Battery lawn mower LC 347iVX, BLi30, QC250 kit
 1. Vadovas
 2. Rekomenduojami gaminiai
Pirkimo patarimai

4 dalykai, kuriuos reikia įvertinti perkant vejapjovę 2023 m.

Svarstote nusipirkti vejapjovę? Štai keletas dalykų, kurie padės išsirinkti tinkamiausią vejapjovę.

Ar jūsų turimas kiemas yra mažas, didelis, paprastos ar sudėtingos formos? Vejos tipas ir pjovimo dažnis padeda nustatyti dalykus, kuriuos reikia įvertinti – pjovimo būdus, manevringumą ir išmaniąsias funkcijas.

Pjovimas su galiniu ir šoniniu išmetimu

Ar turite veją, kuri pjaunama retai? Vejapjovės su galiniu ir šoniniu išmetimu gali būti tinkamos aukštesnei, sulaukėjusiai ir tankesnei žolei.

Mulčiuojant jūsų veja natūraliai patręšiama.

„BioClip®“ (mulčiavimo) būdas puikiai tinka, jei veją pjaunate dažnai ir norite aukščiausios kokybės rezultatų. Susmulkinta žolė greitai suirs ir taps vejos trąša, be to, veja taps atsparesnė sausrai. Ieškote mulčiavimo rinkinio? Peržiūrėkite visą mūsų vejapjovių dalių asortimentą.

Vejapjovės su surinkimo maišais pasirinkimas

Vejapjovės su surinkimo maišais dirba švariai, tvarkingai ir sutaupo laiko, nes baigus pjauti nebereikia grėbti nupjautos žolės. Rudenį šiuos surinkimo maišus galite naudoti lapams. Be to, tai geras būdas išvengti alerginių reakcijų į žoles bei sumažinti piktžolių sėklų pasklidimą. Surinktą nupjautą žolę galite supilti į kompostą ir padidinti savo komposto mišinio kokybę.

Vejapjovės

Sužinokite daugiau apie mūsų vejapjoves

Skaityti daugiau

Papildoma informacija, kuri padės atrasti tinkamiausią vejapjovę 

 1. Pagal savo vejos dydį nuspręskite, koks turėtų būti pjovimo agregatas:
  • iki 46 cm = iki 500 kv. m
  • 47–50 cm = 500–800 kv. m
  • 51 cm ir daugiau = > 800 kv. m
 2. Jei turite vidutinio dydžio ar didelę veją arba ji šiek tiek sudėtingesnės formos, rekomenduojama įsigyti savaeigę vejapjovę.
 3. Jei jūsų veja nedidelė, galite rinktis rankinę vejapjovę, neišmetančią tiesioginių teršalų ir neskleidžiančią kaimynams galinčio trukdyti triukšmo.
 4. Jei nesate tikri, koks pjovimo būdas tinka jūsų vejai, nieko konkretaus jums ir nereikia rinktis. Galite pasirinkti vejapjovę, kuri tinkama keliems pjovimo būdams, pvz., galima pjauti su surinkimo maišu ir papildomai įmontuoti mulčiavimo rinkinį.