Automower 305/310 Mark II/315 Mark II + Grass Trimmer 110iL
 1. Vadovas
 2. Rekomenduojami gaminiai
Pirkimo patarimai

5 dalykai, kuriuos būtina įvertinti perkant žoliapjovę 2023 m.

Modernios žoliapjovės yra sukurtos taip, kad būtų tinkamos įvairioms darbo sąlygoms ir atitiktų skirtingus naudotojų poreikius. Tačiau kaip atrasti tinkamiausią žoliapjovę, kuri atitiktų jūsų poreikius? Čia pateikiame kelis svarbiausius klausimus, į kuriuos atsakę galėsite priimti teisingą sprendimą.

Kokio tipo naudotojas esu?

Kiek turiu darbo su žoliapjove patirties? Ar ją naudosiu dažnai, ar tik kartais? „Husqvarna“ žoliapjovės yra pritaikytos įvairiems naudotojų poreikiams:

Patogumo ieškantis naudotojas
Jei reikia pasinaudoti kartais ir norima palengvinti gyvenamųjų kvartalų kiemų priežiūrą, siūlome lengvai naudojamas žoliapjoves, kurias paprasta valdyti, tačiau jos nėra prastesnės galios ar techninių savybių atžvilgiu.

Patyręs naudotojas
Patyrusiems ir dažnai tokius darbus atliekantiems naudotojams „Husqvarna“ siūlo žoliapjoves, kuriomis galima šienauti dideles pievas ir atlikti tokius darbus, kaip stambių šakų genėjimas. Šiose žoliapjovėse yra techninių sprendimų ir papildomų funkcijų, kurie padeda palengvinti ir paspartinti darbą.

Profesionalus naudotojas
Kad būtų patenkinti profesionalų naudotojų poreikiai, sukūrėme pačius moderniausius akumuliatorinius gaminius pabrėždami ilgas ir intensyvaus darbo dienas. Šios žoliapjovės yra patvarios ir tvirtos, pritaikytos intensyviam darbui ir profesionaliam naudojimui, užtikrina maksimalią galią ir našumą, kad galėtumėte atlikti net pačius sunkiausius darbus.

Kokius darbus reikės atlikti?

Jei daugiausia dirbsite su aukšta žole arba peraugusiomis pievomis už kiemo ribų, jums reikalinga galingesnė žoliapjovė su tokiems darbams tinkamais priedais ar krūmapjovė. Zonoms su neaukšta žole siūlome kelias žoliapjoves, kurios yra tinkamos reguliariai prižiūrimiems kiemams.

Sumanūs laikymo sprendimai perkrautiems sandėliukams

Kai kuriose mūsų žoliapjovėse yra įrengtas perskirtas arba teleskopinis kotas, kad šiuos įrenginius būtų galima lengvai laikyti ir transportuoti.

Ar man svarbus universalumas?

Ar jums reikia atlikti daug skirtingo pobūdžio darbų? Siūlome patogias kombinuotąsias žoliapjoves, tinkančias įvairiems darbams. Įsigyjate itin funkcionalų įrankį su tokiais priedais kaip pūstuvas, gyvatvorių žirklės, paviršių valymo įrenginys, kultivatorius ir genėtuvas.

Koks maitinimo šaltinis yra tinkamas mano pjovimo darbams: akumuliatorius ar benzinas?

„Husqvarna“ siūlo skirtingos galios akumuliatorinius ir benzininius įrankius. Vienas iš akumuliatorinio įrankio privalumų yra tas, kad darbui nenaudojami jokie degalai. Kadangi nenaudojami jokie degalai, vadinasi, jie niekada neišsilies, nereikės nešiotis bakelio su atsarginiais degalais ir nereikės skirti laiko bei pinigų dvitakčių variklių alyvos maišymui. Tiesiog įstatykite 36 V akumuliatorių ir būsite pasirengę atlikti darbą. Akumuliatorines žoliapjoves dažniausiai lengviau naudoti, o paleisti jos varikliui pakanka paspausti mygtuką.

Kai kalbama apie akumuliatorinius įrenginius, labai svarbu nepamiršti, kad kuo didesnė veja arba ilgesnis darbas, tuo didesnės talpos akumuliatoriaus reikia. Kad būtų lengviau atrasti tinkamiausią sprendimą, peržiūrėkite mūsų akumuliatoriaus veikimo laiko lentelę.

Kokia „BLi-X 36V“ akumuliatoriaus veikimo trukmė?

Atsisiųskite 36V akumuliatoriaus veikimo laiko lentelę
Žoliapjovės

Sužinokite daugiau apie mūsų žoliapjoves

Skaityti daugiau

Kontrolinis sąrašas įsigijus žoliapjovę

 1. Svarbiausia saugumas
  Dirbdami su žoliapjove arba krūmapjove visada naudokite tinkamas apsaugos priemones.
 2. Kasdienė priežiūra
  Pasirūpinkite savo žoliapjovės priežiūra – taip ja naudositės ilgiau. Pagrindinius priežiūros darbus galite atlikti patys. Tačiau savo grandininį pjūklą verta perduoti vietiniam prekybos atstovui, kad jį reguliariai patikrintų ir pasirūpintų optimaliu jo veikimu.
 3. Tinkami priedai
  Su turimu gaminiu būtinai naudokite aukštos kokybės priedus.

Skirtingi žoliapjovių tipai

Žoliapjoves galima skirstyti į dvi stambias grupes:

 1. Žoliapjovės protarpiniam naudojimui
  Tvirtos ir universalios žoliapjovės, kurias lengva naudoti ir kurios išsiskiria geromis techninėmis savybėmis.
 2. Žoliapjovės / krūmapjovės retam naudojimui
  Skirtos namų savininkams kiemui ir sodui prižiūrėti. Lengva paleisti ir naudoti, pakankama galia ir lengva techninė priežiūra. Peržiūrėkite visas akumuliatorines žoliapjoves.
 3. Žoliapjovės / krūmapjovės profesionalams
  Profesionalios žoliapjovės yra specialiai pritaikytos intensyviam darbui sudėtingomis darbo sąlygomis. Jos išsiskiria patikimu darbu, dideliu našumu ir geru manevringumu. Šiose žoliapjovėse dažniausiai yra profesionalams skirtų funkcijų, padedančių ilgas pamainas sunkiomis sąlygomis padaryti saugesnėmis ir patogesnėmis.