Husqvarna connect hand and gloves

Pasiruoškite išnaudoti visą savo įrankio potencialą

Įsivaizduokite, kad galite išeiti į lauką ir tiksliai žinoti, kiek žolės reikės nupjauti ir kiek turite laiko. Arba įsivaizduokite galimybę iškart nustatyti ir šalinti gedimus ir patogiai pirkti atsargines dalis el. parduotuvėje, naudojantis mobiliuoju įrenginiu. Net jei šiuo metu neturite „Husqvarna“ susietų gaminių, galite atrasti jų potencialą, atsisiųsdami programėlę ir pasirinkdami demonstracinį režimą.

Prieinamumas, kai jo reikia

Programėlė suteikia tiesioginę prieigą prie visko, ko reikia, norint dirbti išmaniau. Nuo tiesioginių pranešimų ir produktų duomenų iki skaitmeninių vadovų – tai tikras skaitmeninių įrankių sandėlys jūsų įrangai. Gausite gedimų nustatymo ir šalinimo patarimų ir informacijos, gaminių sąrašų ir prekybos atstovų vietų (su nuorodomis, kontaktine informacija ir darbo valandomis). Prijungę įrangą prie programėlės, taip pat gausite papildomų funkcijų, pvz., darbo laiko statistikos, įkrovimo būsenos, vaikų apsaugos užrakto, tiesioginių pranešimų ir t. t.

Peržiūrėkite filmuką, norėdami sužinoti daugiau.

Darbo su „Husqvarna Connect“ pradžia

Atsisiuntę programėlę galėsite lengvai sinchronizuoti produktus. Tiesiog nuskaitykite QR kodą ant susieto produkto ir prijunkite per „Bluetooth“. Taip pat per „Bluetooth“ galite prijungti traktorių, kaip ir daugelį kitų mūsų produktų, net jei jie nėra akumuliatoriniai. Peržiūrėkite filmuką, jei norite gauti daugiau patarimų ir sužinoti, kaip geriausiai išnaudoti programėlę.

Husqvarna Connect Screenshot R 316TsX AWD Overview

Atsisiųskite, norėdami atrasti galimybes

Išnaudokite visą potencialą dabar su „iPhone“ arba „Android“. Net jei neturite jokių susietų produktų, galėsite pamatyti galimybes, praleidę prisijungimą ir pasirinkę demonstracinį režimą.

Tiesioginiai gaminių pranešimai ir duomenys
Jūsų įrankius papildys tiesioginė informacija susietų gaminių ataskaitų srityje, nuo likusių degalų ir akumuliatoriaus veikimo laiko iki dabartinių perspėjimų, techninės priežiūros pranešimų ir gaminių istorijos.
Skaitmeniniai vadovai ir instrukcijos
„Husqvarna Connect “ programėlę su vadovais ir instrukcijomis galite laikyti skaitmenine įrankių pašiūre savo įrangai. Kad šalinti gedimus ir prižiūrėti produktus būtų lengva, kaip niekada anksčiau.
Raskite prakybos atstovą, užsisakykite techninį aptarnavimą
Raskite netoliese esantį prekybos atstovą, pridėkite mėgstamiausią prekybos atstovą, kad būtų lengviau atlikti techninį aptarnavimą, užsisakyti atsargines dalis ir t. t.
Gedimų nustatymas ir šalinimas, kai to reikia
Kilus problemoms su produktu arba nežinant, ką daryti, programėlė gali padėti nustatyti ir šalinti gedimus, kad galėtumėte tęsti darbus.