Darbas, kuriuo galite pasikliauti

„Husqvarna V500“ vejapjovė su stovinčiu operatoriumi sujungia sunkiąją konstrukciją su pramoninio stiprumo pavaros sistemomis, kad būtų užtikrintas ilgalaikis veikimas ir padidintas produktyvumas bet kurioje komercinėje programoje. Ekstremalus manevringumas, patogus ir ergonomiškas tvarkymas, išskirtinė pjovimo kokybė ir greitis užtikrins, jog sunkiausių vejų sutvarkymas atrodytų lyg vaikų žaidimas.

V554

Padarykite daugiau per mažiau laiko

„V500“ buvo sukurta siekiant suteikti jums išskirtinį našumą, kuris sutaupys laiko ir pagerins jūsų efektyvumą. Didelio galingumo pjovimo sistema leis jums pjauti ir greičiau, ir ilgiau – nuostabi pjovimo kokybė net šlaituose ar pjaunant aukštą ir šiurkščią žolę. Dėl kompaktiško dydžio toje pačioje priekaboje gali būti vežama daugiau vienetų, todėl vartotojas gali į darbinę teritoriją įvežti daugiau vienetų.

V554

Sukurtas patvarumui

„V500“ vejapjovė su stovinčiu operatoriumi yra saugi investicijų grąža – kiekviena dalis ir detalė buvo stipriai išbandytos, kad užtikrintų ilgaamžiškumą ir našumą. Ji buvo pagaminta naudojant sunkiausias medžiagas, užtikrinančias ilgą ir produktyvų gaminio tarnavimo laiką. Suvirintas vamzdinis plieninis rėmas, ketaus sukliai ir tvirtas, pagamintas pjovimo agregatas yra pagaminti taip, kad atlaikytų ilgus sunkaus komercinio naudojimo metus. Kad jaustumėtės ramiau, visa tai remia turtinga komercinė garantija.

V554

Skirta ilgoms darbo valandoms

Ergonomiška operatoriaus sąsaja užtikrina „V500“ ypatingą manevringumą ir tikslumą, todėl ilgos darbo dienos metu prireiks mažiau pastangų. Kruopščiai išmatuotas svorio pasiskirstymas užtikriną idealų manevringumą ir trauką, o lengvas denio pakėlimas leidžia greitai ir lengvai keisti aukštį nuo 1” iki 5”. Ergonomiška kūno pagalvėlė ir amortizuoti hidrauliniai valdikliai užtikrina patogią darbo padėtį, o unikali atsiverčianti stovėjimo platforma leidžia vartotojui, jei reikia, vaikščioti už įrenginio.

Stand-On Mower V548/V554 S

Lengvai prieinami techninės priežiūros taškai

Norint pasiekti maksimalų našumą, „V500“ buvo sukurtas atsižvelgiant į lengvą aptarnavimą. Visi aptarnavimo taškai yra lengvai pasiekiami naudojant vos keletą įrankių. Prižiūrimumas dar labiau patobulinamas integruotomis lengvai prieinamais rezervuarais, užbortinėmis apėjimo svirtimis, atlenkiamu pjovimo padu ir sekimo koregavimais be įrankių. Tai reiškia greitą ir lengvą aptarnavimą, skiriant daugiau laiko šienavimui ir padidinant bendrą produktyvumą.