Arboristai ir medžių priežiūros profesionalai

Platus arboristų reikmenų ir medžių priežiūros įrangos asortimentas

„Husqvarna“ siūlo arboristų reikmenų, medžių priežiūros įrangos bei kopimo medžiais įrangos asortimentą profesionalams. Novatoriški gaminiai ir paslaugos, palengvinančios darbą medžių viršūnėse ir užtikrinančios finansinį pelningumą bei patogumą.

Susisiekite su mumis
SoMe image - Jo standing in tree - silouette

Pagrindinės priežastys, kodėl verta tapti „Husqvarna“ partneriu

 • Geriausi akumuliatoriniai grandininiai pjūklai
  Novatoriški akumuliatoriniai pjūklai iš Švedijos, savo galia nenusileidžiantys benzininiams. Tylus ir netaršus sprendimas.
 • Gaminiai kurti bendradarbiaujant su arboristais
  Kuriame novatorišką pasaulinį prekių ženklą, skirtą ir kurtą kartu su profesionalios medžių priežiūros specialistų bendruomene.
 • Visapusiška pagalba jūsų verslui
  Visada galite kliautis paslaugas teikiančiu vietiniu prekybos atstovu, nuomojančiu pjūklus ir turinčiu daugelį atsarginių dalių.

Medžių priežiūros pjūklai, juostos ir grandinės

Siūlome akumuliatorinius ir benzininius grandininius pjūklus, aukštapjoves ir grandines. Mūsų kokybiški pjūklai užtikrina manevringumą, kurį garantuoja „Husqvarna“ varikliai. Naudodami mūsų „X-Precision™“ ir X-CUT™ grandines, pjausite dar efektyviau.

Kopimo įranga ir įrankiai

Peržiūrėkite visą reikiamą kopimo bei arboristų įrangą – nuo laikymo diržų ir virvių iki karabinų ir svarelių. Įsigiję „Husqvarna“ gaminių taip pat gaunate optimalių veikimo rezultatų, lengvai naudojamą įrangą ir ramybę.

Išperkamoji nuoma ir kitos paslaugos

Padidinkite savo profesionalios medžių priežiūros verslo efektyvumą. Pasinaudokite mūsų paslaugomis, kad išliktumėte ramūs, pailgintumėte naudojimo laiką ir padidintumėte pinigų srautus.

Professional services UpCare

Pjūklų ir akumuliatorių išperkamoji nuoma

Išperkamoji nuoma yra patogus ir finansiškai naudingas būdas įsigyti pjūklų ir akumuliatorių.

 • Apima pasirinktą gaminį
 • Fiksuotas mėnesinis mokestis
 • Skubus skolintojas (prireikus)

Taip pat siūlome techninės priežiūros ir pratęstos garantijos paslaugas. Įsigiję parko valdytojo paslaugą galite tvarkyti savo prietaisų parką, nesvarbu kur esate.

Atsiliepimai ir praktiniai bandymai

(7)