Z 242F (ClearCut)

„Husqvarna“ nulinio posūkio spindulio traktoriukai

Nulinio posūkio spindulio traktoriukų ilgi pjovimo ašmenys, didelis pjovimo greitis ir galimybė apsisukti aplink savo ašį užtikrina nepriekaištingus rezultatus net ir pjaunant labai didelius plotus. Efektyvumas, greitis ir lengvas darbas garantuotas.

EZ 24T

Įjunkite vietoje ir nieko nepaliekite už nugaros

Išskirtinė nulinio posūkio spindulio vairavimo sistemos savybė – ji leidžia mašinai apsisukti vietoje. Atskira hidraulinė pavara užtikrina nepriekaištingą traktoriuko manevringumą ir sukimąsi aplink savo ašį nuliniu posūkio spinduliu nepaliekant po savimi nė mažiausio nenupjauto vejos plotelio.

Dėl antivibracinės platformos dirbti su „Husqvarna“ nulinio posūkio spindulio traktoriuku nepaprastai patogu. Guminiai traktoriuko vibracijos slopintuvai atskiria jūsų rankas, kūną ir kojas nuo metalinio rėmo, todėl dirbdami mažiau jausite nuovargį, o vairavimas bus ergonomiškesnis. Tvirta, pedalais valdoma denio kėlimo sistema leidžia valdyti mašiną

PZ6029FX

Universalus ir stiprus jūsų paslaugoms

Intensyvus darbas reiškia didesnes apkrovas jūsų traktoriukui. Kadangi mūsų nulinio posūkio spindulio traktoriukai yra suprojektuoti kartu su mūsų komerciniais modeliais, jie pagaminti ypač patvariai, su didele plieninių vamzdžių važiuokle ir galingais varikliais. Atvira traktoriuko konstrukcija užtikrina itin patogią jo priežiūrą ir sumažina šiukšlių kaupimąsi. Visa tai padės užtikrinti, kad jūsų traktoriukas tarnautų daugybę metų.

„Husqvarna“ nulinio posūkio spindulio traktoriukai pasižymi žemu gravitacijos centru – šis jų ypatumas užtikrina gerą sukibimą ir stabilumą, net ir pjaunant nelygią veją. Dideli, platūs galiniai ratai mažiau slegia pjaunamos vejos paviršių, todėl žolė mažiau suspaudžiama ir lengviau pasiekiami net ir itin sunkiai prieinami plotai. Efektyvi aušinimo sistema leis jūsų traktoriukui dirbti optimalioje temperatūroje ilgą laiką net karščiausią dieną.