Husqvarna 592 XP® a 585

Nové reťazové píly Husqvarna s objemom motora 90 ccm sú vyvinuté pre náročných profesionálov v oblasti starostlivosti o stromy tak, aby spĺňali aj tie najnáročnejšie požiadavky, a to pri čo najvyššom pohodlí používateľa. Sú navrhnuté pre tie najnáročnejšie úlohy, pri ktorých bodujú svojím výkonom, konštrukciou zameranou na pohodlie a bezpečnosť používateľa a vynikajúcou manipuláciou s nimi. Sú vytvorené tak, aby boli odolné a skutočne spoľahlivé. Skrátka, aby vám umožnili využiť váš pracovný deň na maximum.

Husqvarna 592 XP® – Navrhnutá pre pohodlnejšie rezanie

Vyšší výkon – najlepší rezný výkon vo svojej triede

Píla Husqvarna 592 XP® vám poskytne najlepší rezný výkon vo svojej triede. Vysoký rezný výkon je výsledkom spojenia extrémne výkonného motora X-Torq® a ostrej reťaze C85 alebo C83 X-CUT™. Preto vás poteší vysokou rýchlosťou a hladkosťou rezania a celkovým zlepšením pracovného výkonu.

(V porovnaní s najbližším konkurentom v triede reťazových píl s rovnakým zdvihovým objemom STIHL MS 661 C-M)

Efektívnejšie – najlepší pomer výkonu a hmotnosti vo svojej triede

V porovnaní s konkurenčnými modelmi s rovnakým zdvihovým objemom, Stihl MS 661 C-M a Stihl MS 661 MAGNUM, nová reťazová píla 592 XP® ponúka neprekonateľnú kombináciu nízkej hmotnosti a vysokého výkonu, ktorá zabezpečuje väčšiu efektivitu. Optimalizovaná vyváženosť píl je výsledkom optimalizovaného ťažiska a vodiacej lišty X-Tough™ Light, vďaka čomu budete môcť pílu ľahšie ovládať a dosiahnete väčšiu efektivitu.

Vyššia spoľahlivosť – absolútna spoľahlivosť a ľahké štartovanie

Reťazová píla Husqvarna 592 XP® je vybavená novou technológiou štartovania, vďaka ktorej je spoľahlivejšia a ľahšie sa štartuje. Vďaka AutoTune 3.0 je nastavenie motora vždy optimalizované tak, aby poskytoval maximálny výkon za všetkých podmienok, takže si poradíte aj s náročnými úlohami. Zjednodušený systém štartovania umožňuje naštartovať pílu na prvýkrát bez ohľadu na podmienky alebo teplotu motora, čo zaisťuje ešte väčšiu spoľahlivosť. Okrem toho je vybavená vysokovýkonným filtrom vzduchu s gumeným tesnením a odolnou kľukovou skriňou, ktorá pracuje s lištami až do 36 palcov.

Campaign image X-Tough Light bar

Vybavené na ten najproduktívnejší pracovný deň

Nové píly s objemom motora 90 cm3 budú profitovať z toho, že sú vybavené našimi novými lištami X-Tough™ Light a X-Tough™. Lišta Light X-Tough™ je robustná lišta so zníženou hmotnosťou, vďaka čomu sa s ňou ľahšie narába. Lišta X-Tough™ je vyrobená z pevnej ocele a poskytuje dlhú životnosť, hladké rezanie a minimalizuje riziko zovretia píly v reze. Obe píly dosahujú pôsobivý rezný výkon vďaka tomu, že sú vybavené kombináciou vodiacich líšt X-Tough™ alebo X-Tough™ Light a ostrou reťazou X-CUT™ s bezkonkurenčnou odolnosťou proti otupeniu.

Husqvarna 585 – Tradičná technológia spojená s moderným výkonom

Vyšší výkon a pohodlie

Nový rad píl Husqvarna s objemom motora 90 cm3 zahŕňa aj novú pílu Husqvarna 585, odolného pracanta, ktorý sa vyznačuje vynikajúcou kombináciou tradičnej technológie s karburátorom s ihlovým ventilom, konštrukcie zameranej na užívateľa a moderného výkonu. Táto píla ponúka vynikajúci rezný výkon o 17 % vyšší ako model Husqvarna 390 XP®, ako aj nižšie úrovne vibrácií a optimálnu manévrovateľnosť pre vyššie pohodlie pri rezaní.

Testimonial Chainsaw 585 Emily Roberts

Odolnejšie – stvorené na náročné úlohy

Model Husqvarna 585 je vytvorený tak, aby bol odolnejší a prinášal výkon deň čo deň. Robustná konštrukcia s kvalitnými komponentmi, ľahko nastaviteľný karburátor a vysoko výkonný systém filtrácie vzduchu umožňujú ľahko sa pustiť aj do najnáročnejších úloh. Táto píla bola vyvinutá pre vysoký výkon a veľkú odolnosť.