LF 50 L

Ilgalaikiai kraštovaizdžio kūrimo projektai naudojant „Husqvarna“ tankinimo įrangą

Augalai – tai kiekvienos žalios erdvės žvaigždės. Tačiau dažniausiai šį vaizdą papildo takeliai, grįstos salelės, kanalai ir kiti kraštovaizdžio elementai. Kai reikia užtikrinti šių žemės darbų profesionalumą, pasikliaukite „Husqvarna“ aukščiausios kokybės įranga ir patirtimi.

LT 6005

Didelės galios plūktuvai

Molis ir dumblas – sunkiausiai dirbama žemė gamtos pasaulyje. Norint ją sutankinti, reikalinga didelė galia ir greitis – būtent tuo ir pasižymi „Husqvarna“ tankintuvai.

„Husqvarna LT“ tankintuvai puikiai pritaikyti tranšėjų ir nuotekų sistemoms, sodo ir kraštovaizdžio formavimo darbams, užpildo, pamatų, sklypo tankinimo ir koregavimo reikmėms. Nepaisant nedidelio svorio, tankintuvai vis tiek taip giliai sutankina žemę, kaip reikia, tam panaudojant didelę išcentrinė jėgą ir greitį. Juos lengva gabenti, nes ant vairavimo sijos ir apatinės dalies pakėlimo rankenos pritvirtinti ratukai. Naudojant pasirenkamus gabenimo ratukus, pergabensite dar lengviau, taip pat jie apsaugos nuo per didelio amortizatorių dėvėjimosi.

LF 80 L

Greitai veikiantys vienakrypčiai tankintuvai

Mūsų vienkrypčiams tankintuvams būdinga viena bendra savybė – jie leidžia dirbti be pertraukos. Šie aparatai specialiai pritaikyti grūdėtam dirvožemiui ir pritaikyti ploniems bei vidutinio storio sluoksniams tankinti. Judant dumblu ir žvyru reikalingas geras sukibimas, didelė išcentrinė jėga ir didelis greitis. „Husqvarna LF 80“ yra greitas ir vienas iš galingiausių aparatų rinkoje, sveriantis mažiau nei 100 kg.

Visi LF tankintuvai gamykloje gaminami taip, kad prie jų būtų galima pritvirtinti grindinio plytelių komplektą ir apsaugoti grindinio plyteles nuo suskaldymo. Patentuota mažai vibruojanti rankena yra standartinė ir sukurta taip, kad kuo labiau sumažintų delnams ir rankoms tenkančią apkrovą bei padėtų dirbti saugiau ir efektyviau, o pats darbas teiktų daugiau malonumo.