Orientuota į produktyvumą ir pjovimo kokybę

Naujausio dizaino Z500, kuris išsiskiria savo našumu, patvarumu ir pjovimo kokybe, siekis yra padidinti produktyvumą atliekant sudėtingas užduotis. Taip pat, užtikrinant ypatingą komfortą, didelį važiavimo greitį ir puikią trauką, net ir sudėtingiausia užduotis atliekama greitai. Pažangi konstrukcija ir techninės priežiūros funkcijos sutaupys laiko ir pastangų bei užtikrins žymiai didesnį produktyvumą. Bet kokiu pramoniniu tikslu naudojamo roboto vejapjovės pramoninis visos konstrukcijos stiprumas užtikrina ilgą eksploatacijos trukmę.

Z 560X

Sukurta ilgam komerciniam naudojimui

„Z500“ serija yra saugi investicijų grąža – kiekviena įrangos dalis ir detalė buvo kruopščiai išbandyta, kad atlaikytų viską, su kuo susiduriama ilgomis darbo valandomis. Ji buvo pagaminta naudojant tvirčiausias medžiagas, užtikrinančias ilgą ir našų gaminio tarnavimo laiką. Suvirintas vamzdinio plieno rėmas, ketaus velenai ir tvirtai surinktas pjovimo agregatas yra pagamintas taip, kad atlaikytų ilgus intensyvaus komercinio naudojimo metus. Be to, jai taikoma palanki komercinė garantija.

Z 560X

Lengva techninė priežiūra ir remontas

Daugelį nulinio posūkio spindulio traktoriukų sudėtinga prižiūrėti. Tik ne Z500. Skrupulingai apgalvotos detalės, kad naudoti būtų nepaprastai lengva. Atviras dizainas užtikrina lengvą prieigą prie transmisijos, pjovimo agregato ir visų kitų prižiūrimų dalių. Išmanios funkcijos, tokios kaip be įrankių tvirtinamos sąvaržos, sandarios saugiklių dėžutės ir nešiojami akumuliatoriai, užtikrina patogią techninę priežiūrą ir remontą. Apibendrinus tai reiškia, kad daugiau laiko galėsite skirti ne roboto vejapjovės, bet vejos priežiūrai.

Z 500X

Pjūvis virš kitų

Agregato gylis, didelio našumo peiliai ir optimizuotos agregato pertvaros užtikrina itin tolygų pjovimą ir puikų žolės nuopjovų išbarstymą. Galėsite pjauti greičiau ir ilgiau – rezultatas tiesiog neįtikėtinas. Z500 puikiai susidoroja su nelygiomis vietomis, šlaitais, aukšta žole ir esant bet kokioms kitoms vejos sąlygoms.

Z560X (60'' Fab dec)

Skirta ilgoms darbo valandoms

Operatoriaus komfortas yra svarbiausias, siekiant ilgų ir produktyvių darbo dienų. Štai kodėl sukūrėme Z500 seriją su daugybe funkcijų, padedančių išvengti nuovargio ir nepatogumo. Už svirčių sėdėsite patogiai, dėl sustiprintų paminkštinimų ir aukščiausios kokybės vibracijas sumažinančios amortizuotos sėdynės, o efektyvus ir ergonomiškas valdymas dar labiau padidins malonumą.