Tractor YTH 224T U-cut

Viac úloh pod kontrolou

Keďže záhradný traktor Husqvarna sa ovláda pedálmi, môžete riadiť oboma rukami. Poskytuje tak pohodlie aj dobré ovládanie a všade sa bezpečne používa. A nezáleží na tom, aký druh trávnika máte pred sebou. Prostredníctvom výberu z troch rozličných systémov kosenia – zbieranie, mulčovanie (BioClip) alebo vyhadzovanie – zabezpečíte dobré výsledky za akýchkoľvek podmienok.

Kríky a stromy tiež nie sú žiadnym problémom. Vďaka jedinečnej technológii riadenia jednoducho kosíte okolo prekážok akéhokoľvek druhu. Výsledkom je menej nepokosených oblastí, účinné kosenie a úplná manévrovateľnosť.

LTH/CTH126

Vďaka jednoduchej údržbe bude váš trávnik zdravý

Udržiavanie záhradného traktora Husqvarna v dobrom stave je jednoduché. Rezné čepele možno rýchlo odmontovať a vymeniť bez použitia nástroja. Servis čepelí je vďaka tomu rýchly a bezpečný a ostré čepele znamenajú zdravší trávnik. Spevnené kosiace zariadenia s práškovou povrchovou úpravou znamenajú pre váš traktor lepšiu trvácnosť a odolnosť proti korózii. Skrátka – vydrží dlhšie.

Tractor YTH with broom

Prispôsobte to sezóne

So záhradným traktorom Husqvarna budete pripravení na všetky ročné obdobia. Široký sortiment príslušenstva z neho robí všestranný nástroj užitočný po celý rok. Možno k nemu pripojiť prívesy, snehové radlice, zametacie kefy a mnoho iného.