Backpack Blower 580BT / 580 BTS Mark II

Teie töökas partner haljastustöödel

Husqvarna toodete proovimine annab ettevõtetele kohe hea põhjuse Husqvarna ostmiseks. Valikus on rohkelt kergesti kasutatavaid tooteid, mis tõstavad haljastusmeeskonna tootlikkust muru, aedade, puude jms hooldamisel. Lisaks on neil võimalik tutvuda teenuses Fleet Services ärialase ülevaatega, mis aitab tulusid suurendada. Ja neil on võimalik hakata tegema koostööd Husqvarna ning meie kohalike volitatud edasimüüjate võrgustikuga, kes pakuvad optimaalse soorituse tagamiseks vajalikke teadmisi ja teenuseid. Nad leiavad lahendusi, mis on vajalikud äri edendamiseks.

Brushcutter 545RXT

Paremad tööriistad. Paremad meeskonnad.

Tänu oma pikaajalisele koostöökogemusele maastikuhooldajate ja haljastajatega, kel on teiega samad väljakutsed, teame Husqvarnas, et tootlikkuse võtmeks on töötaja efektiivsus. Seetõttu on lähtutud kõigi Husqvarna kommertstoodete väljatöötamisel kasutaja vajadustest.

Tooted maastikuhooldajatelt maastikuhooldajatele

Saage tuttavaks oma uute kolleegidega
Rohkem kui 20-aastase kogemuse järel teenäitajana robotniidukite vallas, saame teatada uhkusega lisandusest meie professionaalsesse Automower®-i tootevalikusse. Pole vahet, kas hooldate muru avalikes parkides, ärirajatistes või eravaldustes – need robotniidukid on suurepärane investeering, mille puhul saate olla kindel, et saavutate mis tahes muruplatsi puhul vaibaliku lõpptulemuse ning saate pühendada oma aega, raha ja pingutusi muudele asjadele.

 • Töötab väsimatult ööpäevaringselt ja mis tahes tingimustes
 • Suurepärane investeering, mis vähendab märgatavalt tegevuskulusid
 • Tagab tänu kolmele üliteravale lõiketerale vaibaliku muruplatsi
 • Väga vaikne – töötab kõikjal ilma kedagi häirimata
 • Husqvarna Fleet Services™ tagab kõikjalt täieliku kontrolli

Vaadake lisateavet professionaalsete robotniidukite kohta

Keeruliste tööde puhul on oluline mugav käsitsemine
Husqvarna võsalõikurid ja trimmerid on loodud tulema toime ka kõige nõudlikemate ülesannetega. Need ei ole pelgalt töökindlad, võimsad ja efektiivsed, vaid ka hästi tasakaalustatud, kerged ja lihtsalt käsitsetavad. Nii jõuate täiusliku tulemuseni palju lühema ajaga.

 • Madal vibratsioonitase võimaldab pikemat kasutusaega ja vähendab vigastuste ohtu
 • Kõrgtehnoloogilised mootorid kasutavad vähe kütust ja tekitavad vähe heitmeid
 • Tagumine põrkekaitse kaitseb paaki ja käivitit
 • Kasutajast lähtuvalt disainitud ergonoomilised kanderihmad, muudavad töötamise tõhusamaks ja vähem kurnavaks

Vaadake lisateavet võsalõikurite kohta

Vaadake lisateavet murutrimmerite kohta

Keerukad hekilõikused lihtsustatud kujul
Meie hekilõikurid on võimsad, kuid samal ajal kerged ja hästi tasakaalustatud. Täis nutikaid omadusi, nagu pööratav käepide, mis võimaldavad töötada kiirelt ja efektiivselt isegi kõige nõudlikumates tingimustes.

 • Täiustatud vibratsioonivastane süsteem hoiab teid valvel ja produktiivsena
 • Vastupidav konstruktsioon pikemaajaliseks tööks
 • Teravad lõiketerad, millel on optimaalne lõikenurk, kiirus ja suured lõikeavad, et lõigata ka jämedaid oksi
 • Pikk võll ja lõiketerad tagavad parema jõudluse

Vaadake lisateavet hekilõikurite kohta

Kogege võimsust ilma seda tundmata
Meie puhuritel on unikaalsed ventilaatorid, mis tekitavad kiire ja võimsa õhuvoolu. Iga detail kütusepaagi mahutavusest kuni otsaku kujuni on optimeeritud viisil, mis muudab teie tööpäeva kasumlikumaks ja mugavamaks.

 • Võimsad puhurid, mis suudavad puhuda ära isegi märjad lehehunnikud
 • Täiuslikult tasakaalustatud, et mitte teie õlgu kurnata
 • Ventilaatorid tagavad maksimaalse õhukiiruse, kuid miniveerivad turbulentse ja õhukadusid

Vaadake lisateavet lehepuhurite kohta

Saavutage lühema ajaga rohkem
Soovime, et saaksite töötada meie oksasaagidega sujuvalt, ohutult ja efektiivselt. Seetõttu keskendumegi lisaks võimsusele ja kiirendusele ka neile omadustele, mis muudavad saed lihtsalt kasutatavaks. Nii tagame teile tööriista, mis lubab teil keskenduda käsil olevale tööle.

 • Katsetatud äärmuslikes tingimustes.
 • Suurepärane manööverdusvõime
 • Rohkem võimsust, väiksem kütusekulu ja vähem heitmeid

Vaadake lisateavet oksasaagide kohta

Säästke nutikalt niites aega
Ülimalt võimas ja mitmekülgne kompaktsel ja vastupidaval kujul. See on võiduvalem, millest lähtuvad Husqvarna kommertsklassi raiderid. Oma laiade lõikekorpuste ja mitmete kasulike lisatarvikutega aitavad need väledad masinad suurendada teie igapäevast käivet. Meie raideritel on väike pöörderaadius, mis hoiab tagasipööretel aega kokku.

 • Madala profiiliga lõikekorpus võimaldab kõikjale pääseda
 • Suurepärane veojõud ja stabiilsus kaldpindadel
 • Mitmekülgsed kasutusvõimalused tagavad aastaringse produktiivsuse

Vaadake lisateavet raiderite kohta

Suurepärane jõudlus kõikjal ja alati
Meie akutooted on kerged ja piisavalt vaiksed, et kasutada neid mis tahes keskkonnas. Kuna vibratsioon ja heitgaasid peaaegu puuduvad, sobivad need ka tööks pikkades vahetustes ja isegi kinnistes ruumides. Kui kasutate seljakottakut, saate töötada terve päeva, samuti on meie integreeritud akud kiirelt laetavad ja lihtsalt vahetatavad.

 • Suur jõudlus
 • Säästab pikas plaanis raha
 • Kerge ja hästi tasakaalustatud
 • Heitgaasideta ja vaiksem
 • Kasutatav iga ilmaga

Vaadake lisateavet akutoodete kohta

Tõhustage Husqvarna originaaltarvikutega jõudlust
Miks lasta kehva kvaliteediga varustusel end takistada? Husqvarna originaaltarvikud võimaldavad teil tööd jätkata ja saavutada õigeks ajaks suurepärase tulemuse. Kui valite meie laiast tootevalikust Husqvarna originaaltarvikud ja -määrded, garanteeritakse teile kõrge kvaliteet kogu toote eluea jooksul.

Vaadake lisateavet meie originaaltarvikute kohta

Lihtsam viis oma varustuse jälgimiseks
Lisage oma masinatele (isegi teiste tootjate omadele) meie andurid, et teil oleks alati ülevaade näiteks sellest, kus need on, kui palju neid on kasutatud, millal neid tuleb hooldada või millal on vaja need välja vahetada.

 • Täielik ülevaade inventarist
 • Kogu varustuse asukoht
 • Värskendatud kasutusstatistika
 • Hooldamise/asendamise teave

Tutvu teenusega Husqvarna Fleet Services™

Tagasiside – vaadake, miks ettevõtted valivad Husqvarna

Tänu 325-aastasele pärandile uuenduste ja täiustuste vallas on Husqvarna tänapäevased tööriistad tipptasemel jõudluse ja töökindlusega ning tagavad mugavuse isegi pikaajalisel kasutusel. Nii saavad teie meeskonnad töötada mitte rohkem, vaid targemalt.

ISS Facility Services, UK
ISS Facility Services pakub usaldusväärseid maastikukujunduse teenuseid Lake Districtis Põhja-Inglismaal.  Nagu on öelnud töödejuhataja Craig Hunter: „Üheks peamiseks põhjuseks, miks me oleme olnud Husqvarnaga nii kaua seotud, on see, et ta võimaldab meie personalil saada iga päev soovitud tulemusi. Varustus on mugav, vibratsioonitase on madal, rikkeid on minimaalselt.“

Weissenfelsi linn, Saksamaa
Akutoitel seadmepargile üle minnes korraldas Saksamaa linn Weissenfels vähempakkumise ja kaalus hoolikalt erinevaid valikuvõimalusi. Linna aednikud katsetasid kõiki pakutud tooteid ja katsete lõpus oli valik ühene. Vaadake, miks Husqvarna tooted osutusid parimaiks.
Gesvres Entretien, Prantsusmaa
Maastikukujundusfirma Gesvres Entretien hooldab Carquefou parke ja spordiväljakuid Prantsusmaal ja on olnud edukas partnerluses Husqvarnaga ligi kaks aastat. Vaadake, mis nende meeskondadel on öelda mõju kohta, mida on nende igapäevasele tööle ja kogu ärile avaldanud Husqvarna tooted ja teenused.
Trollhättani kalmistu, Rootsi
Trollhättani kalmistu administratsioon otsustas 2013. aastal hakata aktiivses kasutuses olevat 18 ha suurust ala hooldama akutööriistadega. Esialgu ei olnud hoolduspersonali ootused kuigi kõrged. Ent pärast prooviperioodi algust on kalmistu tööriistade seas Husqvarna akutooted liigitunud kõige populaarsemate hulka.

Professionaalne tugi professionaalsetele kasutajatele

Laiendame teie äri üheskoos
Me kuulame ära teie vajadused, arvestame teie probleemidega ja leiame koos teiega lahenduse teie äri laiendamiseks. Kui olete mures seadmepargi koosseisu, hooldusstrateegia, meeskonna optimeerimise, varustuse finantseerimise või muu sarnase probleemi pärast, võib Husqvarna esindaja aidata teil sobiva lahenduse leida. Selleks et leida õige toode, pöörduge kohaliku esindaja poole, kes saab korraldada täisesitluse, mis võimaldab teil ja teie meeskonnal seda korralikult hinnata.

Teile sobiv finantslahendus
Me soovime, et pääseksite juurde seadmetele, mis vastavad parimal viisil just teie vajadustele. Tööks õige varustuse olemasolu on oluline, et tagada tõhusus ja kasumlikkus. Rääkige Husqvarna esindajaga teie järgmise seadmeostu finantseerimisvõimalustest.

Tõhustage Husqvarna originaaltarvikutega jõudlust
Miks lasta kehva kvaliteediga varustusel end takistada? Husqvarna originaaltarvikud võimaldavad teil tööd jätkata ja saavutada õigeks ajaks suurepärase tulemuse. Kui valite meie laiast tootevalikust Husqvarna originaaltarvikud ja -määrded, garanteeritakse teile kõrge kvaliteet kogu toote eluea jooksul.

Vaadake lisateavet meie originaaltarvikute kohta

Tõhustage Husqvarna originaalvaruosadega jõudlust
Iga Husqvarna masinate osa läbib ranged testid, et tagada nende laitmatu koostöö teiste komponentidega. Seetõttu pikendab Husqvarna originaalvaruosade kasutamine toote eluiga ning tagab masina ohutu ja usaldusväärse toimimise.

Vaadake lisateavet originaalvaruosade kohta

Kindlustage optimaalse varustusega tootlikkus
Husqvarna pakub turu suurimat tootevalikut. Valik paljude toodete hulgast tähendab suuremat võimalust leida masin, mis vastab teie vajadustele. Laske meil optimeerida teie seadmepargi koosseisu õigete masinate ja varustusega ja optimaalse masina kasutamise koolitusega.

Minimeerige seisakuid ennetava hoolduse ja parandamisega
Kõiki hooldustöid teevad meie edasimüüjate juures ainult volitatud tehnikud, kes on spetsialiseerinud teie kasutatavatele toodetele. Paljud töökojad pakuvad kindlaid hindu kõigile teenindusliikidele ja kõigil tarnitud toodetel on üksikasjalik hooldusplaan ajavahemike kaupa. Teie masina pidev hooldamine ja teenindamine soovitatud aegadel vähendab ootamatute tööseisakute ohtu ja tagab masina optimaalse toimimise jätkumise.

Euroopa Ühenduse direktiivis 2002/44/EÜ on sätestatud miinimumnõuded töötajate kaitsmiseks nende tervist ja turvalisust mõjutavate ohtude eest, mis võivad tuleneda kokkupuutest mehaanilise vibratsiooniga.

Vaadake lisateavet vibratsiooni kohta

Laadige alla Husqvarna kasutusjuhendeid ja muid kasulikke dokumente.
Otsige juhendeid ja allalaaditavaid faile