Clearing saw 545F

Husqvarna metsapuhastussaed

Tegime selle kergeks, kuid samas tugevaks ja mitmekülgseks – see on valmis rasketeks, pikaajalisteks ja nõudlikeks metsatöödeks. Lühem võll ja nurkreduktor suurendavad manööverdusvõimet kitsastes oludes ja lihtsustavad langetamist soovitud suunas.

Lisaks pöörasime tähelepanu ergonoomikale ja ökonoomsusele. Husqvarna metsapuhastussae mootor on loodud selleks, et tagada maksimaalne võimsus, madal vibratsioon ja väiksem kütusekulu.

Clearing saw 545 FXT

Meie eesmärk on minimeerida emissioonitaset

Jagame sinu keskkonnaalast muret ja peame seda esmatähtsaks. Seepärast on kõik meie metsapuhastussaed varustatud ainulaadse X-TORQ® mootoriga. See vähendab kahjulikke emissioone kuni 75% ja suurendab kütusesäästlikkust kuni 20%.

345Fx

Alati valmis ja lihtsalt kasutatav

Kõigil Husqvarna metsapuhastussaagidel on automaattagastusega stopplüliti. See tähendab, et kui masin on välja lülitatud, lülitub stopplüliti lihtsamaks käivitamiseks automaatselt käivitusasendisse. Sel moel on puhastussaag alati töövalmis.

Hooldus on lihtne ja tänu magnetlukustusega splindihoidjale saab tera vahetada ohutult, kiirelt ja lihtsalt.

Clearing saw 545FXT, 545 FXT

Hoia oma selga, seda ei saa asendada

Heades töötingimustes saab töö hästi tehtud ning lisaks vähendavad need ka vigastusi ja koormust kasutaja kehale. Kõik Husqvarna metsapuhastussaed on varustatud ergonoomiliste kanderihmadega, millel on lai seljatugi ning õla- ja puusarihmad, mis jaotavad koormuse ühtlaselt üle keha. See suurendab mugavust ja tõhusust. Ja et see veelgi paremini selga sobiks, on sellel ka reguleeritav seljaplaat.