LF 50 L

Krajinárske projekty, ktoré vydržia – so zhutňovacími zariadeniami Husqvarna

Dôležitým prvkom každého zeleného priestoru sú rastliny. Celkový vzhľad však dopĺňajú chodníky, vydláždené ostrovčeky, kanály a ďalšie krajinné prvky. Pri profesionálnej realizácii týchto prác sa môžete spoľahnúť na špičkové vybavenie a odborné znalosti spoločnosti Husqvarna.

LT 6005

Ubíjačky s vysokou nárazovou silou

Hlina a prach sú najťažšie spracovateľné typy zemín, ktoré sa v prírode nachádzajú. Na ich zhutnenie potrebujete vysokú nárazovú silu a rýchlosť – a to sú vlastnosti, ktorými disponujú ubíjačky Husqvarna.

Ubíjačky Husqvarna LT sú ideálne na výkopové práce a kanalizačné systémy, prácu v záhrade a úpravu terénu, zhutňovanie pri zasypávaní, prípravu základov a rôzne opravy. A vďaka vysokej odstredivej sile a rýchlosti dokážu aj napriek svojej nízkej hmotnosti poskytnúť potrebný výkon zhutňovania. Valčeky na riadiacej tyči a rukoväť na zdvíhanie umožňujú jednoduchú prepravu. Ešte jednoduchší spôsob prepravy poskytujú voliteľné prepravné kolesá, ktoré taktiež zabraňujú nadmernému opotrebovaniu tlmičov nárazov.

LF 80 L

Zhutňovacie dosky s rýchlym pohybom dopredu

Všetky naše zhutňovacie dosky s pohybom dopredu majú jednu spoločnú vlastnosť – umožňujú vám pracovať bez prerušenia. Tieto stroje sa špecializujú na zrnitú zeminu a sú určené na zhutňovanie tenkých až stredných vrstiev. Prach a štrk vyžadujú dobré vlastnosti stúpania, vysoké odstredivé sily a rýchlosti. Stroj Husqvarna LF 80 je rýchly a patrí medzi najvýkonnejšie stroje na trhu s hmotnosťou menej ako 100 kg.

Všetky zhutňovacie stroje série LF sú vo výrobných závodoch pripravené na montáž súpravy na dlažbu, ktorá chráni dlažbu pred prasknutím. Štandardným vybavením je patentovaná rukoväť s nízkymi úrovňami vibrácií, ktorej účelom je minimalizovať namáhanie rúk a ramien a zabezpečiť bezpečnejší, produktívnejší a príjemnejší pracovný deň.