ST327

Odstraňovanie snehu s menšou námahou vďaka snehovým frézam Husqvarna

Vďaka dvojfázovému systému vyhadzovania snehu, funkcii elektrického štartovania, premenlivej rýchlosti a pneumatikám s hrubým dezénom budete vždy pripravení na tie najnáročnejšie zimné výzvy – bez ohľadu na snehové podmienky vo vašej oblasti.

ST224 970468501

Funguje dobre na stvrdených materiáloch

Netrápte sa, ak sa nedostanete k práci ihneď. Dvojfázový systém funguje dobre aj na vytvrdenom snehu, keďže sa sneh predtým, ako sa posunie v tele frézy a potom vyhodí cez ventilátor, rozomelie. Premenlivá traťová rýchlosť umožňuje udržiavať konzistentnú pracovnú výkonnosť.

Snow thrower ST327

Jednoduché manévrovanie v ľubovoľnom počasí

Klzké a ľadové podmienky? Snehové frézy Husqvarna sú vybavené pneumatikami s nadrozmerným dezénom, ktoré vždy ponúknu dobrú trakciu.

Páčky a ovládacie prvky sú umiestnené tak, že na ne ľahko dosiahnete. Vyhrievané rukoväte spolu s elektrickým štartérom zabezpečia pohodlnú obsluhu stroja aj v drsnej klíme.

ST124 970449301 970449302

Inteligentné štartovanie v chladnom podnebí

Nízke teploty sú často náročné na batérie. Vďaka nášmu systému štartovania sa s týmto nemusíte trápiť. Po pripojení snehovej frézy Husqvarna do elektrickej zásuvky jednoducho naštartujete motor stlačením tlačidla.