Tractor TS 348XD(ClearCut)
  1. Vadovas
  2. Rekomenduojami gaminiai
Pirkimo patarimai

3 dalykai, kuriuos reikia įvertinti perkant sodo traktoriuką 2023 m.

Perkate naują sodo traktoriuką ir ieškote geriausio varianto? Štai keletas patarimų, padėsiančių jums pasirinkti tinkamą traktoriuką.

Darbui tinkamas dydis

Apskritai, jei jūsų sodas didesnis ir su daugiau atvirų erdvių, svarbiau, kad sodo traktoriukas pasižymėtų didesniu pjovimo pločiu. Tačiau jei yra daug kliūčių, pavyzdžiui, medžių ir krūmų, geriau rinktis mažesnį sodo traktoriuką, kad jis pavažiuotų per siauriausius perėjimus. „Husqvarna“ sodo traktoriukų asortimente siūlome 95–122 cm pjovimo pločio traktoriukus.

Ar reikia rinktuvo, ar šoninio išmetimo?

„Husqvarna“ sodo traktoriukai padės jums pasiekti geriausių rezultatų, nes naudojami geriausiai jūsų vejos tipą atitinkantys pjovimo metodai. Pasirinkite modelį su integruotu rinktuvu, jei norite surinkti nupjautą žolę ir gauti tvarkingą rezultatą. Norėdami pjauti greitai ir efektyviai, pasirinkite šoninio išmetimo traktoriuką. Jei veją reikia patręšti, įjunkite mulčiavimo funkciją. Žolė bus susmulkinta į smulkius gabaliukus, kurie vejoje greitai supus ir ją patręš.

Priedai našiam darbui

Rinkitės iš plataus priedų asortimento, kad sodo traktoriuką galėtumėte naudoti efektyviai ištisus metus. Pavyzdžiui, savo sodo traktoriuką galite naudoti kaip lapų rinktuvą, samanų grėblio įrenginį, grindų frezavimo mašiną ir barstytuvą vejos paruošimui. Be to, yra ir priekabos prikabinimo įtaisas, kad darbaus sode galėtumėte atlikti lengviau. Peržiūrėkite visą mūsų sodo traktoriukų priedų asortimentą.

Sodo traktoriukai

Sužinokite daugiau apie sodo traktoriukus

Skaityti daugiau

Pateikiame keletą faktų, padėsiančių išsirinkti tinkamiausią sodo traktoriuką

  1. Sodo traktoriukas su integruotu rinktuvu turi efektyviausią rinkimo sistemą.
  2. Pjaunant aukštą ir šiurkščią žolę, efektyviausia naudoti šoninio išmetimo pjovimo agregatą.
  3. Naudojant įvairių tipų priedus mūsų traktoriukus galima pritaikyti surinkimui, mulčiavimui ir išmetimui, kad jie atitiktų jūsų vejos tipą ir pjovimo įpročius.
  4. Daugumoje šoninio išmetimo traktoriukų gali būti sumontuotas 2 arba 3 talpyklų rinktuvo priedas.
  5. Visuose šoninio išmetimo traktoriukuose gali būti sumontuoti mulčiavimo priedai.
  6. Kadangi traktoriukai su integruotais rinktuvais neturi deflektorių, išsikišančių pro pjovimo agregato šoną, jie gali dirbti siauresnėje erdvėje, nei modeliai su šoniniu išmetimu.