P525

Z výziev sa stanú príležitosti

Kosačky Husqvarna s príslušenstvom vpredu sú vybavené kosiacim zariadením s nízkym kosiacim profilom namontovaným vpredu. Poskytne vám vynikajúci prehľad pracovnej oblasti a umožní presné a detailné úpravy. Prináša aj neprekonateľné možnosti prístupu pod plotmi, kríkmi, parkovými lavičkami atď.

P 535HX

Hybridný výkon – to najlepšie z dvoch svetov

Práca v obytných častiach mesta alebo v oblastiach citlivých na hluk môže byť pre kosiace stroje výzvou.

Vysokokapacitný hybridný motor Husqvarna P535HX umožňuje jednoducho prepnúť na plne elektrický pohon, čím znížite jeho dopad nielen na ľudí okolo, ale aj na životné prostredie. A vďaka novému, vylepšenému grafickému užívateľskému rozhraniu s integrovaným pripojením budete mať vždy dokonalú kontrolu nad strojom a jeho vysoko výkonným 180 cm širokým žacím ústrojenstvom.

P 525D

Špičková trakcia a stabilita na svahoch

Kĺbový systém riadenia umožňuje zadným kolesám otáčať sa pod zariadením. Výsledkom je lepšia manévrovateľnosť s minimálnym polomerom otáčania pri plnom natočení, čo umožňuje lepšie manévrovanie so zariadením v stiesnených priestoroch a náročných oblastiach.

P 520D
Redukujte potrebu zastrihávania po kosení
Väčšina veľkých profesionálnych kosačiek s kosiacim zariadením vpredu pokosí len 65 % celkovej pracovnej plochy. Nová séria kompaktných kosačiek so sediacou obsluhou Husqvarna 500 má za cieľ minimalizovať nutnosť zastrihávania po kosení až o 20 % – pokosíte tak rýchlejšie a môžete vyraziť ďalej.
P 525D with cabin and snow thrower
Odolnosť, v každom ročnom období
Široký sortiment kosiacich zariadení a príslušenstva prispieva k výnimočnej všestrannosti kosačky s príslušenstvom vpredu počas celého roka. A vďaka vysokovýkonnému kombinovanému kosiacemu zariadeniu, ktoré tvorí jeden kus oceľovej platne, prinesie účinné mulčovanie a zadné vyprázdňovanie s výnimočnými výsledkami a bezproblémovou prevádzkou.
P 525D Customer
Jednoduché používanie a údržba
Vaša kosačka Husqvarna s príslušenstvom vpredu je navrhnutá tak, aby jej používanie bolo jednoduché a ergonomické. Napríklad vďaka servisnej polohe na kosiacom zariadení sa ľahko čistí a udržiava. Ďalšími praktickými detailmi sú vyklápací kryt a ľahko dostupné servisné miesta. Údržba je potom jednoduchá.

Funkcie

Vpredu nainštalovaný kosiaci kryt vám poskytne vynikajúci výhľad na pracovnú oblasť a umožňuje presné kosenie blízko pri prekážkach.

Nízkoprofilové kosiace zariadenie namontované vpredu ponúka bezkonkurenčnú dostupnosť pod ploty, kríky, lavičky a pod.

Nízko umiestnené ťažisko stroja v kombinácii s vysoko výkonným systémom pohonu všetkých kolies poskytuje vynikajúcu stabilitu na svahoch a úbočiach.

Jednoducho prístupné ovládanie zaručuje optimálne pohodlie.