Blower 360BT 967144301

Повітродуви Husqvarna дають змогу працювати, не витрачаючи забагато зусиль

У нашому асортименті повітродувів є ручні ранцеві моделі з багатьма продуманими корисними функціями. Усі моделі мають ергономічний дизайн, що спрощує користування, а також забезпечують високу потужність видування та зручне керування.

Battery Blower 120iB

Потужність бензинового двигуна завдяки інноваційним технологіям акумуляторів

Чи дійсно може акумуляторний повітродув бути настільки ж ефективним, як потужна машина з бензиновим двигуном? Якщо коротко – так. Наші акумуляторні повітродуви приводяться в дію за допомогою інноваційних акумуляторних технологій. Цей пристрій не лише забезпечує високу продуктивність, але й має низький рівень шуму та демонструє провідні у своєму класі характеристики ергономічності та зручності в користуванні. Акумуляторний повітродув Husqvarna можна використовувати і для зовнішніх, і для внутрішніх робіт, як-от прибирання в сараях. Він має бездоганно збалансований корпус і функцію швидкого запуску, систему «круїз-контроль» і турборежим.

Battery Backpack blower 340iBT

Ергономічність і зручність користування

Завершуйте роботу без утоми та зношення обладнання. Усі наші повітродуви для листя мають ергономічний дизайн і запобігають утомі й пошкодженню спини та рук. Високотехнологічна ручка мінімізує вібрації, а на більшості моделей ранцевих повітродувів має функцію зміни кута. Багато моделей мають гумові вставки для стабільного й комфортного утримування. Завдяки пасовим підвіскам для зменшення навантаження ваш ранцевий повітродув Husqvarna буде комфортним і легким у користуванні. І можете не боятися, що потурбуєте сусідів, адже спеціальні технології роблять роботу вашого акумуляторного повітродува дуже тихою.

Blower 125BV 952711902

Розумніше вирішення для довкілля

Ми, як і ви, намагаємося дбати про довкілля. Разом ми можемо зменшити рівень шкідливого впливу на нього, роблячи розумний вибір. Двигун X-TORQ® у наших бензинових повітродувах знижує рівень шкідливих викидів на 75 % і підвищує рівень ефективності споживаного пального щонайбільше на 20 % порівняно з попередніми моделями без системи X-TORQ.

Пов’язані статті

Показано 10 із 124