Backpack Blower 580BT / 580 BTS Mark II

Zažite výkon bez toho, aby ste ho pocítili na vlastnom tele

Fúkače Husqvarna majú jedinečné ventilátory, ktoré generujú vzduch s vysokou rýchlosťou a silným prúdom, čo je ideálne pre práce v oblasti dizajnu záhrad, profesionálnych terénnych úprav a starostlivosti o stromy. Platí to pre naše benzínové chrbtové fúkače, ako aj pre naše vysoko efektívne ručné akumulátorové fúkače. Nech si vyberiete ktorýkoľvek fúkač, môžete ho použiť aj na odfukovanie mokrých a ťažkých kôp lístia. Všetky fúkače sú ergonomicky navrhnuté a majú nízke úrovne vibrácií, ktoré umožňujú vysokú produktivitu prostredníctvom praktického používania. Silný prúd vzduchu bude pôsobiť na odfukované nečistoty – nie vaše ramená a ruky.

Účinné čistenie bez vyrušovania

Skoré rána alebo neskoré večery už nie sú problém. S profesionálnymi akumulátorovými fúkačmi od spoločnosti Husqvarna teraz môžete pracovať, kedykoľvek vám to najlepšie vyhovuje. Vďaka nízkemu hluku je vyrušovanie minimálne. A pretože výkonnostné úrovne sú porovnateľné so strojmi na benzínový pohon, sú viac než schopné zvládnuť náročné úlohy. Všeobecne vzaté, tieto stroje zabezpečujú ľahší a lepší pracovný deň.

Blower 570BTS

Viac práce za kratší čas

V spoločnosti Husqvarna navrhujeme naše komerčné fúkače tak, aby zaistili maximálnu produktivitu a minimálnu námahu používateľa. Každý detail od objemu palivovej nádrže až po tvar dýzy je optimalizovaný pre výkon, vďaka ktorému bude váš pracovný deň ziskovejší a pohodlnejší.

436LiB_536LiB, Blower, Battery

Eliminácia bočných síl

Na všetkých fúkačoch Husqvarna je plynová rukoväť v polohe, ktorá efektívne eliminuje bočné sily spôsobené prúdom vzduchu. Pre operátora to znamená uvoľnenú a pohodlnú pracovnú polohu bez náročných bočných sil, čo umožňuje mnoho hodín efektívnej práce.

356BTx, 356BT X-SERIES

Originálna konštrukcia pre maximálnu rýchlosť vzduchu

Ventilátory našich fúkačov sú inšpirované technológiou turbodúchadiel. Ich veľký priemer poskytuje vysoký tlak vzduchu pri nižších otáčkach motora. Tiež sme optimalizovali rozvody a dýzy na generovanie sústredeného prúdu vzduchu. To všetko prispieva k vysokému prietoku presne smerovaného vzduchu, ktorý vám umožní pracovať extrémne efektívne.

Blower 525BX
Skvelá kapacita fúkania, dokonalé vyváženie
Model Husqvarna 525BX je vyvinutý pre profesionálnych používateľov, ktorí potrebujú ľahký a palivovo úsporný benzínový fúkač s vysokým výkonom a nízkymi vibráciami, aby s ním mohli pracovať celý pracovný deň a rýchlo dokončiť svoje pracovné úlohy. Nemusíte bojovať s bočnými silami, pretože prúd vzduchu je dokonale zarovnaný s rukoväťou. Vysokú kapacitu fúkania zabezpečuje výkonný, no palivovo úsporný motor X-Torq.
Objavte model Husqvarna 525BX
Battery Backpack Blower 550iBTX
Nenechajte sa ničím obmedzovať
Akumulátorový fúkač 550iBTX s batériou v batohu ponúka výkon na rovnakej úrovni ako jeho náprotivky poháňané benzínom. Okrem prvotriedneho výkonu, pôsobivej sily fúkania, ergonomického dizajnu a nízkych úrovní vibrácií získate tiež prevádzku bez výparov s výrazne nižším hlukom. Umožní vám to pracovať v rušných verejných priestoroch v ľubovoľnom čase bez toho, aby ste niekoho rušili.
Preskúmajte nový model Husqvarna 550iBTX