Husqvarna connect hand and gloves

Pripravte sa na odpútanie plného potenciálu vášho náradia

Predstavte si, že vyrážate von a presne viete, koľko máte k dispozícii času na kosenie, úpravu plotov či inú prácu. Alebo že máte možnosť na mieste riešiť upozornenia a nakupovať náhradné diely v e-shope, a to pohodlne zo svojho mobilného zariadenia. Dokonca aj keď momentálne nemáte pripojené výrobky od spoločnosti Husqvarna, môžete objaviť daný potenciál na základe stiahnutia aplikácie a výberu režimu ukážky.

Prístupnosť v prípade potreby

Táto aplikácia vám poskytuje okamžitý prístup ku všetkému, čo potrebujete k inteligentnejšiemu spôsobu práce. Od živých upozornení a údajov k produktom až po digitálne príručky a manuály – je to skutočný digitálny prístrešok pre vaše zariadenia. Získate tipy na riešenie problémov a pracovné postupy, zoznamy výrobkov ohľadom náhradných dielov a vyhľadávač predajcov (s navigáciou, kontaktnými informáciami a otváracími hodinami). So zariadením pripojeným k aplikácii tiež získate ďalšie funkcie, ako sú štatistika prevádzkového času, stav nabitia, detská poistka, oznámenia v reálnom čase a ďalšie funkcie.

Pozrite si film, aby ste sa dozvedeli viac.

Ako začať s aplikáciou Husqvarna Connect

Po stiahnutí tejto aplikácie je ľahké synchronizovať vaše výrobky. Stačí naskenovať QR kód na pripojenom výrobku a pripojiť prostredníctvom Bluetooth. Svoj traktor a mnohé ďalšie výrobky môžete pripojiť aj prostredníctvom Bluetooth – dokonca aj keď nemajú batériu. Pozrite si video s ďalšími tipmi a zistite, ako vyťažiť z tejto aplikácie maximum.

Husqvarna Connect Screenshot R 316TsX AWD Overview

Stiahnite na objavenie možností

Odpútajte plný potenciál teraz vo vašom systéme iPhone alebo Android. Dokonca aj keď nemáte pripojené žiadne výrobky, budete si môcť pozrieť, čo je možné, keď preskočíte prihlásenie a vyberiete si režim ukážky.

Živé oznámenia a údaje týkajúce sa výrobkov
Od stavu paliva alebo batérie až po aktuálne upozornenia, oznámenia o údržbe a históriu výrobku, doplňte svoje náradie so živými informáciami z prístrojovej dosky vašich pripojených výrobkov.
Digitálne návody a návody na pracovné postupy
Vďaka príručkám a videám a návodom na pracovné postupy je aplikácia Husqvarna Connect vašou digitálnou súpravou náradia pre vaše vybavenie. Uľahčenie riešenia problémov a údržby vášho výrobku ako nikdy predtým.
Nájdite predajcu, objednajte si servis
Nájdite predajcov v blízkosti, pridajte svojho obľúbeného predajcu kvôli ľahšiemu servisu, objednaniu náhradných dielov a ďalším službám.
Riešenie problémov, keď to potrebujete
Ak sa vyskytne nejaký problém s vaším výrobkom, alebo sa nejakým spôsobom ocitnete v práci uviaznutí, daná aplikácie vám môže pomôcť vyriešiť danú situáciu, takže sa môžete vrátiť späť do začatej práce.