LF 50 L

Проекти з планування ландшафту в повному обсязі – з обладнанням Husqvarna для ущільнення ґрунту

Зірки кожного зеленого простору – це, безумовно, рослини. Але картину часто доповнюють доріжки, вимощені острівці, канали й інші елементи ландшафтного благоустрою. Для професійного виконання цих ґрунтових робіт ви можете цілковито покластися на високоякісне обладнання та досвід компанії Husqvarna.

LT 6005

Вібротрамбовки з великим ударним зусиллям

Глина й мул – найскладніші ґрунти, які може запропонувати мати-природа. Щоб їх ущільнити, потрібні значне ударне зусилля та швидкість – і саме це здатні забезпечити вібротрамбовки компанії Husqvarna.

Вібротрамбовки Husqvarna серії LT – ідеальний інструмент для підготовки траншейних і каналізаційних систем, садівництва й озеленення, ущільнення засипок, фундаментів, а також здійснення латання та ремонтів. Незважаючи на свою малу вагу, вони здатні забезпечити потрібне вам глибоке ущільнення завдяки поєднанню значного відцентрового зусилля та швидкості. Їх легко транспортувати за допомогою роликів на керівній рейці та підіймальної ручки на нозі. Додаткові транспортні колеса ще більше спрощують транспортування обладнання, а також запобігають надмірному зношенню амортизаторів.

LF 80 L

Швидкісні поступальні віброплити

Усі наші швидкісні поступальні віброплити мають одну спільну рису – вони забезпечують безперервну роботу. Ці машини спеціально пристосовано для підготовки гранульованого ґрунту та призначено для ущільнення тонких і середніх шарів. Мул і гравій потребують відповідної здатності долати підйоми, значних відцентрових зусиль і високих швидкостей. Віброплита Husqvarna моделі LF 80 має дуже високу швидкість і належить до найпотужніших машин на ринку, що важать менше 100 кг.

Усі ущільнювачі сімейства LF ще на підприємстві-виробнику підготовлені для встановлення набору укладання бруківки, який захищає тротуарні блоки від тріщин і подряпин. До стандартного оснащення входить запатентована віброзахисна рукоятка, призначена для зменшення напруження рук оператора, а також забезпечення безпечнішого, продуктивнішого та приємнішого робочого дня.

Пов’язані артикули

Показано 10 із 55