Kosačky so sediacou obsluhou a kosiacim zariadením vpredu – Ridery Husqvarna

Vďaka kosiacemu zariadeniu namontovanému vpredu a kĺbovému riadeniu len ťažko nájdete miesta, kam rider Husqvarna nedosiahne. Vďaka kombinácii ovládania, pohodlia a účinnosti bude vaša práca nielen ľahšia – jazdu si aj užijete. Všetky kosačky s jazdiacou obsluhou používajú patentovanú technológiu Bio-Clip® od spoločnosti Husqvarna, ktorá zabezpečí lepší výsledok mulčovania a výnimočne kvalitnú, profesionálnu úpravu.

Rider R 300-series cutting grass

Navrhnuté pre tesné miesta

Jedinečné kĺbové riadenie riderov Husqvarna umožňuje zadným kolesám otáčať sa pod strojom. Výsledkom je skvelá manévrovateľnosť a intuitívne ovládanie – to znamená, že jazda okolo prekážok je veľmi jednoduchá.

Rider 316Ts

Lepší výhľad, lepší dosah

Vďaka kosiacemu krytu nainštalovanému vpredu a nízkemu profilu nebudete cez trávu pred jej pokosením jazdiť a navyše budete mať kompletný prehľad o pracovnej oblasti, vďaka čomu ľahko upravíte okraje a dosiahnete do rohov alebo pod iné prekážky.

Rider 316TS AWD with Snow thrower

Všestranné riešenie pre všetky ročné obdobia

Prečo si nekúpiť všestrannú kosačku na trávu s obsluhou v sede namiesto kupovania rôznych strojov na rozličné úlohy? S jeho rozsiahlym príslušenstvom budete pripravení na akékoľvek výzvy ročných období.