Pestovatelia stromov a odborníci na starostlivosť o stromy

Široký sortiment zásob a vybavenia pre arboristov

Husqvarna ponúka celú škálu zásob a vybavenia pre arboristov a výstroja na lezenie po stromoch pre odborníkov na starostlivosť o stromy. Inovatívne výrobky a služby zjednodušujú činnosť v korunách stromov, ponúkajú pohodlné používanie a zvyšujú vašu ziskovosť.

Kontakt
SoMe image - Jo standing in tree - silouette

Hlavné dôvody, prečo spolupracovať so spoločnosťou Husqvarna

 • Prvotriedne akumulátorové reťazové píly
  Inovatívne akumulátorové píly zo Švédska s výkonom, ktorý je ekvivalentný benzínovému pohonu. Možnosť s nízkou hlučnosťou a nulovými emisiami.
 • Výrobky vyvinuté v spolupráci s arboristami
  Sme priekopníckou globálnou značkou, ktorá uskutočňuje rozvoj v spolupráci s profesionálmi na starostlivosť o stromy s ohľadom na ich potreby.
 • Vyhradená podpora pre vašu firmu
  Vždy sa môžete spoľahnúť na miestneho predajcu, ktorý vám pomôže, poskytne náhradné píly v prípade núdze a má väčšinu náhradných dielov na sklade.

Píly, lišty a reťaze na starostlivosť o stromy

Ponúkame akumulátorové a benzínové reťazové píly, tyčové vyvetvovacie píly, vodiace lišty a reťaze. Naše kvalitné píly poháňané motormi Husqvarna poskytujú dokonalú manévrovateľnosť. Svoj rezný výkon môžete ešte viac zvýšiť pomocou našich reťazí X-Precision™ X-CUT™.

Výstroj a náradie na lezenie po stromoch

Objavte všetko potrebné lezecké a arboristické vybavenie, od postrojov a lán až po karabíny a nahadzovacie závažia. S vybavením značky Husqvarna získate optimálny výkon, jednoduché používanie a pocit bezpečia a pokoja z prevádzky spoľahlivých zariadení.

Lízing a ďalšie služby

Zlepšite efektívnosť profesionálnej starostlivosti o stromy. Spoznajte naše služby, ktoré vám pomôžu maximalizovať prevádzkyschopnosť a zlepšiť peňažný tok, aby ste si viac nemuseli robiť starosti s vlastníctvom našich výrobkov.

Professional services UpCare

Prenajmite si píly i akumulátory

Operatívny lízing je pohodlnou a finančne výhodnou alternatívou nákupu píl a akumulátorov.

 • Zahŕňa výrobok podľa vášho výberu
 • Pevné mesačné náklady
 • Núdzová náhrada v prípade potreby

Pri kúpe výrobkov ponúkame aj servisné zmluvy a predĺženú záruku. So službami správy strojového parku získate úplnú kontrolu nad svojimi zariadeniami, nech sa nachádzate kdekoľvek.

Referencie a testy v teréne

(7)