Brushcutter 325R

Гарантовані результати з кущорізами Husqvarna

Усі кущорізи Husqvarna призначені для ефективного виконання садових робіт, прості в транспортуванні й обслуговуванні. Окрім того, їх дуже легко налаштувати відповідно до ваших потреб – ми передбачили багато корисних функцій і аксесуарів на ваш вибір.

Brushcutter 545 RX. 545 RXT, ERGO

Менше шкоди для навколишнього середовища

Разом ми здатні зменшити свій негативний вплив на навколишнє середовище. Кущоріз Husqvarna обладнано унікальним двигуном X-TORQ®. Він допомагає зменшити шкідливі викиди вихлопних газів на 75 % і підвищує ефективність споживання пального на 20 %.

Усі кущорізи Husqvarna оснащено вимикачами, що не фіксуються в положенні «вимкнено». Це означає, що після вимикання машини вимикач автоматично повернеться в положення ввімкнення для полегшення запуску. Завдяки цьому машина завжди залишатиметься готовою до роботи.

Brushcutter 545 RX, 545 RXT Harness

Ергономічна конструкція для комфортної роботи

Завдяки збалансованості кущоріза Husqvarna працювати з ним надзвичайно комфортно. Ергономічну ручку інструмента можна регулювати, що забезпечує максимально ефективне використання. Кущоріз також оснащено подовженою рукояткою, яка дає змогу діставатися важкодоступних місць.

Brushcutter 336 RK saw blade

Одна машина для багатьох завдань

Виберіть модель кущоріза Husqvarna, який стане вашим надійним універсальним помічником. Головка тримера забезпечує гарні результати за будь-яких умов, адже її можна регулювати, змінюючи тип леза відповідно до поставленої задачі – від акуратного обрізання до важкої роботи з густими кущами. Завдяки магнітному фіксатору заміна лез відбувається безпечно, швидко та легко.

Пов’язані статті

Показано 10 із 124