Backpack Blower 580BT / 580 BTS Mark II

Jūsų landšafto priežiūros našumo partneris

„Husqvarna“ išbandžiusios įmonės atranda priežasčių įsigyti „Husqvarna“ gaminių. Jos atranda daugybę paprastai naudojamų gaminių, sukurtų ir pagamintų taip, kad padidintų landšafto prižiūrėtojų našumą atliekant vejos, sodo ir medžių priežiūros darbus. Be to, naudodamos „Fleet Services“, jos gauna verslo įžvalgų, kurios padeda didinti pelningumą. Ir gauna progą bendradarbiauti su „Husqvarna“ bei vietinių prekybos atstovų tinklu, siūlančių žinias ir paslaugas, kurios yra optimalaus našumo pagrindas. Jos atranda sprendimus, kurie leidžia pagerinti verslą.

Brushcutter 545RXT

Geresni įrankiai. Geresnė komanda.

Iš savo ilgametės darbo su kraštovaizdžio ir augalų priežiūros profesionalais patirties žinome, kad raktas į našumą yra efektyvus operatoriaus darbas. Todėl visi „Husqvarna“ komerciniai gaminiai tikslingai sukurti atsižvelgiant į naudotoją.

Kraštovaizdžio kūrėjų sukurti gaminiai kraštovaizdžio kūrėjams

Susipažinkite su savo naujais pagalbininkais
Įgiję daugiau nei 20 metų novatoriškų robotų vejapjovių kūrimo patirties, didžiuojamės galėdami pranešti apie mūsų profesionalių „Automower®“ robotų vejapjovių asortimento papildymą. Nesvarbu, ar prižiūrite veją viešuosiuose parkuose, komerciniuose objektuose ar privačiose teritorijose, šie robotai vejapjovės bus puiki investicija, kuri leis pasiekti kilimą primenančios vejos kokybę, kad savo laiką, pinigus ir pastangas galėtumėte skirti kitiems dalykams.

 • Nenuilsdami dirba visą parą bet kokiomis sąlygomis
 • Puiki investicija, leidžianti smarkiai sumažinti eksploatavimo išlaidas
 • Dėl trijų lyg skustuvas aštrių peilių sukuriama kilimą primenanti veja
 • Praktiškai tylus veikimas – dirba bet kur, niekam netrukdydami
 • „Husqvarna Fleet Services™“ – visiška kontrolė iš bet kurios vietos

Sužinokite daugiau apie profesionalius robotus vejapjoves

Atliekant sudėtingus darbus norisi lengvai naudojamų įrankių
„Husqvarna“ krūmapjovės ir žoliapjovės sukurtos taip, kad įveiktų pačius sudėtingiausius darbus. Jos ne tik patikimos, galingos ir efektyvios, bet ir gerai subalansuotos, lengvos ir paprastos naudoti. Todėl gaunate puikų rezultatą per daug trumpesnį laiką.

 • Dėl mažesnės vibracijos galima naudoti ilgiau ir yra mažesnis pavojus susižaloti
 • Aukštųjų technologijų varikliai užtikrina didelį degalų naudojimo efektyvumą ir mažą emisiją
 • Galinė apsauga nuo smūgių saugo baką ir starterį
 • Ergonomiškai ir atsižvelgiant į naudotoją sukurti laikymo diržai užtikrina mažiau įtemptą ir efektyvesnį darbą

Sužinokite daugiau apie mūsų krūmapjoves

Sužinokite daugiau apie mūsų žoliapjoves

Lengvai atlikite sudėtingus gyvatvorių karpymo darbus
Mūsų gyvatvorių žirklės yra galingos, tačiau lengvos ir gerai subalansuotos. Išmaniosios funkcijos, pvz., pasukamos rankenos, leidžia dirbti greitai ir efektyviai net ir sudėtingomis sąlygomis.

 • Pažangios antivibracinės sistemos padeda išlikti budriems ir darbingiems
 • Tvirta krumpliaračių konstrukcija pailgina eksploatavimo laiką
 • Aštrūs peiliai, pasižymintys optimaliu pjovimo kampu, greičiu ir dideliais tarpais tarp dantukų, leidžia pjauti storas šakas
 • Ilgas velenas ir peiliai užtikrina didesnį produktyvumą

Sužinokite daugiau apie gyvatvorių žirkles

Nejaučiama jėga
Mūsų pūstuvuose įmontuoti unikalūs ventiliatoriai, sukuriantys didelį oro greitį ir galingą oro srautą. Kiekviena smulkmena, nuo degalų bako talpos iki antgalio formos, optimizuota siekiant užtikrinti našumą, kuris didina dienos pelningumą ir naudojimo patogumą.

 • Galingi pūstuvai, galintys pūsti net šlapių lapų krūvas
 • Nepriekaištingai subalansuoti, kad pečiuose nejaustumėte įtampos
 • Ventiliatoriai sukurti taip, kad būtų užtikrintas didžiausias oro greitis su mažiausia turbulencija ir oro praradimu

Sužinokite daugiau apie mūsų lapų pūstuvus

Atlikite daugiau per trumpesnį laiką
Siekiame, kad naudodami mūsų aukštapjoves galėtumėte dirbti sklandžiai, saugiai ir efektyviai. Todėl daug dėmesio skiriame tiek funkcijoms, kurios palengvina pjūklų naudojimą, tiek galiai ir akceleracijai. Taip užtikriname, kad jūs gautumėte įrankį, kuris ne tik neapriboja jūsų darbo, bet ir leidžia atlikti užduotis greitai.

 • Išbandyta ekstremaliomis sąlygomis
 • Nepriekaištingas manevringumas
 • Didesnė galia, mažesnės degalų sąnaudos ir mažesnė emisija

Sužinokite daugiau apie mūsų aukštapjoves

Taupykite laiką pjaudami sumaniau
Didelė galia ir išskirtinis lankstumas kompaktiškame, patvariame korpuse. Tai „Husqvarna“ komercinės klasės traktoriukų pergalės formulė. Platūs pjovimo agregatai ir didelis naudingų priedų pasirinkimas padeda padidinti dienos apyvartą. Mūsų „Rider“ traktoriukų apsisukimo spindulys yra labai mažas, todėl taupomas laikas, nes nereikia važiuoti atbuline eiga apsisukant.

 • Dėl žemo profilio pjovimo agregato pasieksite kiekvieną sritį
 • Nepriekaištingas sukibimas ir stabilumas ant šlaito
 • Universalus naudojimas produktyvumui ištisus metus užtikrinti

Sužinokite daugiau apie mūsų traktoriukus su priekyje esančiais peiliukais

Didelis našumas visur ir visada
Mūsų akumuliatoriniai gaminiai yra lengvi ir pakankamai tylūs, kad juos būtų galima naudoti bet kokioje aplinkoje. Kadangi jie beveik nevibruoja ir neišskiria išmetamųjų dujų, jie puikiai tinka ilgai dirbti netgi patalpose. Jei naudojate kuprinėje nešiojamą akumuliatorių, galite dirbti visą dieną, o naudodami integruotus akumuliatorius, greitai ir pakartotinai įkrauti ir lengvai pakeisti.

 • Našus darbas
 • Ilgainiui padeda sutaupyti pinigų
 • Mažas svoris ir geras balansas
 • Jokių dūmų, mažiau triukšmo
 • Naudojami bet kokiu oru

Sužinokite daugiau apie mūsų akumuliatorinius gaminius

Didesnis našumas su originaliais „Husqvarna“ priedais
Neleiskite prastai įrangai jums trukdyti! Originalūs „Husqvarna“ priedai leidžia dirbti ir gauti puikius rezultatus laiku. Pasirinkę originalius „Husqvarna“ priedus ir tepalus iš plataus gaminių diapazono, užsitikrinsite tokią pačią aukštą kokybę visą gaminio eksploatavimo laiką.

Sužinokite daugiau apie mūsų originalius priedus

Lengvesnis būdas sekti įrangą
Tiesiog uždėkite mūsų jutiklius ant savo gaminių (net ir kitų gamintojų) ir visada žinosite, kur jie yra, kiek laiko jie buvo naudoti, kada juos reikia taisyti ar pakeisti ir ne tik.

 • Visiška inventoriaus kontrolė
 • Visos įrangos vieta
 • Atnaujinama naudojimo statistika
 • Taisymo / pakeitimo pagrindas

Atraskite „Husqvarna Fleet Services™“

Atsiliepimai – sužinokite, kodėl įmonės pereina prie „Husqvarna“ gaminių

Dėl daugiau nei 325 metų inovacijų ir tobulinimo palikimo šiandieniniai „Husqvarna“ įrankiai pasižymi pažangiausiu našumu, pasaulinės klasės patikimumu ir nuolatiniu komfortu naudojant ilgą laiką. Todėl jūsų komandos nariai galės dirbti ne sunkiau, o išmaniau.

„ISS Facility Services“, JK
„ISS Facility Services“ teikia patikimas kraštovaizdžio priežiūros paslaugas šiaurės Anglijos Ežerų krašte.  Bendrovės vadovas Craig Hunter sako: „Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl naudojame „Husqvarna“ taip ilgai, yra ta, kad mūsų darbuotojai gali dirbti kasdien. Įranga patogi, vibracijos lygis žemas, o gedimų skaičius minimalus.“

Veisenfelsas, Vokietija
Pereinant prie akumuliatoriais varomų įrenginių parko Vokietijos mieste Veisenfelse buvo laukiama pasiūlymų ir atidžiai nagrinėjamos įvairios galimybės. Prieš galutinai pasirinkdami, visus siūlytus gaminius išbandė miesto landšafto specialistai. Sužinokite, kodėl laimėjo „Husqvarna“ gaminiai.
Gesvres Entretien, Prancūzija
Kraštovaizdžio priežiūros įmonė „Gesvres Entretien“ prižiūri parkus ir sporto aikšteles Karkefu (Prancūzija) ir sėkmingai bendradarbiauja su „Husqvarna“ beveik dvejus metus. Sužinokite jų komandų nuomonę apie „Husqvarna“ gaminių ir paslaugų įtaką kasdieniame darbe ir bendrai verslui.
Trolhetano kapinės, Švedija
Turėdama 45 akrų aktyviai naudojamos teritorijos, 2013 metais Trolhetano kapinių administracija nusprendė pradėti naudoti akumuliatorinius įrankius. Iš pradžių darbuotojų lūkesčiai nebuvo dideli. Tačiau, pradėjus naudoti, kapinių personalo naudojami akumuliatoriniai „Husqvarna“ gaminiai dabar yra populiariausi įrenginiai iš visų turimų.

Profesionali pagalba profesionaliems naudotojams

Plėskime jūsų verslą kartu
Mes atsižvelgiame į jūsų poreikius, kartu sprendžiame iššūkius ir kuriame sprendimus, kaip plėsti jūsų verslą. Jei rūpinatės įrenginių parko struktūra, techninės priežiūros strategija, komandos optimizavimu, įrangos finansavimu ar kitais panašiais reikalais, „Husqvarna“ prekybos atstovas gali padėti rasti sprendimus įvairiems iššūkiams įveikti. Jei reikia pagalbos pasirenkant tinkamą gaminį, kreipkitės į vietinį prekybos atstovą, kuris gali surengti išsamų pristatymą, kad jūs ir jūsų komandos nariai galėtumėte tinkamai įvertinti gaminius.

Finansai pagal jūsų poreikius
Norime, kad turėtumėte galimybę išsirinkti konkrečius poreikius atitinkančius gaminius. Siekiant efektyviai ir pelningai dirbti, svarbiausia yra naudoti tinkamą įrangą. Pasitarkite su „Husqvarna“ prekybos atstovu apie finansavimo galimybes perkant kitą įrenginį

Didesnis našumas su originaliais „Husqvarna“ priedais
Neleiskite prastai įrangai jums trukdyti! Originalūs „Husqvarna“ priedai leidžia dirbti ir gauti puikius rezultatus laiku. Pasirinkę originalius „Husqvarna“ priedus ir tepalus iš plataus gaminių diapazono, užsitikrinsite tokią pačią aukštą kokybę visą gaminio eksploatavimo laiką.

Sužinokite daugiau apie mūsų originalius priedus

Didesnis našumas su originaliomis „Husqvarna“ atsarginėmis dalimis
Siekiant užtikrinti optimalią sąveiką su kitais komponentais, visos „Husqvarna“ gaminių dalys kruopščiai patikrinamos. Todėl naudojant originalias „Husqvarna“ dalis pailgėja įrenginio eksploatavimo trukmė bei visą tą laiką užtikrinamas saugus ir patikimas veikimas.

Sužinokite daugiau apie mūsų originalias atsargines dalis

Užtikrinkite produktyvumą naudodami optimalią įrangą
„Husqvarna“ gaminių asortimentas yra vienas iš didžiausių rinkoje. Galima rinktis iš daugybės gaminių, todėl didesnė tikimybė rasti jūsų poreikius atitinkantį įrenginį. Galime padėti jums optimizuoti įrenginių asortimentą, parinkdami tinkamus įrenginius ir įrangą bei išmokydami optimaliai naudoti jais.

Atlikite profilaktinę priežiūrą ir remontą bei sutrumpinkite prastovų laiką
Visą techninę priežiūrą atlieka mūsų įgalioti prekybos atstovų technikai, kurie specializuojasi jūsų naudojamų gaminių techninės priežiūros srityje. Daugelyje dirbtuvių siūlomos fiksuotos visų techninės priežiūros tipų kainos, o kiekvienas gaminys pateikiamas su išsamiu techninės priežiūros planu, suskirstytu laikotarpiais. Nuolat atlikdami įrenginio techninę priežiūrą rekomenduojamais intervalais, sumažinsite netikėtos prastovos riziką ir nuolat užtikrinsite optimalų įrenginio veikimą.

EB – direktyvoje 2002/44/EB nurodyti minimalūs reikalavimai darbuotojų apsaugai nuo pavojaus jų sveikatai ir saugumui, kylančio ar galinčio kilti dėl mechaninės vibracijos poveikio.

Skaitykite daugiau apie vibraciją

Atsisiųskite „Husqvarna“ naudojimo instrukcijas ir kitą naudingą dokumentaciją.
Raskite naudojimo vadovus ir atsisiųstus failus