Tractor TS 348XD(ClearCut)
  1. Juhend
  2. Soovitatavad tooted
Ostunõuanne

Kolm asja, millega arvestada 2023. aastal aiatraktori ostmisel

Kas otsid aiatraktori ostmisel parimat varianti? Siin on mõned soovitused, mis aitavad valida õige masina.

Töö jaoks õige suurus

Üldreeglina, kui tegemist on suurema ja avatuma aiaga, on väga tähtis aiatraktori suur niidulaius. Kui aga aias on rohkelt takistusi, näiteks puid ja põõsaid, on parem valida piisavalt väike aiatraktor, mis mahub läbi ka kõige kitsamatest läbikäikudest. Pakume oma Husqvarna aiatraktorite tooteseeria valikus masinaid niidulaiustega 95–122 cm.

Kogur või külgväljavise?

Husqvarna aiatraktor aitab sul saavutada esmaklassilisi tulemusi tänu sinu murule kõige paremini sobiva niitmismeetodi kasutamisele. Kui soovid rohulibled kokku koguda ja saavutada korrastatud tulemuse, vali integreeritud koguriga mudel. Kiireks ja tõhusaks niitmiseks vali külgväljaviskega traktor. Lülitu multšimisfunktsioonile, kui sinu muru vajab väetamist. Rohi purustatakse peeneks haljasmassiks, mis laguneb kiiresti ning mõjub loodusliku väetisena.

Lisatarvikud tõhusaks kasutamiseks

Leia meie laiast valikust omale sobivad lisatarvikud, et saaksid oma aiatraktorit aastaringselt tõhusalt kasutada. Näiteks saad oma aiatraktorit kasutada muru ettevalmistamisel lehekoguri, samblareha, freesi ja laoturina. Aias töötamise hõlbustamiseks on olemas ka haagise lisatarvik. Tutvu meie aiatraktorite lisatarvikute täieliku valikuga.

Aiatraktorid

Vaata lisateavet aiatraktorite kohta

Loe lisaks

Mõned faktid, mis aitavad sul parima aiatraktori valida

  1. Kõige tõhusam kogumissüsteem on integreeritud koguriga aiatraktor.
  2. Kõrge ja jämeda rohu niitmisel on tõhusaim külgväljaviskega lõikekorpus.
  3. Meie traktoreid saab erinevate lisatarvikute abil kohandada kogumiseks, multšimikseks ja väljaviskeks vastavalt sellele, mis sinu muru ning niitmisharjumustega kõige paremini sobib.
  4. Enamikule külgväljaviskega traktoritele saab paigaldada lisavarustusse kuuluva kahe või kolme kastiga koguri.
  5. Kõik külgväljaviskega traktorid saab varustada multšimise lisatarvikutega.
  6. Kuna integreeritud koguriga traktoritel puudub lõikekorpuse küljelt väljaulatuv rohusuunaja, suudavad need töötada kitsamatel aladel kui külgväljaviskega mudelid.