Pole saw 525P4S with Technical helmet

Robíme všetko, aby sme zostali najlepší

Chceme, aby ste sa pri práci s našimi reťazovými pílami a tyčovými vyvetvovacími pílami cítili pohodlne. Preto sa pri vývoji našich píl nezameriavame len na výkon motora a rýchlosť zrýchlenia. Rovnako dôležité sú pre nás aj funkcie, vďaka ktorým sa naše píly ľahko používajú počas intenzívnej práce na údržbe záhrad a starostlivosti o stromy. Vďaka tomu získate zariadenie, ktoré vás neobmedzuje pri práci, ale umožní vám splniť všetky úlohy, s ktorými sa môžete stretnúť – plynulo, efektívne a produktívnejšie.

Pružný výkon a funkcia

Impozantný výkon a presnosť. Jednoduché zapínanie a vypínanie a vynikajúca ovládateľnosť. Bez výfukov a s nízkymi úrovňami vibrácií. Sortiment profesionálnych akumulátorových tyčových vyvetvovacích píl Husqvarna je skratka k efektivite a pohodliu bez emisií. Všestranná flexibilita a výkon uľahčujú akúkoľvek prácu od orezávania až po ťažké rezy pri spilovaní, zatiaľ čo jednoduché spustenie a zastavenie stlačením tlačidla prináša bezkonkurenčné, pohodlné používanie.

525PT5S

Nízka vibrácie na ochranu vášho zdravia

Vďaka efektívnemu tlmeniu vibrácií (Low Vib) môžete pracovať pohodlne a efektívne bez obáv pred syndrómom bielych prstov. Oddelením nádrže a rukovätí od motora a rezného zariadenia s dôkladne vyladenými antivibračnými prvkami sme dokázali udržať vibrácie v rukovätiach na mimoriadne nízkej úrovni.

525P4S

Tyčové vyvetvovacie píly navrhnuté na efektívnejšiu prácu

Pracujte s istotou, bez ohľadu na náročnosť situácie. S ľahkou tyčovou vyvetvovacou pílou od spoločnosti Husqvarna sa ľahko manévruje, pričom jej výkon ešte zvyšuje prudké zrýchlenie. Teleskopická reťazová píla s dlhým dosahom na opiľovanie stromov, ktorá vám umožní dosiahnuť požadovaný výsledok – bez potreby používať rebrík alebo zdvíhaciu plošinu.

525P4S with Helmet Technical

Testované v extrémnych podmienkach

Všetky naše tyčové vyvetvovacie píly sú intenzívne testované v laboratóriách aj v teréne. Sú vystavované stovkám hodín extrémnej prevádzky pod tlakom, v teple aj v chlade, aby ste mohli mať úplnú istotu, že vás vaša vysúvateľná reťazová píla Husqvarna nesklame, bez ohľadu na náročnosť práce, ktorá vás čaká.