Juhendid

Kuidas paigaldada Husqvarna robotniidukit?

Husqvarna Automower®-i omamisel on esmatähtis kasutuslihtsus, mis on kohe tajutav, kuna isegi paigaldamisprotsess on peenhäälestatud. Järgnevalt kirjeldatakse, kui lihtne on Husqvarna robotniiduki paigaldamine.

Alustage oma muru lähemast ülevaatamisest. Selleks et minimeerida masina kinnijäämise või kahjustada saamise ohtu tuleb murult eemaldada kõik kivid, oksad, tööriistad, mänguasjad ja muud sarnased takistused. Kui muru on rohkem kui kümne sentimeetri kõrgune, on soovitatav see veel viimast korda tavalise niidukiga ära niita.

1. Paigaldage laadimisjaam

Asetage laadimisjaam tasasele pinnale keset niidetavat ala, jättes selle ümber mõnevõrra vaba ruumi. Veenduge, et laadimisjaamale ei langeks otsest päikesevalgust, et see ei asuks pihustite tööulatuses ja oleks toitepesa lähedal.

2. Laadige akut

Kui laadimisjaam on oma kohal, on aeg robotniidukit laadida. Asetage robotniiduk laadimisjaama ja asuge järgmise sammu juurde. Tühja aku laadimine võtab aega 80–100 minutit.

3. Paigaldage piirdekaabel

Piirdekaabel paigutatakse piki muruplatsi servi, et määratleda niitmisala. Kinnitage see komplekti kuuluvate spetsiaalsete naelte abil maapinna külge ning robotniiduk teab täpselt, kus ära pöörata. Tekitage lillepeenarde ja põõsaste ümber piirdekaabliga „saarekesed”, et niiduk neile otsa ei sõidaks.

4. Paigaldage juhtkaabel

Juhtkaabli eesmärk on Husqvarna Automower® vajaduse korral tagasi laadimisjaama juhtida. Ühendage üks ots jaamaga ja suunake kaabel sirgelt üle aia selle kõige kaugema punktini nii, et robotniiduk selle hõlpsalt üles leiaks. Teine ots kinnitatakse piirdekaabliga ristumise kohas piirdekaabli külge. Nii piirde- kui ka juhtkaabel ühendatakse seejärel laadimisjaama külge.

5. Lõõgastuge

Käivitage oma Husqvarna Automower®, valige oma neljakohaline PIN-kood, määrake lõikekõrgus ja seadistage töötunnid. Ja ongi kõik! Robotniiduk laeb aku täis ning suundub seejärel tööle – sel hetkel oledki ametlikult viimast korda oma muru niitnud.