Tiller TF434P

Dalyvaukite žaliojoje revoliucijoje su „Husqvarna“ kultivatoriumi

Nesvarbu, ar jums reikia išardyti veją, ar paruošti sodo lysvę sėjai, „Husqvarna“ turi jums tinkamą kultivatorių. Mūsų asortimentą sudaro du skirtingi modeliai: su gale tvirtinamais akėtvirbaliais ir su priekyje tvirtinamais akėtvirbaliais. Modeliai su gale tvirtinamais akėtvirbaliais skirti naudoti mažai biriai žemei ir tankioms vejoms. Kultivatoriai su priekyje tvirtinamais akėtvirbaliais tinka lengvesniems kraštovaizdžio formavimo darbams, pavyzdžiui, paruošti gėlynus ir sodo lysves.

TF 500-serie

Paprastas užvedimas ir naudojimas

Dėl lengvai paleidžiamo ir galingo variklio su viršuje įrengtu vožtuvu, savo kultivatorių galite naudoti kada tik norite. Jį taip pat labai paprasta valdyti, manevruoti, transportuoti ir sandėliuoti. Dėl patogios rankenų sistemos ir gerai sugrupuotų valdiklių, dirbti lengva net esant kiečiausiam dirvožemiui. Dideli varomieji ratai užtikrina gerą trauką ant visų paviršių.

TF 500-serie

Lengva manevruoti bet kokiu oru

Mūsų kultivatorius leis dirbti saugiai, patogiai ir stabiliai. Atsvara padidina ratų svorį ir pagerina pusiausvyrą. Sukantis akėtvirbaliams, akėtvirbalių gaubtas nukreips šiukšlių srautą nuo jūsų.

Tiller TF338

Dalys kietų paviršių įdirbimui

Visi „Husqvarna“ kultivatoriai skirti imtis kietų paviršių įdirbimui. Varikliai ir transmisijos sukurti taip, kad galėtų intensyviai veikti daug metų.