Pär Forsman tunneb heameelt selle üle, kuidas EPOS-tehnoloogia suudab luua virtuaalseid piire, võimaldades kiiremat ja tõhusamat süstemaatilist niitmist kui kunagi varem. Selle tulemusena vabaneb tulevikus palju rohkem aega muru hooldamiseks.

Testides tulevikku
Husqvarna Robotic Lab'i katseinsener Robin Birberg räägib meile, kuidas uuenduslik ja põhjalik katseprogramm annab aimu CEORA™ järgmise põlvkonna tehnoloogia tulevikust.
Husqvarnale eelkõiga põnevus
Sascha Menges, Husqvarna Divisioni president, räägib suurtest võimalustest, mida suudab mängumuutev CEORA ™ kommertskasutuses olevate muruplatside hooldamisel.
Kujundame homset disaini
Husqvarna brändi disainijuht Rajinder Mehra tõstab esile CEORA™ unikaalse disaini tähtsust ning panust nii funktsionaalsusesse kui ka tulevikuvõimalustesse.