Pole saw 525P4S with Technical helmet

Visada stengiamės apie viską pagalvoti

Siekiame, kad dirbdami mūsų teleskopiniais grandiniais pjūklais ir aukštapjovėmis jaustumėtės patogiau. Dėl to kurdami pjūklus kreipiame dėmesį ne vien į variklio galią ir įsibėgėjimą. Nemažiau dėmesio skiriame funkcijoms, kurių dėka mūsų pjūklus paprasta naudoti atliekant reiklius sodo ir medžių priežiūros darbus. Taip galime užtikrinti, kad įsigysite įrankį, kuris nevaržo darbo ir leidžia atlikti visas užduotis bet kokiomis aplinkybėmis – sklandžiai, našiai ir gerokai produktyviau.

Lankstus darbas ir didelis našumas

Įspūdinga galia ir tikslumas. Lengvas užvedimas ir sustabdymas, nepriekaištingas manevringumas. Jokių išmetamųjų dujų ir minimali vibracija. „Husqvarna“ profesionalios akumuliatorinės aukštapjovės – tai būdas dirbti efektyviai, patogiai ir be jokios taršos. Dėl universalių funkcijų, lankstaus naudojimo ir didelės galios lengvai įveikiami visi darbai nuo šakų genėjimo iki sudėtingo tarpšakių tvarkymo, o patogus užvedimas ir sustabdymas vienu mygtuko paspaudimu užtikrina neprilygstamą patogumą operatoriui.

525PT5S

Silpna vibracija nekenkia sveikatai

Efektyvi vibracijos slopinimo („Low Vib“) funkcija leis patogiai ir našiai dirbti nesibaiminant vibracijos. Kuro baką ir rankenas atskyrus nuo variklio ir naudojant pjovimo įrangą su tiksliai suderintais antivibraciniais elementais, pavyko pasiekti, kad rankenose būtų juntama nepaprastai žemo lygio vibracija.

525P4S

Aukštapjovės sukurtos dirbti išmaniau

Dirbkite nedvejodami bet kokiomis sąlygomis. Nedidelio svorio „Husqvarna“ aukštapjove lengva manevruoti, o dėl greito įsibėgėjimo ji užtikrina itin efektyvų darbą. Teleskopinis toli pasiekiantis grandininis pjūklas medžiams genėti padės pasiekti trokštamą rezultatą be kopėčių arba keltuvo.

525P4S with Helmet Technical

Išbandyta ekstremaliomis sąlygomis

Visos mūsų aukštapjovės nuodugniai išbandomos laboratorijose ir realiomis darbo sąlygomis. Gaminiams tenka išdirbti šimtus valandų esant didelėms apkrovoms, karštyje ir šaltyje, todėl galite neabejoti, jog „Husqvarna“ teleskopiniai grandininiai pjūklai nudirbs visus reikiamus darbus.