Backpack Blower 580BT / 580 BTS Mark II

Váš partner pre produktivitu pri terénnych úpravách

Keď spoločnosti vyskúšajú produkty spoločnosti Husqvarna, objavia presvedčivé dôvody na nákup týchto produktov. Nájdu bohatý sortiment ľahko použiteľných produktov navrhnutých a vyrobených na zvýšenie produktivity ich pracovníkov v oblasti terénnych úprav, starostlivosti o záhrady a o trávnik. Tiež objavia informácie o chode spoločnosti prostredníctvom služby Fleet Services, ktoré im pomôžu zvýšiť ziskovosť. A získajú príležitosť stať sa partnerom spoločnosti Husqvarna a našej siete miestnych predajcov, ktorí ponúkajú vedomosti a služby kľúčové pre optimálnu výkonnosť. Nájdu riešenia, vďaka ktorým bude ich spoločnosť napredovať.

Brushcutter 545RXT

Lepšie nástroje. Lepšie tímy.

Spoločnosť Husqvarna už dlho spolupracuje s profesionálmi v oblasti terénnych úprav a starostlivosti o zeleň, ktorí nám hovoria o svojich problémoch, preto vieme, že kľúčom k vysokej produktivite je efektívnosť operátora. Preto sú všetky komerčné produkty od spoločnosti Husqvarna cielene zameriavané na používateľa.

Produkty vyvinuté profesionálmi pre profesionálov v oblasti terénnych úprav

Pozdravte svojich nových kolegov
Po viac ako 20 rokoch priekopníckych skúseností v oblasti robotických kosačiek sme hrdí na to, že môžeme ohlásiť príchod nášho profesionálneho radu kosačiek Automower®. Bez ohľadu na to, či spravujete trávniky vo verejných parkoch, v komerčných objektoch alebo na súkromnom pozemku, budú tieto robotické kosačky fantastickou investíciou, na ktorú sa môžete spoľahnúť pri vytváraní trávnika s kvalitou podobnou kobercu, vďaka čomu môžete venovať, peniaze a úsilie iným činnostiam.

 • Funguje neúnavne a nepretržite za každých podmienok
 • Dobrá investícia, ktorá výrazne zníži vaše prevádzkové náklady
 • Vďaka trom nožom ostrým ako britva vytvára trávnik hladký ako koberec
 • Prakticky nečujné – funguje kdekoľvek, bez akéhokoľvek rušenia
 • Služby Husqvarna Fleet Services™ pre úplnú kontrolu odkiaľkoľvek

Zistite viac o profesionálnych robotických kosačkách

Náročné práce vyžadujú jednoduchú manipuláciu
Krovinorezy a vyžínače Husqvarna sú skonštruované tak, aby odolali tým najnáročnejším úlohám. Tieto zariadenia nie sú len spoľahlivé, výkonné a efektívne, ale aj optimálne vyvážené, ľahké a jednoducho ovládateľné. Vďaka tomu získate skvelý výsledok za kratší čas.

 • Nízke vibrácie zaisťujú dlhodobé používanie a znižujú riziko zranenia
 • Špičkové motory poskytujú vysokú úsporu paliva a nízke emisie
 • Zadný nárazový chránič chráni nádrž a štartér
 • Vďaka ergonomicky navrhnutým postrojom zameraným na používateľa je práca menej namáhavá a efektívnejšia

Zistite viac o našich krovinorezoch

Ďalšie informácie o našich vyžínačoch trávy

Náročné strihanie živých plotov je jednoduché
Naše plotostrihy sú silné, ale tiež ľahké a dobre vyvážené. Obsahujú množstvo praktických funkcií, ako sú otáčateľné rukoväti, ktoré vám umožňujú pracovať rýchlo a efektívne aj v tých najnáročnejších situáciách.

 • Moderné antivibračný systém zaistí vašu pozornosť a produktivitu
 • Odolné vyhotovenie prevodov pre dlhodobú prevádzku
 • Ostré čepele s optimalizovanými uhlami rezu, rýchlosťou a veľkými otvormi medzi zubami na rezanie hrubých konárov
 • Dlhá tyč a čepele pre zvýšenie produktivity

Zistite viac o našich plotostrihoch

Zažite silu bez toho, aby ste ju cítili
Naše fúkače využívajú jedinečné ventilátory, ktoré generujú vysokú rýchlosť vzduchu a silný prúd. Každý detail od objemu palivovej nádrže až po tvar dýzy je optimalizovaný pre výkon, vďaka ktorému bude váš pracovný deň ziskovejší a pohodlnejší.

 • Výkonné fúkače, ktoré dokážu odfúknuť aj hromady mokrého lístia
 • Dokonale vyvážené, aby ste si nemuseli namáhať ramená
 • Ventilátory sú navrhnuté tak, aby dosahovali maximálnu rýchlosť vzduchu, ale minimálnu turbulenciu a straty vzduchu

Ďalšie informácie o fúkačoch lístia

Stihnite viac za kratší čas
Chceme, aby bola vaša práca s našimi tyčovými vyvetvovacími pílami plynulá, bezpečná a efektívna. Preto sa do rovnakej miery sústredíme na funkcie, ktoré zjednodušujú používanie týchto píl, ako na výkon a zrýchlenie. To vám zabezpečí zariadenie, ktoré vás neobmedzuje v práci a umožní vám splniť úlohu, ktorú máte na pláne.

 • Testované v extrémnych podmienkach
 • Fantastická ovládateľnosť
 • Vyšší výkon, nižšia spotreba paliva a nižšie emisie

Ďalšie informácie o našich tyčových vyvetvovacích pílach

Šetrite čas praktickejším kosením
Vysoký výkon a extrémna všestrannosť v kompaktnom a odolnom formáte. To je víťazný recept komerčných kosačiek s kosiacim zariadením umiestneným vpredu od spoločnosti Husqvarna. Vďaka širokým kosiacim krytom a bohatou ponukou užitočného príslušenstva vám tieto obratné zariadenia pomôžu zvýšiť vašu dennú produktivitu. Naše kosačky s vpredu uloženým kosiacim zariadením majú malý polomer otáčania, ktorý vám ušetrí čas, ktorý by ste pri otáčaní strávili cúvaním.

 • Vďaka nízkoprofilovému kosiacemu zariadeniu dosiahnete kdekoľvek
 • Špičková trakcia a stabilita na svahoch
 • Všestranné využitie pre celoročnú produktivitu

Ďalšie informácie o našich kosačkách s vpredu uloženým kosiacim zariadením so sediacou obsluhou

Vysoký výkon kdekoľvek a kedykoľvek
Naše akumulátorové produkty sú ľahké a dostatočne tiché na to, aby ste ich mohli používať v akomkoľvek prostredí. Nakoľko nevytvárajú prakticky žiadne vibrácie ani splodiny, sú tiež ideálne na prácu v dlhých pracovných zmenách a dokonca aj v interiéri. Ak použijete chrbtový akumulátor, budete môcť pracovať celý deň, kým naše integrované batérie sa rýchlo nabíjajú aj vymieňajú.

 • Vysoký výkon
 • Šetrí peniaze z dlhodobého hľadiska
 • Ľahké a dobre vyvážené
 • Žiadny dym, menej hluku
 • Použitie v každom počasí

Zistite viac o našich akumulátorových produktoch

Pridajte výkon s originálnym príslušenstvom Husqvarna
Prečo by vás malo spomaľovať zlé vybavenie? Originálne príslušenstvo Husqvarna vám umožňuje nepretržite pracovať a dosahovať skvelé výsledky vždy včas. Keď sa rozhodnete pre originálne príslušenstvo a mazivá Husqvarna z nášho bohatého sortimentu produktov, zaručene získate rovnako vysokú kvalitu počas celej životnosti produktu.

Zistite viac o našich originálnom príslušenstve

Jednoduchší spôsob, ako sledovať svoje zariadenia
Jednoducho vložte naše snímače na svoje stroje (dokonca aj od iných výrobcov) a budete vždy vedieť, kde sa nachádzajú, ako často boli použité, kedy je potrebné ich opraviť alebo vymeniť – a oveľa viac.

 • Plná kontrola strojového parku
 • Umiestnenie všetkých zariadení
 • Aktualizovaná štatistika používania
 • Základ pre servis/výmenu

Objavte služby Husqvarna Fleet Services™

Odporúčania – zistite, prečo spoločnosti prechádzajú na značku Husqvarna

Vďaka viac ako 325 rokom inovácií a zdokonaľovania sa dnešné nástroje Husqvarna vyznačujú špičkovým výkonom, spoľahlivosťou na svetovej úrovni a nepretržitým komfortom pri dlhodobom používaní. Vďaka tomu váš tím pracuje efektívnejšie, nie ťažšie.

ISS Facility Services, UK
Spoločnosť ISS Facility Services poskytuje osvedčené služby v oblasti terénnych úprav v anglickej oblasti Lake District.  Ako povedal prevádzkový riaditeľ Craig Hunter: „Jedným z hlavných dôvodov, prečo sme tak dlho ostali pri používaní produktov Husqvarna, jem že tieto produkty umožňujú našim zamestnancom plniť svoje úlohy každý deň. Zariadenia sú pohodlné, úrovne vibrácií sú nízke a poruchy sa vyskytujú len minimálne.“

Mesto Weissenfels, Nemecko
Pri prechode na akumulátorové zariadenia usporiadalo nemecké mesto Weissenfels výberové konanie a dôkladne zvážilo jednotlivé ponuky. Každý ponúkaný produkt testovali zamestnanci mesta pre oblasť terénnych úprav a nakoniec bola ich voľba jednoznačná. Zistite, prečo uspeli práve produkty od spoločnosti Husqvarna.
Gesvres Entretien, Francúzsko
Spoločnosť Gesvres Entretien podnikajúca v oblasti terénnych úprav udržiava parky a športoviská vo francúzskom meste Carquefou a už takmer dva roky je úspešným partnerom spoločnosti Husqvarna. Pozrite sa, čo jej tímy hovoria o vplyve produktov a služieb od spoločnosti Husqvarna na ich každodennú prácu a celú spoločnosť.
Cintorín Trollhättan, Švédsko
Cintorín v meste Trollhättan aktívne využíva až 45 akrov plochy, preto sa jeho správa v roku 2013 rozhodla začať používať akumulátorové zariadenia. Na začiatku nemali zamestnanci údržby veľké očakávania. No po dôkladnom otestovaní sa akumulátorové zariadenia Husqvarna stali najobľúbenejšie stroje v inventári tohto cintorína.

Profesionálna podpora pre profesionálnych používateľov

Rozširujme spolu vaše obchodné činnosti
Načúvame vašim požiadavkám, pracujeme na prekonávaní vašich problémov a spolupracujeme s vami na vývoji riešení, ktoré rozšíria vaše obchodné činnosti. Ak potrebujete pomôcť so zložením inventára zariadení, stratégiou údržby, optimalizáciou tímu, financovaním vybavenia alebo s akýmkoľvek iným problémom tohto druhu, váš predajca značky Husqvarna vám pomôže nájsť riešenia pre vaše výzvy. Ak potrebujete nájsť ten správny produkt, kontaktujte svojho miestneho predajcu, ktorý s vami dohodne komplexné predvedenie zariadení, aby ste ich mohli so svojím tímom dostatočne zhodnotiť.

Financovanie, ktoré vám bude vyhovovať
Chceme, aby ste mali prístup k zariadeniam, ktoré najlepšie vyhovujú vašim konkrétnym potrebám. Správne zariadenia pre konkrétnu pracovnú úlohu sú navrhnuté na zaistenie efektívnosti a ziskovosti. Porozprávajte sa so svojím predajcom produktov Husqvarna o možnostiach financovania svojho najbližšieho nákupu strojov.

Pridajte výkon s originálnym príslušenstvom Husqvarna
Prečo by vás malo spomaľovať zlé vybavenie? Originálne príslušenstvo Husqvarna vám umožňuje nepretržite pracovať a dosahovať skvelé výsledky vždy včas. Keď sa rozhodnete pre originálne príslušenstvo a mazivá Husqvarna z nášho bohatého sortimentu produktov, zaručene získate rovnako vysokú kvalitu počas celej životnosti produktu.

Zistite viac o našich originálnom príslušenstve

Zvýšte výkon s originálnymi náhradnými dielmi Husqvarna
To je taktiež dôvod, prečo každý diel v strojoch Husqvarna podstupuje dôkladné testovanie na zaistenie optimálneho fungovania s ostatnými komponentmi. Vďaka tomu predlžujú originálne diely Husqvarna životnosť vášho zariadenia a pomáhajú zaistiť bezpečný a spoľahlivý výkon počas celej životnosti.

Zistite viac o našich originálnych náhradných dieloch

Zaistite produktivitu s optimálnym vybavením
Rad produktov od spoločnosti Husqvarna patrí medzi najrozsiahlejšie na trhu. Vďaka bohatej ponuke výberu je pravdepodobnejšie, že nájdete zariadenie presne podľa vašich potrieb. Pomôžeme vám optimalizovať zloženie vášho inventára zariadení so správnymi produktmi a školeniami na optimálne používanie produktov.

Minimalizujte svoje prestoje pomocou preventívnej údržby a opráv
Všetky servisné postupy vykonávajú autorizovaní technici u našich predajcov, ktorí sa špecializujú na výrobky, ktoré používate. Mnohé dielne ponúkajú pevné cely pre všetky typy servisu a každý produkt sa dodáva s podrobným servisným plánom, ktorý je delený na časové intervaly. Vykonávanie priebežnej údržby vášho zariadenia a zaistenie servisu v odporúčaných intervaloch minimalizuje riziko neočakávaných prestojov a zaistia neustále optimálny výkon vášho zariadenia.

Smernica Európskej komisie 2002/44/ES stanovuje minimálne požiadavky na ochranu pracovníkov pred rizikom poškodenia ich zdravia a porušenia bezpečnosti, ktoré môže vzniknúť pri vystavení mechanickým vibráciám.

Prečítajte si viac o vibráciách

Stiahnite si návody na obsluhu produktov Husqvarna a ďalšie užitočné dokumenty.
Vyhľadávanie návodov a súborov na stiahnutie