ST327

Sniego valymas mažesnėmis pastangomis su „Husqvarna“ sniego valytuvu

Dėl dviejų pakopų sraigto/rotoriaus sistemos, elektrinio paleidimo funkcijos, kintamo pavaros greičio ir stambaus protektoriaus padangų esate visada pasirengę sunkiausiems žiemos iššūkiams – nesvarbu, kokios sniego sąlygos būna jūsų šalies dalyje.

ST224 970468501

Geriausiai tinka kietai suspaustiems masyvams

Nesijaudinkite, jei negalite iškart pradėti dirbti. Dviejų pakopų sistema veikia gerai net ir esant kietai suplūktam sniegui, ji pirma jį susmulkina prieš paduodama jį į korpusą, po to jis išleidžiamas per sparnuotę. Naudodami kintamą judėjimo žeme greitį, suvienodinsite savo darbo pajėgumą.

Snow thrower ST327

Lengva manevruoti bet kokiu oru

Tenka dirbti esant slidžiam paviršiui ir ledui? „Husqvarna“ sniego valytuvuose yra įrengtos padidinto protektoriaus padangos, kurios visada užtikrina gerą sukibimą.

Svirtys ir valdikliai įrengti taip, kad galėtumėte juos lengvai pasiekti. Dėl šildomų rankenų bei elektrinio starterio jūsų įrenginį patogu naudoti, net jei klimatas yra atšiaurus.

ST124 970449301 970449302

„Smart Start®“ esant šaltam klimatui

Žema temperatūra dažnai blogai veikia akumuliatorius. Dėka starterio sistemos jums nebereikės nerimauti. Įjungę „Husqvarna“ sniego valytuvą į maitinimo lizdą, galėsite lengvai užvesti variklį paspaudę mygtuką.