Professional Chainsaw

Originálne diely a príslušenstvo

Reťazová píla Husqvarna je výsledkom dôkladného testovania a viac ako 300-ročných technických skúseností. Naše reťazové píly patria medzi najlepšie na svete a vďaka originálnym dielom a príslušenstvu pre motorové píly Husqvarna im zaistíte dlhšiu životnosť, lepší výkon a dlhodobé úspory peňazí.

Logger limbing with Chainsaw 572 XP

Pomáhame vám pracovať efektívnejšie

V lesníctve sa úspech meria produktivitou. Príslušenstvo, diely a vybavenie Husqvarna pre reťazové píly sú navrhnuté na uľahčenie a zefektívnenie vašej práce. Vďaka tomu môžete pracovať efektívnejšie, nie ťažšie.

Working with chainsaws part 1

Sme tu pre vás

Pre predajcov spoločnosti Husqvarna je spokojnosť zákazníkov najvyššou prioritou, ktorú dosahujú odborným poradenstvom, profesionálnou podporou a aktívnou údržbou počas celého cyklu životnosti produktu. Porozprávajte sa so svojím miestnym predajcom o ideálnej servisnej zmluve.

Stump vise and bar

Praktický zverák lišty

Náš zverák lišty je praktické riešenie, ktoré vám uľahčí naostrenie reťaze vašej reťazovej píly Husqvarna počas práce v lese. Pozrite si aj naše ďalšie príslušenstvo na plnenie – profesionálne produkty na uľahčenie každodennej práce.