Husqvarna 592 XP® ja 585

Uued Husqvarna 90cc kettsaed on konstrueeritud nõudlikele puuhooldusprofessionaalidele, vastama rangeimatele nõuetele võimalikult kasutajasõbralikul viisil. Need on loodud keerukate ülesannete täitmiseks, pakkudes suurt väljundvõimsust, kasutajakeskset disaini ja suurepärast manööverdatavust. Need on vastupidavad ja tõeliselt usaldusväärsed. Lühidalt, need on loodud selleks, et tagada sulle parim tööpäev.

Husqvarna 592 XP® – loodud paremate lõiketulemuste saavutamiseks

Veelgi võimsam – oma klassi parim lõikevõime

Husqvarna 592 XP® annab sinu käsutusse oma klassi parima lõikevõime. Lõikevõime saavutatakse tänu äärmiselt võimsa X-Torq®-mootori ja nõelterava C85 või C83 X-CUT™-i keti kombinatsioonile ning selle võimsus muudab teie töö paremaks ja kiiremaks ning tagab paremad lõiketulemused.

(Võrreldes lähima konkurendiga samas kubatuuriklassis ehk saega STIHL MS 661 C-CM)

Tõhusam – klassi parim võimsuse-kaalu suhe

Konkurendi sama kubatuuriklassi mudelitega Stihl MS 661 C-CM ja Stihl MS 661 MAGNUM) võrreldes pakub uus Husqvarna 592 XP® parimat väikese kaalu ja väljundvõimsuse kõrgete tasemete kombinatsiooni, mis muudab sinu töö senisest tõhusamaks. Sae optimeeritud tasakaal on saavutatud tänu optimaalsele raskuskeskmele ja juhtplaadile X-Tough™ Light ning see tagab hõlpsama manööverdatavuse ja tõhusama tööpäeva.

Veelgi töökindlam – elutähtis töökindlus ja lihtne käivitamine

Husqvarna 592 XP® sael on kasutusele võetud uus käivitamistehnoloogia, mis muudab kettsae töökindlamaks ja selle käivitamise lihtsamaks. Tänu süsteemile AutoTune 3.0 töötab mootor igasugustes oludes alati maksimaalse jõudluse jaoks optimeeritud sätetega ning jätkab tööd ka kõige keerukamate ülesannete täitmisel. Käivitamine on senisest lihtsam ning igasugustes tingimustes ja sõltumata mootori temperatuurist läheb käivitamiseks vaja vaid ühte toimingut, mis tõstab töökindlust veelgi. Sael on suure koormuse jaoks mõeldud õhufilter kummitihendiga ja toekas karter, mis võimaldab kasutada kuni 36-tolliseid juhtplaate.

Campaign image X-Tough Light bar

Varustus parimaks tööpäevaks

Uued 90 cm3 saed on varustatud meie uute juhtplaatidega X-Tough™ Light ja X-Tough™. X-Tough™ Light on tugev ja kerge juhtplaat, mis parandab oluliselt manööverdatavust. Täisterasest valmistatud juhtplaat X-Tough™ on pika kasutuseaga, hõlbustab sirgeid lõikeid ja minimeerib kinnikiilumise ohtu. Mõlemal sael on muljetavaldav lõikevõime tänu X-Tough™-i või X-Tough™ Lighti juhtplaadi ja üliterava, pea konkurentsitu teravana püsimise näitajaga X-CUT™-i keti kombinatsioonile.

Husqvarna 585 – traditsiooniline tehnoloogia, tänapäevane jõudlus

Veelgi võimsam ja veelgi mugavam

Husqvarna uus 90 cm3 tootesari hõlmab ka uut saagi Husqvarna 585, vastupidavat tööhobust, mida iseloomustab suurepärane kombinatsioon nõelkarburaatoriga traditsioonilisest tehnoloogiast, kasutajakesksest disainist ja moodsast jõudlusest. Sael on suurepärane lõikevõime, lausa 17% suurem kui Husqvarna 390 XP® sael, ning täiustatud vibratsioonitase ja optimaalne manööverdatavus paremate lõikamistulemuste saavutamiseks.

Testimonial Chainsaw 585 Emily Roberts

Veelgi vastupidavam – sobilik suure koormusega ülesanneteks

Husqvarna 585 on loodud veelgi vastupidavamana, täitma ülesandeid päevast päeva. Töökindel konstruktsioon ja kvaliteetsed komponendid, lihtsasti reguleeritav karburaator ning vastupidav õhufiltreerimissüsteem muudavad ka kõige keerukamate ülesannete täitmise lihtsaks. See saag on loodud usinasti töötama ja kaua kestma.