536LiHD60X

Складнодоступні місця – не проблема з тримерами Husqvarna для живої огорожі

Наші тримери для живої огорожі ідеальні для догляду за огорожею навколо саду, яка може бути або маленьким привабливим елементом дизайну, або високим і густим витвором садового мистецтва. Окрім того, ви зможете, якщо треба, працювати довго. Тример Husqvarna для живої огорожі за будь-яких обставин забезпечить високу продуктивність та ефективність надовго.

Battery hedgetrimmer 536LiHD70X

Працюйте якнайдовше

Живлення від акумулятора не впливає на швидкість роботи. Наші легкі й тихі акумуляторні тримери для живої огорожі дають змогу максимально збільшити час роботи завдяки новому потужному акумулятору.

Hedgetrimmer man

Універсальні інструменти, завжди готові до роботи

Ви можете бути впевненими, що ваш тример Husqvarna для живої огорожі цілковито безпечний, універсальний і зручний у користуванні. Задня рукоятка регулюється, що дає змогу зрізати гілки з боків і зверху огорожі, а за допомогою подовженого різця можна діставатися складнодоступних місць. Завдяки можливостям регулювання ви будете менше виснажуватися під час роботи з цим інструментом.

Усі тримери Husqvarna для живої огорожі оснащено вимикачем, що не фіксується в положенні «вимкнено». Це означає, що після вимкнення машини вимикач автоматично повернеться в положення ввімкнення для спрощення запуску. Таким чином, ваш тример для живої огорожі готовий до роботи будь-якої миті.

 
Hedge Trimmer 327HE3X

Переваги справжньої ергономічності

Ваші робочі умови – наша турбота. Саме тому ми надаємо так багато уваги ергономічності нашого обладнання. Антивібраційні демпфери на нашому тримері для живої огорожі ефективно поглинають вібрацію, зменшуючи напруження ваших рук. Двигун розташовано так, що вихлопні гази відводяться вбік, а м’які рукоятки на деяких моделях додають їм зручності.

Пов’язані статті

Показано 10 із 124