Ženkime į komercinės vejos priežiūros ateitį

„Husqvarna“ autonominis vejos priežiūros sprendimas iš esmės keičia komercinės vejos priežiūros pobūdį. Didžiulius plotus įveikiantis CEORA™ robotas vejapjovė yra puiki naujiena visiems žaliųjų erdvių priežiūros specialistams. Sisteminis pjovimas ir virtualūs kontūrai leidžia pasiekti puikių rezultatų, o vejos priežiūros valdymas didesniuose plotuose tampa lengvesnis nei bet kada anksčiau. Be to, šis sprendimas pasižymi mažomis triukšmo emisijomis ir negeneruoja teršalų*, todėl turi didžiulį potencialą ateityje. Atėjo laikas plėsti akiratį ir pasitikti ateitį.

* naudojimo metu

CEORA

CEORA™ gali nupjauti didesnį vejos plotą nei bet kada anksčiau

„Husqvarna“ supranta, kad šiandien vejos priežiūros profesionalams reikalingas platus lanksčių sprendimų pasirinkimas. Todėl didelių žaliųjų erdvių priežiūros srityje įžvelgėme galimybių sukurti kažką naujo – sprendimą, kuris leistų apimti kur kas didesnį priežiūros plotą nei iki šiol, tuo pačiu užtikrinant „Husqvarna“ robotams būdingus puikius pjovimo rezultatus. Susipažinkite su „Husqvarna CEORA™“. Jis leidžia išplėsti komercinės žaliųjų erdvių priežiūros galimybes pagal vis didėjančius laiko taupymo, vejos kokybės ir tvarumo lūkesčius.

CEORA

Sisteminis pjovimas užtikrina nepriekaištingą rezultatą

Sisteminis pjovimas paralelinėmis linijomis reiškia, kad CEORA™ tinka tiek futbolo aikštėms, tiek bet kokiems dideliems žaliesiems plotams prižiūrėti. Taip pat galite apibrėžti darbo zonas ir nustatyti grafiką su pageidaujamais pjovimo laikais ir žolės aukščio nuostatomis nuo 20 mm iki 70 mm. Galima suplanuoti vieną aikštę nupjauti ryte, o kitą po pietų – skirtingu pjovimo aukščiu. Dažnas ir itin tikslus sisteminis pjovimas užtikrina puikų rezultatą, nes kaskart pjaunamas tik nedidelis plotas.

Lankstus darbo zonų valdymas be jokių rūpesčių

CEORA™ – tai iki šiol neregėtas autonominis vejos priežiūros sprendimas, veikiantis su „Husqvarna EPOS“ technologija. Tikslus roboto orientavimas palydovinės navigacijos būdu pagal virtualius kontūrus išvaduoja nuo rūpesčių, susijusių su fiziniais kabeliais. Greitas darbo zonų ir vengtinų zonų nustatymas leidžia pjauti veją optimaliu būdu, be to, palengvinamas aeravimas, nes nebelieka rizikos pažeisti kabelius. Robotas vejapjovė juda tarp darbo zonų nustatytais transportavimo keliais, o sukūrus laikinas vengtinas zonas galima dar lanksčiau prižiūrėti veją.

Fleet Services CEORA in app

Nepriekaištinga didelių vejos plotų priežiūra. Nuo šiol atliekama pirštų galiukais.

Mobiliųjų technologijų naudojimas įvairioms operacijoms atlikti šiandien yra savaime suprantamas dalykas. „CEORA™“ taip pat suteikia visas valdymo galimybes naudojantis išmaniuoju telefonu. Roboto valdymas, pjovimo zonų nustatymas, vejos priežiūros grafiko keitimas – viskas greita ir paprasta. „Husqvarna Fleet Services™“ suteikia stebėjimo ir buvimo vietos žemėlapyje nustatymo galimybes, kurios užtikrina visišką kontrolę ir apsaugo nuo vagysčių.

CEORA
Tylus ir neteršiantis aplinkos pjovimas
„Husqvarna“ nustato naujus standartus, leidžiančius kiekvienam saugiai mėgautis didelėmis žaliosiomis erdvėmis be jokio mašinų triukšmo ar taršos. Be to, CEORA™ žengia dar kelis žingsnius į priekį. Šis lengvas, akumuliatoriumi maitinamas robotas palieka kur kas mažesnį anglies pėdsaką, palyginti su mašininėmis vejapjovėmis, nes pasižymi mažomis elektros energijos sąnaudomis ir neišmeta jokių tiesioginių teršalų naudojimo metu.
Reguliarūs atnaujinamai ir lengva techninė priežiūra
CEORA™ reguliariai gauna programinės įrangos atnaujinimus nuotoliniu būdu naudojant FOTA (Firmware over the Air), o ergonomiška pjovimo agregato techninės priežiūros padėtis užtikrina lengvą priežiūrą ir tvarkymą. Pjovimo agregatas pakreipiamas, kad būtų lengviau pakeisti pjovimo diskus ir išvalyti.
CEORA
Pasitikime ateitį
CEORA™ yra pirmas ir kol kas vienintelis tokio pobūdžio robotas vejapjovė. Tačiau tai – tik pradžia. Mūsų vizija – teikti ilgalaikius tvarios vejos priežiūros sprendimus. Todėl sukūrėme keičiamą priekinį bloką, kuris leis ateityje prijungti įvairius priedus, pavyzdžiui, miško takų pjovimo agregatą arba linijų braižytuvą.
CEORA
Didesnis plotas, mažiau sąnaudų
Pjaudamas kiekvieną dieną, CEORA™ užtikrina aukščiausios kokybės veją iki 25 000 m2 plote. Pjovimo dažnis sumažėja, o plotas – padidėja. Galimybė aprėpti didesnį plotą reiškia ekonomiškesnę priežiūrą ir didelius privalumus įvairių žaliųjų erdvių priežiūros specialistams.

Sign up here for CEORA™ live demo event!

Experience CEORA™ in action up close! Demo Days are hosted by Husqvarna dealers around the world, and the format will vary depending on each country. You will see our new large-scale robotic solution display its full range of talents and find out more about the difference it can make to your operations.

CEORA™ – ekspertų lūkesčiai

CEORA™ – didelių žaliųjų erdvių priežiūra

Modernus sporto aikštynas – ideali vieta universalioms „CEORA™“ savybėms pasireikšti. Įveikdamas 25 000 m2 per dieną, jis gali prižiūrėti keletą futbolo aikščių ekonomišku ir profesionaliu būdu. Kasdienė priežiūra ir itin atsargus intensyviai naudojamų žolės plotų pjovimas leidžia turėti gyvybingą ir tankią veją, kuri puikiai tinka įvairioms sporto šakoms, įskaitant golfą. Prižiūrėtojai „CEORA™“ gali lengvai valdyti nuotoliniu būdu, o tai leidžia jiems skirti daugiau dėmesio kitomis užduotimis siekiant toliau gerinti vejos kokybę. Galutinis rezultatas užtikrina sėkmę visam klubui.

„CEORA™“ didelius žolės plotus gali pjauti dieną naktį, tyliai dirbdamas nustatytose zonose ir netrukdydamas žaidėjams. Aukščiausios kokybės pjaunant šiurkščius ir sportui skirtus vejos plotus pasiekiama naudojant aktyviuosius ratų šepetėlius, kurie neleidžia kauptis žolės nuopjovoms, kad veja atrodytų nepriekaištingai ir neliktų jokių žolės gniužulų. Siekiant palaikyti optimalų žolės ilgį didesniuose plotuose, „CEORA™“ robotui galima nustatyti trijų kartų per savaitę pjovimo grafiką maždaug 50 000 m2 plotui prižiūrėti. Be to, būsimi programinės įrangos atnaujinimai bet kuriam sporto ar golfo klubui padės dar geriau išnaudoti šios ilgalaikės investicijos privalumus.

Didelė vejos aprėptis ir tvarios savybės reiškia, kad CEORA™ yra puiki investicija įmonėms bei miestų savivaldos institucijoms, siekiančioms mažinti išmetamųjų teršalų ir triukšmo lygį vietos aplinkoje. Be to, pakeitus rankines žoliapjoves robotinės technologijos sprendimu, galima pjauti iki 75 000 m2 plotą du kartus per savaitę gerokai mažesnėmis žmogiškųjų išteklių ir darbo įrangos sąnaudomis. Vejos priežiūra naudojant virtualius kontūrus taip pat suteikia neregėtai lanksčių galimybių ir kilstelėja našumą į naują lygmenį.

CEORA Next Web Crop

CEORA™ – sistema

Modulinė sistema su dviem pavaros blokais

Naujasis „CEORA™“ robotas vejapjovė yra modulinė sistema, leidžianti pasirinkti pavaros bloko derinį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Pažangaus dizaino perskirtas korpusas susideda iš pavaros bloko ir priekinio bloko. 546 pavaros blokas pasižymi didžiausiu pjovimo našumu, kuriuo maksimaliai galima nupjauti apie 50 000 m2 plotą per dvi dienas. 544 pavaros bloko pjovimo našumas leidžia nupjauti iki maždaug 40 000 m2 per dvi dienas.

CEORA Razor 43M
CEORA™ pjovimo diskai „Razor 43M“
CEORA™ turi pjovimo agregatą su penkiolika dideliu greičiu varomų plieninių peilių, kurie sumontuoti ant trijų pjovimo diskų. Ergonomiška pjovimo agregato padėtis užtikrina lengvą priežiūrą ir naudojimą. Pjovimo diskai lengvai nuimami pakreipus pjovimo agregatą.
CEORA and CS4
Įkrovimo stotis CS4
CEORA™ akumuliatoriui įkrauti reikalinga įkrovimo stotis. Įkrovimo stotyje įrengtas transformatorius.
CEORA Active wheel brushes
Aktyvieji ratų šepetėliai
CEORA™ skirta keletas naudingų priedų, vienas kurių yra aktyviųjų ratų šepetėlių rinkinys. Jie nuolat dirba valydami žolę nuo ratų, kad nesiformuotų sankaupos ir nupjautoje vejoje nebūtų jokių žolės gniužulų.
EPOS Reference Station
EPOS kontrolinė stotis
Robotams su „Husqvarna EPOS“ (itin tikslia palydovine navigacijos sistema) reikalinga kontrolinė stotis. Ji priima, koreguoja ir persiunčia signalus tarp produkto ir palydovinės sistemos. EPOS kontrolinė stotis suderinama su kitais „Husqvarna EPOS“ robotais vejapjovėmis.

CEORA™ savybės

Išplėskite savo žaliosios erdvės horizontus

Pär Forsman, „CEORA™“ produktų vadybininkas, džiaugiasi, kad pasitelkus EPOS technologiją dabar galima naudoti virtualius kontūrus, užtikrinant greitesnį ir efektyvesnį sisteminį pjovimą nei bet kada anksčiau. Dėl to ateityje vejos prižiūrėtojai sutaupys daugybę laiko.

Ateities išbandymas
Robin Birberg, „Husqvarna“ robotų laboratorijos bandymų inžinierius, pasakoja apie pažangią ir nuodugnią testavimo programą, kuri jau dabar leidžia įvertinti naujos kartos „CEORA™“ technologijos privalumus.
Jaudinanti naujovė „Husqvarna“ pasaulyje
„Husqvarna“ padalinio direktorius Sascha Menges kalba apie didžiules galimybes, kurias tokie revoliuciniai gaminiai kaip „CEORA™“ atveria komercinės vejos priežiūros srityje.
Dizainas pagal ateities lūkesčius
„Husqvarna“ prekės ženklo dizaino vadybininkas Rajinder Mehra pabrėžia unikalaus „CEORA™“ dizaino svarbą ir jo sąsają su roboto funkcionalumu bei ateities galimybėmis.