Nulinio posūkio spindulio traktoriukai

Gaminio kategorijos
Filtrai

Ieškote naujo nulinio posūkio spindulio traktoriuko? Nulinio posūkio spindulys reiškia, kad pasiekus pjovimo ruožo pabaigą nelieka nenupjautos žolės – padaromas 180 ° posūkis, kad būtų galima pradėti kitą ruožą. Nulinio posūkio spindulio traktoriukai puikiai tinka norint pjauti greitai ir efektyviai bei mėgautis tiksliais ir patikimais rezultatais.

1 products
Rodoma: 1 iš 1

Kurį nulinio posūkio spindulio traktoriuką pirkti?

Susipažinkite su „Husqvarna“ nulinio posūkio spindulio traktoriukais, kuriuose integruotos pažangiausios ergonominės ypatybės ir operatoriaus funkcijos, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į pjovimo rezultatus. Puikių parametrų, dviejų cilindrų varikliai suteikia daug galios, kad žolė būtų pjaunama efektyviai ir greitai transportuojama, net kai žolė aukšta arba esant sudėtingoms pjovimo sąlygoms.

Nulinio posūkio spindulio traktoriukuose sumontuotas nulinio posūkio spindulio valdymas su atskiromis hidraulinėmis ratų pavaros sistemomis tiksliam manevravimui. Taip pat išbandykite profesionalius nulinio posūkio spindulio traktoriukus, kad darbo diena būtų produktyvesnė.