Robotai vejapjovės kiekvienam sodui

Naudodami „Husqvarna Automower®“ galėsite turėti laisvo laiko. Užuot pjovę veją, galite praleisti laiką su šeima ir draugais bei užsiimti malonesne veikla. Visą tą laiką jūsų veją puikiai tvarko robotas vejapjovė. Ramiai ir be vargo, lyjant ar šviečiant saulei.

Kiekvienas sodas yra unikalus. Todėl plačiame „Automower®“ robotų vejapjovių asortimente siūloma daugybė skirtingų modelių, kuriuos galima pritaikyti kiekvienam sodui – nuo mažesnių miesto sodų iki sudėtingų teritorijų, užimančių iki 5 000 m2 plotą. „Husqvarna Automower®“ išsiskiria tuo, kad užtikrina, jog bus nupjautos visos sudėtingų vejų atokios vietos ir siauri pravažiavimai.

Gaminio savybės, užtikrinančios nepriekaištingą vejos priežiūrą

Gido kabelis padeda užtikrinti, kad „Automower®“ robotas vejapjovė pasiektų atokias darbo zonas. Jis taip pat padeda robotui vejapjovei rasti trumpiausią kelią atgal į įkrovimo stotį, taupant energiją ir nepaliekant provėžų vejoje.

„Husqvarna Automower®“ robotas vejapjovė aptinka kelio susiaurėjimus ir pravažiuoja net pro pačius siauriausius tarpus.

„Husqvarna Automower®“ robotas vejapjovė užtikrina puikius pjovimo rezultatus bet kokiomis oro sąlygomis. Svarbiausios jo dalys yra apsaugotos nuo lietaus, taip pat dulkių ir nupjautos žolės.

Individualizuojamas virtualus jūsų sodo žemėlapis leidžia konfigūruoti ir pavadinti įvairias darbo zonas, nustatyti pjovimo tvarkaraštį ir aukštį, taip pat sukurti vengtinas zonas, kad būtų apsaugoti įvairūs sodo objektai. Pažangus vejos priežiūros sprendimas – pagal jūsų sodo ir gyvenimo pobūdį.

„Automower®“ robotas vejapjovė automatiškai randa kelią atgal į įkrovimo stotį. Jis kraunasi apie 60 minučių, tada tęsia pjovimą – visa tai atliekama jums nededant jokių pastangų.

Nustebsite, kaip greitai pamiršite apie savo „Husqvarna Automower®“ robotą vejapjovę. Net nepastebėsite jo važinėjančio sode, greitai, tyliai ir efektyviai atliekančio savo darbą.

Dėl optimizuoto dizaino ir išmanaus veikimo „Husqvarna Automower®“ 435X AWD robotas vejapjovė gali įveikti iki 70 % arba 35° statumo šlaitus, o kiti mūsų modeliai lengvai įveikia iki 45 % statumo įkalnes.

Esant šalnoms, robotas vejapjovė automatiškai nutraukia pjovimo grafiką, kad padėtų apsaugoti veją.

Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite nuplauti sodo žarna. Naudojant pridėtą priežiūros įrankį galima nesunkiai nuimti gaubtą, kad būtų galima lengvai pasiekti ir išvalyti visas sritis.

Išmanesnis pasirinkimas nei bet kada anksčiau

Visi „Automower®“ roboto vejapjovės komponentai buvo kruopščiai sukurti, kad būtų kuo išmanesni ir patogesni naudotojui. Kaip būdinga visiems „Husqvarna“ gaminiams, „Automower®“ robotas vejapjovė pasižymi naujausiomis technologijomis ir tuo pačiu metu užtikrina itin didelį patikimumą, kuriuo garsėja Švedijos inžinerija.

GPS navigacija ir įmontuoti jutikliai padeda pakoreguoti „Automower®“ roboto vejapjovės veikimą pagal tokius veiksnius, kaip žolės augimas, oro sąlygos ir sudėtingos sritys. Nesvarbu, kokio sudėtingumo yra jūsų sodas, visa veja nuolat bus sveika ir prižiūrėta. Be to, joje bus mažai samanų arba jų visai nebus. „Husqvarna Automower®“ pasižymi ir pažangia kliūčių aptikimo technologija. Šia technologija ir saugaus naudojimo užtikrinimu yra grindžiama „Husqvarna“ biologinės įvairovės iniciatyva, kuria siekiama visiškai išvengti nelaimingų atsitikimų, susijusių su smulkiais gyvūnais ir mūsų gaminiais.

„Automower® Connect“ jums suteikia visišką nuotolinę kontrolę per išmanųjį telefoną, tad galite realiuoju laiku stebėti, ką daro jūsų robotas vejapjovė. „Automower®“ robotą vejapjovę taip pat galima valdyti balsu naudojant „Amazon Alexa“ arba „Google Home“ technologiją, įtrauktą į IFTTT programas ir integruotą į jūsų „Gardena“ laistymo sistemą.


Gaminio funkcijos, leidžiančios gyventi išmaniau

Dėl GPS sekimo ir visapusiško ryšio funkcijų galite stebėti savo „Automower®“ robotą vejapjovę ir atnaujinti jo nustatymus, kad ir kur būtumėte. „Automower® Connect“ veikia visuose „X-Line“ modeliuose. Naudojant „Automower®“ robotų vejapjovių modelius, kuriuose yra „Connect@ Home“ („Bluetooth®“ ryšys), kaip priedas galimas „Automower® Connect Kit“.

* Į „Automower® Connect“ paslaugą įtraukta 10 metų mobiliųjų duomenų plano sutartis. Tai taikoma tik tuo atveju, jei trečioji šalis užtikrina pakankamą mobiliojo ryšio aprėptį atitinkamoje teritorijoje.

Integruota GPS sistema sukuria sodo žemėlapį, įskaitant vietas, kur įrengti kontūro ir kreipiamieji kabeliai. Tada „Husqvarna Automower®“ robotas vejapjovė įsimena, kurias sodo dalis jis apdorojo, ir atitinkamai koreguoja savo pjovimo modelį. Tai leidžia užtikrinti, kad būtų optimaliai aprėpiama veja ir pasiekta puikių pjovimo rezultatų.

Pritaikomas pjovimui skirtas laikas, kad „Automower®“ robotas vejapjovė veiktų dažniau laikotarpiais, kai žolė auga greitai, ir rečiau sausu, saulėtu oru.

Atsidūręs zonoje, kur žolė aukštesnė už vidutinę, „Automower®“ robotas vejapjovė koncentruotai ir sistemiškai pjaus spirale, kad išlygintų skirtumus.

„Automower®“ 450X ir 435X AWD modeliuose naudojama ultragarso technologija, skirta objektams pjovimo kelyje aptikti. Robotas vejapjovė sulėtina greitį, kad švelniai atsitrenktų į objektą, tada pasisuka ir tęsia darbą.

Visi „Automower®“ robotų vejapjovių modeliai gali įveikti siaurus 60 cm pravažiavimus. Automatinis pravažiavimo valdymas užtikrina lengvą instaliaciją ir iki minimumo sumažina provėžas.

Nuo šiol galite palaikyti dar išmanesnį ryšį su savo sodu, sujungę „Automower®“ robotą vejapjovę su efektyvia išmaniąja sistema „Gardena“. „Automower®“ rūpinasi, kad jūsų veja visada būtų idealiai nupjauta ir sveika, o GARDENA išmanioji sistema, kuri matuoja dirvos drėgnumą, lauko temperatūrą bei šviesos intensyvumą ir atitinkamai laisto sodą, – rūpinasi, kad jūsų veja būtų žalia ir vešli. Išmanioji sistema „Gardena“ veikia su visais gaminiais, kuriuose yra „Automower® Connect“ tiekėjo tiekiamas 2G / 3G ryšys, pasiekiamas darbo zonoje.

Su „Automower® Connect“ jūsų robotas vejapjovė pasiruošęs tapti jūsų išmaniųjų namų dalimi. Galite jį valdyti balsu naudodami „Amazon Alexa“ arba „Google Home“. Taip pat galite jį naudoti per IFTTT programėles. Galbūt norite, kad vaikams grįžus namo iš mokyklos jis prisiparkuotų, arba norite jį idealiai sinchronizuoti su oro sąlygomis.

Sukurta rūpinantis saugumu

Visi „Automower®“ robotai vejapjovės yra itin saugūs naudoti ir yra kruopščiai testuojami, kad atitiktų reikalavimus, užtikrinančius tiek gaminio, tiek naudotojo, tiek gyvūnų saugumą. Pirmiausia saugumą užtikrina patvari konstrukcija; guminis buferis, patikimi rutuliniai guoliai ir bešepetės technologijos variklis yra svarbiausios dalys, apsaugančios robotą vejapjovę.

„Automower®“ taip pat pasižymi daugeliu dizaino savybių, kurios sumažina žalos riziką. Centrinė pjovimo disko padėtis – tai sumanus sprendimas, padedantis sumažinti nelaimingų atsitikimų pavojų, nes susidaro didelis tarpas tarp peilių ir išorinio roboto vejapjovės korpuso. Galiausiai „Automower®“ turi visą jutiklių sistemą, kuri leidžia aptikti kliūtis pjovimo kelyje ir išvengti žalos. Naudodamas šiuos jutiklius robotas gali sustoti, pradėti judėti atgal ir apsisukti, kai susiduria su kliūtimi. Kai kuriuose modeliuose, pavyzdžiui, 450X ir 435X AWD, netgi naudojami ultragarsiniai jutikliai mažiems objektams aptikti. Be to, „Automower®“ peiliai nėra pritvirtinti, bet yra slankūs – susilietę kietu objektu jie iškart suglaudžiami į pjovimo diską.

2018 m. išsikėlėme viziją siekti, kad nebebūtų nelaimingų atsitikimų, susijusių su mažais gyvūnais ar žmonėmis ir mūsų gaminiais. Pavyzdžiui, bendradarbiaujame su ežių tyrinėtoju ir įgytas žinias panaudojame savo robotų sistemoms tobulinti. Be to, mūsų „Automower® Connect“ programėlėje veikia funkcija „Wildlife Consideration“, kurią pasitelkę naudotojai gali apriboti roboto vejapjovės judėjimą teritorijoje nuo sutemų iki aušros – kai ežiai ir kiti smulkūs naktiniai gyvūnai būna aktyviausi.

„Automower®“ taip pat pasižymi įvairiomis saugumo funkcijomis. Pavyzdžiui, nuo vagystės padeda apsisaugoti signalizacija, kuri įsijungia pakėlus robotą. Signalizaciją galima išjungti tik įvedus unikalų gaminio PIN kodą. Tam tikruose modeliuose veikia GPS sekimo funkcija, kurią naudodami galite stebėti savo roboto vejapjovės padėtį iš bet kurios pasaulio vietos.

Pasaulinis lyderis robotų vejapjovių gamybos srityje nuo 1995 m.

Nuo pat pirmojo „Automower®“ roboto vejapjovės pristatymo 1995 m. „Husqvarna“ yra žinoma kaip pasaulinis lyderis robotų vejapjovių gamybos srityje. Didžiuojamės pradėję robotų vejapjovių revoliuciją ir sieksime, kad ji niekada nesibaigtų, kol yra vejų, kuriomis reikia pasirūpinti.

Šiandien daugiau nei 2 milijonuose sodų visame pasaulyje naudojami „Husqvarna“ robotai vejapjovės. Išoriniuose bandymuose ir apklausose „Automower®“ robotas vejapjovė jau ne kartą buvo įvertintas kaip efektyviausias gaminys.

„Automower®“ robotas vejapjovė garsėja itin dideliu patikimumu ir maža netikėtų sustojimų tikimybe. Diena ar naktis, lyja lietus ar šviečia saulė – galite pasikliauti, kad jis be vargo atliks savo darbą.

Jokio triukšmo, jokių dūmų, jokių rūpesčių

„Automower®“ susidraugaus tiek su jūsų sodu, tiek su jūsų kaimynais. Jis prižiūrės jūsų veją minimaliomis energijos sąnaudomis be jokių degalų ar alyvos ir neteršdamas aplinkos dujomis ar dūmais. „Automower®“ taip pat pasižymi mažiausiu rinkoje triukšmo lygiu.

Aštrūs lyg skustuvas peiliai šviežiai nupjauna žolę palaikydami natūralų žolės augimą ir kokybę. Žolės nuopjovos grąžinamos į žemę kaip trąšos, tad kuo ilgiau jūsų vejapjovė dirba sode, tuo sveikesnė tampa veja.

„Automower®“ yra ekologiškai protingas pasirinkimas, nes suvartoja mažai energijos, nenaudoja degalų ar neišmeta teršalų, dėl kurių reikėtų nerimauti. Tai natūralus vejos priežiūros būdas – dabartyje ir ateityje.