K 770 SmartGuard

Rozbrucovacie píly s technológiou budúcnosti

V najširšom sortimente ručných rozbrusovacích píl na svete vždy nájdete dokonalý stroj na svoju prácu, ktorý vám umožní pracovať precízne, s menšou námahou a optimálnou účinnosťou. Náš sortiment zahŕňa stroje na plyn a elektrinu. Každý z nich bol navrhnutý tak, aby vám pomohol s vykonaním práce – účinne a ergonomicky.

K 7000

Výkonné, spoľahlivé a s jednoduchým štartovaním

Naše rozbrusovacie píly sú robustné, spoľahlivé a výkonné stroje. Umožnia vám pracovať v najnáročnejších podmienkach, odolajú zmenám počasia a paliva. Jej funkcia DuraStarter™ zaručuje jednoduchý servis a vďaka štartéru izolovanému proti prachu a odolnej štartovacej šnúre bude vždy pripravená na prácu, kedykoľvek budete potrebovať.

K 970

Ergonomický dizajn s vynikajúcim pomerom výkonu a hmotnosti

Rozbrusovacie píly Husqvarna sú navrhnuté tak, aby sa jednoducho používali a zachovávali ergonómiu. Výnimočný pomer výkonu a hmotnosti a nízke vibrácie zabezpečujú, že môžete dlhé hodiny výkonne pracovať bez potreby sledovania vibrácií.

K 4000

Elektrifikujte

Naše elektrické rozbrusovacie píly sú všestranné a možno ich používať v interiéri aj exteriéri. Sú k dispozícii vo verziách na rezanie za sucha i za mokra. Vysoký výkon, dobre vyvážené telo a nízke úrovne vibrácií z nich robia účinné a ľahko použiteľné nástroje.