Battery trimmer 115iL

Galingi ir patogūs naudoti – visiems jūsų poreikiams

„Husqvarna“ akumuliatorinių gaminių seriją sudaro platus gaminių spektras visiems sodo darbams. Visuose juose įrengtos intuityvios klaviatūros, todėl jais visuomet patogu naudotis. Naudodami akumuliatorinius įrenginius įvertinsite ne tik itin žemą vibracijos lygį ir tai, kad nėra tiesioginių išmetamųjų teršalų bei reikalinga minimali priežiūra, bet ir ryškų skirtumą dirbant su beveik begarsiais varikliais. Triukšmo lygis iki 13 dB (A) žemesnis nei benzinu varomų įrenginių.

Battery Bli20

„Husqvarna“ akumuliatorinių gaminių sprendimas

Didelio našumo sumaniai sukurta „Husqvarna“ 36 voltų akumuliatoriaus sistema gali būti naudojama su daugybe įvairių įrankių, optimizuotų atsižvelgiant į atliekamus darbus ir naudotojų poreikius. Mūsų patvarūs akumuliatoriai ne tik greitai įkraunami, bet ši lanksti sistema leidžia sklandžiai keisti įrankius, visada tiekdama reikiamą galią tam tikram darbui atlikti.

Husqvarna Connect

Skaitmeniniai sprendiniai, suteikiantys jums kontrolę

Savo kitu sodo įrankiu rinkitės „Husqvarna Connect“. Ši mobilioji programėlė, susiejus su mūsų akumuliatoriniais gaminiais, suteikia jums betarpę prieigą prie visko, ko reikia, kad darbas taptų išmanesnis. Nuo skaitmeninių instrukcijų iki informacijos apie darbo laiko statistiką, įkrovos lygio, aktualių pranešimų ir daugybės kitų funkcijų.

136LiHD45 / 115iHD45
PATOGŪS – 100i / 200i gaminiai
Naudojant retai ar ne nuolatos, nesunkiems darbams namų soduose. Greitiems ir lengviems darbams, kai siekiama kuo didesnio patogumo, rekomenduojame „Husqvarna Convenient“ akumuliatorinius gaminius. Šie patogūs gaminiai pritaikyti paprastam naudojimui, tačiau yra našūs ir efektyvūs.
Battery combitrimmer 325iLK
PAŽANGŪS – 300i gaminiai
Naudojant dažnai, didesniuose soduose ar teritorijose. Sudėtingesniems darbams, žolės pjovimui didesniuose soduose ir kietesnių šakų genėjimui rekomenduojame „Husqvarna Advanced“ akumuliatorinius gaminius. Jų techniniai sprendiniai ir teikiami privalumai visuomet palengvins jūsų darbą.
Backpack battery with 536LiHD60X hedgetrimmer
PROFESIONALŪS – 500i gaminiai
Galia ir našumas nuolatiniam, itin reikliam profesionaliam darbui. Šie aukščiausio lygio akumuliatoriniai gaminiai „Husqvarna“ asortimente sukurti ilgoms ir sudėtingoms darbo dienoms. Jie yra tvirti ir patvarūs, todėl atlaiko sunkų, profesionalų darbą, o galia prilygsta, ir netgi lenkia, benzininius atitikmenis.
„Husqvarna“ profesionaliems gaminiams skirtų akumuliatorių pasiūlymas