Pirkimo patarimai

Į ką reikia atsižvelgti perkant grandininį pjūklą

Ketinate retinti krūmus ar pjauti medžius? Perkant naują grandininį pjūklą svarbiausia atsižvelgti į tai, kaip jis bus naudojamas. Kai ieškote naujo grandininio pjūklo, derėtų atsižvelgti į keletą dalykų, palengvinsiančių jūsų darbą.

Galia ir svoris

Jei nesate įpratę naudoti grandininio pjūklo, geriau rinktis lengvesnę jo versiją, nes jį bus lengviau valdyti. Profesionalūs naudotojai, visą dieną dirbantys miške, taip pat būtų dėkingi už lengvą grandininį pjūklą.
 
Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūsų naujasis grandininis pjūklas yra pakankamai galingas numatytiems darbams atlikti. Jei dirbsite sunkius darbus, jums reikės daugiau galios ir tinkamos pjovimo įrangos. Daugelis specializuotų prekybos atstovų padės jums gauti reikiamo dydžio pjūklą.

Vibracija gali sužaloti

Jei esate profesionalas, svarbu pasirūpinti, kad grandininis pjūklas kuo mažiau vibruotų, taip sumažinant žalos riziką jūsų rankoms. Net jei jį naudojate retai, mažesnė vibracija užtikrins patogesnį naudojimą.

X-cut

Degalai ar akumuliatorius?

Benzininis grandininis pjūklas yra geriausias pasirinkimas, jei ilgą laiką dirbate medžiuose, nes jums nereikia nešiotis papildomų akumuliatorių. Tačiau, jei dirbate tik sode, elektrinis grandininis pjūklas yra puiki alternatyva. Jei įsigysite du akumuliatorius, vieną galėsite krauti, o kitą tuo metu naudoti. Naudoti elektrinį grandinį pjūklą yra praktiška ir patogu, nes jis mažiau vibruoja ir yra mažiau triukšmingas. Be to, jums nebereikia jaudintis dėl dūmų ir emisijos.

Kontrolinis sąrašas perkant grandininį pjūklą:

 1. Emisija 
  Daugelyje šalių galioja griežti reikalavimai emisijai, kurių seni grandininiai pjūklai nebeatitinka. Patikrinkite, ar jūsų pjūklas atitinka šiuos reikalavimus. Tai padarykite dėl jūsų pačių saugos ir dėl aplinkos apsaugos.

 2. Balansas
  Įsitikinkite, kad grandininis pjūklas gerai subalansuotas ir jį patogu laikyti rankoje – turi būti lengva perimti grandininio pjūklo rankeną nepraradus pusiausvyros – tai labai pagelbės dirbant.

 3. Sauga
  Tai vienas svarbiausių veiksnių, į kurį reikia atsižvelgti perkant grandininį pjūklą. Norėdami sumažinti susižalojimo pavojų, pasirūpinkite, kad grandininiame pjūkle būtų daug gerai išbandytų saugos funkcijų. Be to, dirbdami su grandininiu pjūklu visada naudokite tinkamas apsaugos priemones.

 4. Techninė priežiūra
  Siekdami sutrumpinti savo grandininio pjūklo techninei priežiūrai skirtą laiką žiūrėkite, kad oro filtras ir degalų siurblys būtų lengvai pasiekiami, taip pat, kad būtų lengva įtempti grandinę.
Grandininiai pjūklai

Sužinokite daugiau apie mūsų grandininių pjūklų asortimentą

Sužinoti daugiau