Brushcutter 325R

Užtikrinti rezultatai su „Husqvarna“ krūmapjove

Visos „Husqvarna“ krūmapjovės suprojektuotos efektyviai atlikti darbą, be to, jas lengva nešioti ir su jomis dirbti. Paprasta pritaikyti pagal savo poreikius – mes siūlome rinktis iš daug praktiškų funkcijų ir priedų.

Brushcutter 545 RX. 545 RXT, ERGO

Mažesnis poveikis aplinkai

Kartu galime sumažinti poveikį aplinkai. „Husqvarna“ krūmapjovėje yra įrengtas unikalus X-TORQ® variklis. Jis padės sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį iki 75 proc., ir padidinti degalų vartojimo efektyvumą iki 20 proc.

Dauguma „Husqvarna“ krūmapjovių turi automatiškai grįžtantį stabdymo jungiklį. Tai reiškia, kad jei jūsų įrenginys yra išjungtas, stabdymo jungiklis automatiškai grįžta į pradinę padėtį, kad būtų galima lengviau užvesti variklį. Tokiu būdu jūsų įrenginys visada bus pasirengęs pradėti darbą, kai tik prireiks.

Brushcutter 545 RX, 545 RXT Harness

Ergonomika jūsų patogumui

Su „Husqvarna“ krūmapjove jūsų veiksmai bus balansuoti ir patogiai atliekami. Pavyzdžiui, reguliuojama ir ergonomiškai suprojektuota rankena užtikrina efektyvų naudojimą. Jūsų krūmapjovei taip pat gali būti montuojamas papildomas ilgas velenas, su kuriuo galėsite pasiekti sunkiai prieinamas vietas.

Brushcutter 336 RK saw blade

Vienas įrenginys visoms reikmėms

Priklausomai nuo to, kurį modelį pasirinksite, „Husqvarna“ krūmapjovė gali tapti universaliu įrankiu, visada pasirengusiu darbui. Efektyvi žoliapjovės galvutė leidžia pasiekti gerų rezultatų ir ją galite lengvai pritaikyti keisdami peilių tipą atsižvelgdami į užduotį – nuo pjovimo iki sunkių darbų nelygiose vietose. Dėl magnetinio fiksavimo kaiščio laikiklio galite saugiai, greitai ir nesudėtingai perjungti peilius.